1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия ВИДИН 5

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия ВИДИН 5
1Брой на СИК в района246
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването246
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък106280
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
31876
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове31876
12Брой на недействителните гласове430
16Брой на действителните гласове31446
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия930.30%
2Съюз на свободните демократи2470.79%
3Никола Петков Иванов370.12%
4Ред, законност и справедливост1120.36%
5Коалиция на българските социалдемократи6412.04%
6Демократи за силна България7212.29%
7ПЕС – БСП и ДСХ1467846.68%
8Съюз на демократичните сили22387.12%
9Земеделски народен съюз7102.26%
10ГЕРБ502615.98%
11НДСВ31349.97%
12Атака19726.27%
13Мария Стоянова Серкеджиева770.24%
14Движение за права и свободи10663.39%
15Комунистическа партия на България3881.23%
16Граждански съюз за нова България3060.97%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев7
Горица Николаева Кръстанова2
Александър Панайотов Каракачанов3
Огнян Кръстев Ковачев0
Борислав Иванов Недев0
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова1
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев2
Милен Маринов Петрушев0
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев0
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов1
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски49
Радослав Милев Кацаров6
Сашо Николов Рангелов3
Милан Стоянов Миланов0
Ивайло Тодоров Радославов0
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров16
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев140
Здравка Владимирова Кръстева2
Божидар Николов Томалев5
Хюлия Айханова Топал1
Драгомир Павлов Драганов13
Ганчо Тодоров Ганчев4
Мерлин Мустафа Шабан1
Асен Николов Сираков1
Людмил Бориславов Велчев1
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова1
Пламен Вълканов Червенков1
Мария Янева Недялкова0
Емел Юсеинова Зейнева1
Мария Цончева Кръстева-Делина1
Роза Димитрова Кирова1
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов0
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров76
Светослав Христов Малинов14
Иван Николаев Иванов17
Даниел Павлов Митов4
Пламен Симеонов Цветков9
Кина Симеонова Андреева8
Ивана Иванова Енева3
Валентина Наумова Христова0
Цветнен Димитров Цветков1
Христо Йорданов Даскалов0
Евелина Борисова Павловска-Живкова1
Вениамин Вълков Тодоров1
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин392
Илияна Малинова Йотова307
Атанас Атанасов Папаризов157
Маруся Иванова Любчева39
Евгени Захариев Кирилов43
Емил Аврамов Кало26
Георги Петков Близнашки340
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова31
Петър Стефанов Филипов2989
Катя Колева Келевска14
Деница Златкова Златева7
Георги Димитров Попов10
Лъчезар Крумов Костов2
Боян Стефанов Чуков3
Любомир Ангелов Петков2
Виолета Александрова Чавдарова4
Мартин Симеонов Славов2
Наталия Стоянова Стоянова8
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов422
Лъчезар Благовестов Тошев12
Мартин Димитров Димитров29
Любов Любенова Панайотова6
Петър Владиславов Славов3
Евгений Методиев Кънев5
Вълчо Иванов Чолаков2
Христо Йорданов Кирчев42
Мария Анкова Бойчева3
Павел Димитров Паунов122
Богдан Николов Дренски0
Ивайло Борисов Ръхов0
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев0
Ваня Михайлова Дюлгерова0
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов1
Андон Василев Гинев1
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев56
Румен Маринов Йончев10
Стелиян Иванов Стоянов1
Константин Димитров Маджаров3
Емил Емилов Темелков1
Татяна Благоева Ортоманова1
Джамал Реджепов Асанов5
Христина Симеонова Цветкова8
Васил Донов Тошев23
Радослав Стойков Христов0
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова2
Чавдар Стоянов Чавдаров0
Мустафа Мехмед Еюпов1
Стефан Иванов Цанков0
Марияна Иванова Спасова40
Станислав Величков Богданов0
Борислав Димитров Китов5
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова239
Владимир Андреев Уручев81
Николай Евтимов Младенов70
Петя Ставрева Ставрева33
Румяна Русева Желева21
Невена Димитрова Матеева22
Мария Петрова Кръстева27
Андрей Андреев Ковачев20
Илиана Борисова Филипова22
Ренета Рашева Рашкова56
Преслав Пламенов Борисов19
Христина Онник Каспарян6
Галина Симеонова Симеонова5
Милен Николаев Врабевски3
Ирина Иванова Йорданова-Колева5
Татяна Спасова Кметова3
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова5
Милена Цветанова Дамянова14
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева234
Аспарух Аспарухов Панов17
Антония Стефанова Първанова97
Радостина Сергеева Иванова6
Маргарита Николова Хранова-Бойчева14
Гергана Симеонова Спиридонова2
Меглена Николова Русенова10
Любомир Тодоров Георгиев642
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова4
Елена Георгиева Канева20
Людмила Лозанова Андреева33
Бисер Николов Ялъмов1
Йордан Светиев Тужаров2
Петя Живкова Хантова4
Николай Ангелов Кирилов3
Мария Димитрова Димитрова0
Мария Иванова Донева32
Соломон Исак Паси94
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов238
Славчо Пенчев Бинев37
Десислав Славов Чуколов28
Димитър Стефанов Таралежков9
Данчо Димитров Хаджиев4
Петър Иванов Хлебаров5
Митко Иванов Димитров7
Румен Атанасов Ваташки4
Цвета Алипиева Георгиева6
Тодор Петков Христев2
Боян Цветков Лалов2
Иван Илиев Ников26
Камен Маринов Каменов1
Константин Димитров Костов5
Пламен Валентинов Трънски2
Николай Цвятков Николов1
Валери Цветков Атанасов0
Биляна Йорданова Гавазка9
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова66
Мариелка Величкова Баева39
Метин Хюсеин Казак3
Владко Тодоров Панайотов7
Ваня Лукова Матанова-Колева3
Милена Иванова Христова11
Тимур Ахмедов Халилов4
Корман Якубов Исмаилов8
Искра Димитрова Михайлова-Копарова3
Пенчо Николов Загорски2
Анелия Митева Илиева9
Атанас Цветанов Кънчев1
Четин Хюсеин Казак1
Фатме Муса Илияз42
Неджми Ниязи Али0
Алиосман Ибраим Имамов1
Людмил Дочев Георгиев1
Юнал Саид Лютфи3
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов20
Божидар Петров Стоянов7
Александър Димитров Паунов5
Симеон Давидов Елазаров1
Антон Димитров Димов2
Силвия Левон Абгарян1
Венцеслав Трифонов Георгиев12
Илияна Иванова Петрова5
Стойко Пелов Стойков1
Спас Димитров Колев1
Ивайло Петров Велинов2
Георги Веселинов Шаранков1
Нели Христова Ангелова1
Стамен Стоянов Стаменов0
Владо Славчев Божилов4
Мария Маринова Белалова0
Марко Димитров Димитров1
Красимира Янкова Венкова1
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков33
Янка Крумова Такева77
Диана Петрова Ковачева-Караджова3
Станчо Георгиев Станчев0
Сотир Ангелов Немов0
Ирина Георгиева Терзийска0
Анета Иванова Димитрова4
Христо Неделчев Маринов0
Венцислав Младенов Везиров5
Елена Недялкова Василева0
Любомир Ангелов Стайков0
Йонна Бойчева Чорева0
Лилия Руменова Илиева1
Гюлшан Хашимова Мустафова0
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов1
Мария Кръстанова Иванова1
Кирил Иванов Обрешков0
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 050100001 гр.Белоградчик
  2. 050100002 гр.Белоградчик
  3. 050100003 гр.Белоградчик
  4. 050100004 гр.Белоградчик
  5. 050100005 гр.Белоградчик
  6. 050100006 гр.Белоградчик
  7. 050100007 гр.Белоградчик
  8. 050100008 гр.Белоградчик
  9. 050100009 с.Боровица
  10. 050100010 с.Чифлик и с.Пролазница
  11. 050100011 с.Рабиша
  12. 050100012 с.Праужда
  13. 050100013 с.Крачимир
  14. 050100014 с.Стакевци
  15. 050100015 с.Гранитово
  16. 050100016 с.Дъбравка и с.Граничак
  17. 050100017 с.Салаш
  18. 050100018 с.Върба
  19. 050100019 с.Вещица и с.Струиндол
  20. 050100020 с.Ошане
  21. 050100021 с.Раяновци
  22. 050100022 с.Сливовник
  23. 050100023 гр.Белоградчик
  24. 050300001 с.Бойница
  25. 050300002 с.Бориловец и Шипикова м
  26. 050300003 с.Градсковски колиби
  27. 050300004 с.Периловец
  28. 050300005 с.Раброво и с.Каниц
  29. 050300006 с.Шишенци
  30. 050600001 гр.Брегово
  31. 050600002 гр.Брегово
  32. 050600003 гр.Брегово
  33. 050600004 гр.Брегово
  34. 050600005 с.Ракитница
  35. 050600006 с.Гъмзово
  36. 050600007 с.Гъмзово
  37. 050600008 с.Връв
  38. 050600009 с.Косово
  39. 050600010 с.Делейна
  40. 050600011 с.Балей
  41. 050600012 с.Куделин
  42. 050600013 с.Тияновци и с.Калина
  43. 050900001 гр.Видин
  44. 050900002 гр.Видин
  45. 050900003 гр.Видин
  46. 050900004 гр.Видин
  47. 050900005 гр.Видин
  48. 050900006 гр.Видин
  49. 050900007 гр.Видин
  50. 050900008 гр.Видин
  51. 050900009 гр.Видин
  52. 050900010 гр.Видин
  53. 050900011 гр.Видин
  54. 050900012 гр.Видин
  55. 050900013 гр.Видин
  56. 050900014 гр.Видин
  57. 050900015 гр.Видин
  58. 050900016 гр.Видин
  59. 050900017 гр.Видин
  60. 050900018 гр.Видин
  61. 050900019 гр.Видин
  62. 050900020 гр.Видин
  63. 050900021 гр.Видин
  64. 050900022 гр.Видин
  65. 050900023 гр.Видин
  66. 050900024 гр.Видин
  67. 050900025 гр.Видин
  68. 050900026 гр.Видин
  69. 050900027 гр.Видин
  70. 050900028 гр.Видин
  71. 050900029 гр.Видин
  72. 050900030 гр.Видин
  73. 050900031 гр.Видин
  74. 050900032 гр.Видин
  75. 050900033 гр.Видин
  76. 050900034 гр.Видин
  77. 050900035 гр.Видин
  78. 050900036 гр.Видин
  79. 050900037 гр.Видин
  80. 050900038 гр.Видин
  81. 050900039 гр.Видин
  82. 050900040 гр.Видин
  83. 050900041 гр.Видин
  84. 050900042 гр.Видин
  85. 050900043 гр.Видин
  86. 050900044 гр.Видин
  87. 050900045 гр.Видин
  88. 050900046 гр.Видин
  89. 050900047 гр.Видин
  90. 050900048 гр.Видин
  91. 050900049 гр.Видин
  92. 050900050 гр.Видин
  93. 050900051 гр.Видин
  94. 050900052 гр.Видин
  95. 050900053 гр.Видин
  96. 050900054 гр.Видин
  97. 050900055 гр.Видин
  98. 050900056 гр.Видин
  99. 050900057 гр.Видин
  100. 050900058 гр.Видин
  101. 050900059 гр.Видин
  102. 050900060 гр.Видин
  103. 050900061 гр.Видин
  104. 050900062 гр.Видин
  105. 050900063 гр.Видин
  106. 050900064 гр.Видин
  107. 050900065 гр.Видин
  108. 050900066 гр.Видин
  109. 050900067 гр.Видин
  110. 050900068 гр.Видин
  111. 050900069 гр.Видин
  112. 050900070 гр.Видин
  113. 050900071 гр.Видин
  114. 050900072 гр.Видин
  115. 050900073 гр.Видин
  116. 050900074 гр.Видин
  117. 050900075 гр.Видин
  118. 050900076 с.Новоселци
  119. 050900077 гр.Видин
  120. 050900078 гр.Видин
  121. 050900079 гр.Видин
  122. 050900080 гр.Видин
  123. 050900081 с.Генерал Мариново
  124. 050900082 с.Пешаково
  125. 050900083 с.Дружба
  126. 050900084 с.Долни Бошняк
  127. 050900085 с.Плакудер
  128. 050900086 с.Динковица
  129. 050900087 с.Градец
  130. 050900088 с.Градец
  131. 050900089 с.Акациево
  132. 050900090 с.Рупци
  133. 050900091 с.Майор Узуново
  134. 050900092 с.Иново
  135. 050900093 с.Капитановци
  136. 050900094 с.Капитановци
  137. 050900095 с.Покрайна
  138. 050900096 с.Покрайна
  139. 050900097 с.Гомотарци
  140. 050900098 с.Гомотарци
  141. 050900099 с.Антимово
  142. 050900100 с.Бела Рада
  143. 050900101 с.Кутово
  144. 050900102 с.Кутово
  145. 050900103 с.Сланотрън
  146. 050900104 с.Войница
  147. 050900105 с.Кошава
  148. 050900106 гр.Дунавци
  149. 050900107 гр.Дунавци
  150. 050900108 гр.Дунавци
  151. 050900109 гр.Дунавци
  152. 050900110 с.Синаговци
  153. 050900111 с.Ивановци
  154. 050900112 с.Жеглица
  155. 050900113 с.Въртоп
  156. 050900114 с.Гайтанци
  157. 050900115 с.Цар Симеоново
  158. 050900116 с.Ботево
  159. 050900117 с.Търняне
  160. 050900118 с.Буковец
  161. 050900119 с.Каленик
  162. 050900120 с.Слана бара
  163. 050900121 гр.Видин
  164. 051500001 гр.Грамада
  165. 051500002 гр.Грамада
  166. 051500003 гр.Грамада
  167. 051500004 с.Тошевци
  168. 051500005 с.Бранковци
  169. 051500006 с.Срацимирово
  170. 051500007 с.Водна и с.Бояново
  171. 051500008 с.Милчина лъка
  172. 051500009 с.Медешевци
  173. 051600001 гр.Димово
  174. 051600002 гр.Димово
  175. 051600003 с.Лагошевци
  176. 051600004 с.Извор
  177. 051600005 с.Шипот
  178. 051600006 с.Костичовци
  179. 051600007 с.Дълго поле
  180. 051600008 с.Бела
  181. 051600009 с.Острокапци
  182. 051600010 с.Кладоруб
  183. 051600011 с.Скомля
  184. 051600012 с.Воднянци
  185. 051600013 с.Карбинци
  186. 051600014 с.Медовница
  187. 051600015 с.Орешец
  188. 051600016 с.Орешец
  189. 051600017 с.Върбовчец
  190. 051600018 с.Яньовец
  191. 051600019 с.Ярловица
  192. 051600020 с.Септемврийци
  193. 051600021 с.Арчар
  194. 051600022 с.Арчар
  195. 051600023 с.Арчар
  196. 051600024 с.Държаница
  197. 051600025 с.Мали Дреновец
  198. 051600026 с.Владиченци
  199. 052200001 гр.Кула
  200. 052200002 гр.Кула
  201. 052200003 гр.Кула
  202. 052200004 гр.Кула
  203. 052200005 гр.Кула
  204. 052200006 гр.Кула
  205. 052200007 с.Големаново
  206. 052200008 с.Извор махала
  207. 052200009 с.Коста Перчево
  208. 052200010 с.Полетковци
  209. 052200011 с.Старопатица
  210. 052200012 с.Тополовец
  211. 052200013 с.Цар-Петрово
  212. 052200014 с.Чичил
  213. 052500001 с.Макреш
  214. 052500002 с.Вълчек
  215. 052500003 с.Толовица
  216. 052500004 с.Цар Шишманово
  217. 052500005 с.Подгоре
  218. 052500006 с.Раковица
  219. 052500007 с.Киреево
  220. 053000001 с.Ново село
  221. 053000002 с.Ново село
  222. 053000003 с.Винарово
  223. 053000004 с.Винарово
  224. 053000005 с.Неговановци
  225. 053000006 с.Флорентин
  226. 053000007 с.Ясен
  227. 053300001 с.Ружинци
  228. 053300002 с.Гюргич
  229. 053300003 с.Плешивец
  230. 053300004 с.Черно поле
  231. 053300005 с.Дражинци
  232. 053300006 с.Дреновец
  233. 053300007 с.Дреновец
  234. 053300008 с.Тополовец
  235. 053300009 с.Бело поле и с.Роглец
  236. 053300010 с.Динково
  237. 053700001 с.Чупрене
  238. 053700002 с.Чупрене
  239. 053700003 с.Върбово
  240. 053700004 с.Търговище
  241. 053700005 с.Протопопинци
  242. 053700006 с.Репляна
  243. 053700007 с.Горни Лом
  244. 053700008 с.Горни Лом
  245. 053700009 с.Долни Лом
  246. 053700010 с.Средогрив
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол