1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия СМОЛЯН 22

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия СМОЛЯН 22
1Брой на СИК в района274
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването274
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък113615
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
31218
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове31218
12Брой на недействителните гласове284
16Брой на действителните гласове30934
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия1300.42%
2Съюз на свободните демократи2080.67%
3Никола Петков Иванов370.12%
4Ред, законност и справедливост1780.58%
5Коалиция на българските социалдемократи8002.59%
6Демократи за силна България6942.24%
7ПЕС – БСП и ДСХ710722.97%
8Съюз на демократичните сили14304.62%
9Земеделски народен съюз6642.15%
10ГЕРБ669621.65%
11НДСВ17765.74%
12Атака21406.92%
13Мария Стоянова Серкеджиева820.27%
14Движение за права и свободи848727.44%
15Комунистическа партия на България3101.00%
16Граждански съюз за нова България1950.63%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев9
Горица Николаева Кръстанова3
Александър Панайотов Каракачанов20
Огнян Кръстев Ковачев0
Борислав Иванов Недев1
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова0
Иван Петров Мастиков1
Валентина Статева Костова1
Георги Борисов Стойчев0
Милен Маринов Петрушев0
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев0
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов0
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски48
Радослав Милев Кацаров6
Сашо Николов Рангелов0
Милан Стоянов Миланов1
Ивайло Тодоров Радославов1
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров20
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев84
Здравка Владимирова Кръстева6
Божидар Николов Томалев2
Хюлия Айханова Топал1
Драгомир Павлов Драганов7
Ганчо Тодоров Ганчев0
Мерлин Мустафа Шабан4
Асен Николов Сираков4
Людмил Бориславов Велчев0
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова80
Пламен Вълканов Червенков25
Мария Янева Недялкова2
Емел Юсеинова Зейнева0
Мария Цончева Кръстева-Делина4
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов0
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров75
Светослав Христов Малинов15
Иван Николаев Иванов10
Даниел Павлов Митов4
Пламен Симеонов Цветков2
Кина Симеонова Андреева22
Ивана Иванова Енева2
Валентина Наумова Христова2
Цветнен Димитров Цветков3
Христо Йорданов Даскалов0
Евелина Борисова Павловска-Живкова2
Вениамин Вълков Тодоров1
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин368
Илияна Малинова Йотова188
Атанас Атанасов Папаризов158
Маруся Иванова Любчева26
Евгени Захариев Кирилов25
Емил Аврамов Кало8
Георги Петков Близнашки435
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова12
Петър Стефанов Филипов21
Катя Колева Келевска194
Деница Златкова Златева8
Георги Димитров Попов2
Лъчезар Крумов Костов3
Боян Стефанов Чуков5
Любомир Ангелов Петков1
Виолета Александрова Чавдарова7
Мартин Симеонов Славов0
Наталия Стоянова Стоянова6
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов353
Лъчезар Благовестов Тошев6
Мартин Димитров Димитров10
Любов Любенова Панайотова6
Петър Владиславов Славов4
Евгений Методиев Кънев2
Вълчо Иванов Чолаков2
Христо Йорданов Кирчев7
Мария Анкова Бойчева0
Павел Димитров Паунов1
Богдан Николов Дренски10
Ивайло Борисов Ръхов6
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев2
Ваня Михайлова Дюлгерова0
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов1
Андон Василев Гинев0
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев34
Румен Маринов Йончев6
Стелиян Иванов Стоянов1
Константин Димитров Маджаров3
Емил Емилов Темелков0
Татяна Благоева Ортоманова3
Джамал Реджепов Асанов92
Христина Симеонова Цветкова0
Васил Донов Тошев8
Радослав Стойков Христов0
Райко Василев Масларски1
Снежанка Богомилова Коларова1
Чавдар Стоянов Чавдаров1
Мустафа Мехмед Еюпов3
Стефан Иванов Цанков3
Марияна Иванова Спасова0
Станислав Величков Богданов0
Борислав Димитров Китов3
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова342
Владимир Андреев Уручев855
Николай Евтимов Младенов100
Петя Ставрева Ставрева41
Румяна Русева Желева25
Невена Димитрова Матеева25
Мария Петрова Кръстева23
Андрей Андреев Ковачев5
Илиана Борисова Филипова10
Ренета Рашева Рашкова64
Преслав Пламенов Борисов15
Христина Онник Каспарян3
Галина Симеонова Симеонова4
Милен Николаев Врабевски5
Ирина Иванова Йорданова-Колева3
Татяна Спасова Кметова2
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова0
Милена Цветанова Дамянова10
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева155
Аспарух Аспарухов Панов16
Антония Стефанова Първанова91
Радостина Сергеева Иванова5
Маргарита Николова Хранова-Бойчева12
Гергана Симеонова Спиридонова4
Меглена Николова Русенова16
Любомир Тодоров Георгиев3
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова1
Елена Георгиева Канева2
Людмила Лозанова Андреева20
Бисер Николов Ялъмов1
Йордан Светиев Тужаров0
Петя Живкова Хантова0
Николай Ангелов Кирилов1
Мария Димитрова Димитрова2
Мария Иванова Донева0
Соломон Исак Паси71
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов246
Славчо Пенчев Бинев41
Десислав Славов Чуколов23
Димитър Стефанов Таралежков7
Данчо Димитров Хаджиев5
Петър Иванов Хлебаров7
Митко Иванов Димитров9
Румен Атанасов Ваташки6
Цвета Алипиева Георгиева2
Тодор Петков Христев6
Боян Цветков Лалов2
Иван Илиев Ников39
Камен Маринов Каменов3
Константин Димитров Костов2
Пламен Валентинов Трънски3
Николай Цвятков Николов2
Валери Цветков Атанасов2
Биляна Йорданова Гавазка2
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова914
Мариелка Величкова Баева109
Метин Хюсеин Казак71
Владко Тодоров Панайотов67
Ваня Лукова Матанова-Колева36
Милена Иванова Христова121
Тимур Ахмедов Халилов34
Корман Якубов Исмаилов11
Искра Димитрова Михайлова-Копарова3
Пенчо Николов Загорски63
Анелия Митева Илиева10
Атанас Цветанов Кънчев2
Четин Хюсеин Казак18
Фатме Муса Илияз180
Неджми Ниязи Али7
Алиосман Ибраим Имамов419
Людмил Дочев Георгиев5
Юнал Саид Лютфи50
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов12
Божидар Петров Стоянов3
Александър Димитров Паунов8
Симеон Давидов Елазаров0
Антон Димитров Димов2
Силвия Левон Абгарян3
Венцеслав Трифонов Георгиев3
Илияна Иванова Петрова4
Стойко Пелов Стойков0
Спас Димитров Колев3
Ивайло Петров Велинов0
Георги Веселинов Шаранков3
Нели Христова Ангелова0
Стамен Стоянов Стаменов2
Владо Славчев Божилов3
Мария Маринова Белалова0
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова1
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков14
Янка Крумова Такева10
Диана Петрова Ковачева-Караджова0
Станчо Георгиев Станчев3
Сотир Ангелов Немов2
Ирина Георгиева Терзийска1
Анета Иванова Димитрова7
Христо Неделчев Маринов2
Венцислав Младенов Везиров1
Елена Недялкова Василева2
Любомир Ангелов Стайков0
Йонна Бойчева Чорева0
Лилия Руменова Илиева0
Гюлшан Хашимова Мустафова8
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов3
Мария Кръстанова Иванова0
Кирил Иванов Обрешков0
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 220200001 с.Баните
  2. 220200002 с.Дрянка
  3. 220200003 с.Оряховец
  4. 220200004 с.Вишнево
  5. 220200005 с.Гълъбово
  6. 220200006 с.Треве
  7. 220200007 с.Сливка
  8. 220200008 с.Малка Арда
  9. 220200009 с.Кръстатица
  10. 220200010 с.Давидково
  11. 220200011 с.Давидково
  12. 220200012 с.Стърница
  13. 220200013 с.Босилково
  14. 220200014 с.Дебеляново
  15. 220200015 с.Загражден + Планинско
  16. 220200016 с.Глогино
  17. 220200017 с.Вълчан дол
  18. 220200018 с.Баните
  19. 220200019 с.Рибен дол
  20. 220200020 с.Две тополи
  21. 220200021 с.Баните
  22. 220500001 с.Борино
  23. 220500002 с.Борино
  24. 220500003 с.Борино
  25. 220500004 с.Чала
  26. 220500005 с.Ягодина
  27. 220500006 с.Буйново
  28. 220500007 с.Кожари
  29. 220900001 гр.Девин
  30. 220900002 гр.Девин
  31. 220900003 гр.Девин
  32. 220900004 гр.Девин
  33. 220900005 гр.Девин
  34. 220900006 гр.Девин
  35. 220900007 гр.Девин
  36. 220900008 гр.Девин
  37. 220900009 гр.Девин
  38. 220900010 с.Беден
  39. 220900011 с.Брезе
  40. 220900012 с.Грохотно
  41. 220900013 с.Гьоврен
  42. 220900014 с.Триград
  43. 220900015 с.Жребово
  44. 220900016 с.Кестен
  45. 220900017 с.Лясково
  46. 220900018 с.Михалково
  47. 220900019 с.Селча
  48. 220900020 с.Стоманово
  49. 220900021 с.Осиково
  50. 220900022 с.Чуреково
  51. 220900023 гр.Девин
  52. 221000001 гр.Доспат
  53. 221000002 гр.Доспат
  54. 221000003 гр.Доспат
  55. 221000004 с.Касъка
  56. 221000005 с.Барутин
  57. 221000006 с.Барутин
  58. 221000007 с.Црънча
  59. 221000008 с.Бръщен
  60. 221000009 с.Чавдар
  61. 221000010 с.Змейца
  62. 221000011 с.Змейца
  63. 221000012 с.Любча
  64. 221100001 гр.Златоград
  65. 221100002 гр.Златоград
  66. 221100003 гр.Златоград
  67. 221100004 гр.Златоград
  68. 221100005 гр.Златоград
  69. 221100006 гр.Златоград
  70. 221100007 гр.Златоград
  71. 221100008 гр.Златоград
  72. 221100009 гр.Златоград
  73. 221100010 с.Аламовци
  74. 221100011 с.Ерма река
  75. 221100012 с.Ерма река
  76. 221100013 с.Кушла
  77. 221100014 с.Долен
  78. 221100015 с.Долен
  79. 221100016 с.Цацаровци
  80. 221100017 с.Страшимир
  81. 221100018 с.Пресока
  82. 221100019 с.Старцево
  83. 221100020 с.Старцево
  84. 221100021 с.Старцево
  85. 221600001 гр.Мадан
  86. 221600002 гр.Мадан
  87. 221600003 гр.Мадан
  88. 221600004 гр.Мадан
  89. 221600005 гр.Мадан
  90. 221600006 гр.Мадан
  91. 221600007 гр.Мадан
  92. 221600008 гр.Мадан
  93. 221600009 гр.Мадан
  94. 221600010 гр.Мадан
  95. 221600011 гр.Мадан
  96. 221600012 с.Митовска
  97. 221600013 с.Тънкото
  98. 221600014 с.Бориново
  99. 221600015 с.Върба
  100. 221600016 с.Шаренка
  101. 221600017 с.Мъглища
  102. 221600018 с.Ловци
  103. 221600019 с.Средногорци
  104. 221600020 с.Равнища
  105. 221600021 с.Лещак
  106. 221600022 с.Леска
  107. 221600023 с.Равнил
  108. 221600024 с.Боровина
  109. 221600025 с.Студена
  110. 221600026 с.Купен
  111. 221600027 с.Върбина
  112. 221600028 с.Върбина
  113. 221600029 с.Цирка
  114. 221600030 с.Вехтино
  115. 221600031 с.Букова поляна
  116. 221600032 с.Буково
  117. 221600033 с.Галище
  118. 221600034 с.Печинско
  119. 221600035 с.Чурка
  120. 221600036 гр.Мадан
  121. 221800001 гр.Неделино
  122. 221800002 гр.Неделино
  123. 221800003 гр.Неделино
  124. 221800004 гр.Неделино
  125. 221800005 гр.Неделино
  126. 221800006 гр.Неделино
  127. 221800007 с.Крайна
  128. 221800008 с.Козарка
  129. 221800009 с.Върлино
  130. 221800010 с.Тънка бара
  131. 221800011 с.Еленка
  132. 221800012 с.Кочани
  133. 221800013 с.Диманово
  134. 221800014 с.Гърнати
  135. 221800015 с.Бурево
  136. 221800016 с.Средец
  137. 221800017 с.Изгрев
  138. 221800018 с.Кундево
  139. 221800019 с.Оградна
  140. 221800020 с.Върли дол
  141. 221800021 с.Върли дол
  142. 221800022 с.Дуня
  143. 222700001 гр.Рудозем
  144. 222700002 гр.Рудозем
  145. 222700003 гр.Рудозем
  146. 222700004 гр.Рудозем
  147. 222700005 гр.Рудозем
  148. 222700006 гр.Рудозем
  149. 222700007 с.Бяла река
  150. 222700008 с.Войкова лъка
  151. 222700009 с.Рибница
  152. 222700010 с.Грамаде
  153. 222700011 с.Чепинци
  154. 222700012 с.Чепинци
  155. 222700013 с.Елховец
  156. 222700014 с.Витина
  157. 222700015 с.Поляна
  158. 222700016 с.Мочура
  159. 222700017 с.Пловдивци
  160. 222700018 с.Корита
  161. 222700019 с.Иваново
  162. 222700020 с.Борие
  163. 222700021 с.Равнината
  164. 222700022 с.Сопота
  165. 222700023 с.Елховец
  166. 222700024 с.Бърчево
  167. 222700025 с.Оглед
  168. 223100001 гр.Смолян
  169. 223100002 гр.Смолян
  170. 223100003 гр.Смолян
  171. 223100004 гр.Смолян
  172. 223100005 гр.Смолян
  173. 223100006 гр.Смолян
  174. 223100007 гр.Смолян
  175. 223100008 гр.Смолян
  176. 223100009 гр.Смолян
  177. 223100010 гр.Смолян
  178. 223100011 гр.Смолян
  179. 223100012 гр.Смолян
  180. 223100013 гр.Смолян
  181. 223100014 гр.Смолян
  182. 223100015 гр.Смолян
  183. 223100016 гр.Смолян
  184. 223100017 гр.Смолян
  185. 223100018 гр.Смолян
  186. 223100019 гр.Смолян
  187. 223100020 гр.Смолян
  188. 223100021 гр.Смолян
  189. 223100022 гр.Смолян
  190. 223100023 гр.Смолян
  191. 223100024 гр.Смолян
  192. 223100025 гр.Смолян
  193. 223100026 гр.Смолян
  194. 223100027 гр.Смолян
  195. 223100028 гр.Смолян
  196. 223100029 гр.Смолян
  197. 223100030 гр.Смолян
  198. 223100031 гр.Смолян
  199. 223100032 гр.Смолян
  200. 223100033 гр.Смолян
  201. 223100034 гр.Смолян
  202. 223100035 гр.Смолян
  203. 223100036 с.Влахово
  204. 223100037 с.Дунево
  205. 223100038 с.Левочево
  206. 223100039 с.Бостина
  207. 223100040 с.Писаница
  208. 223100041 с.Соколовци
  209. 223100042 с.Момчиловци
  210. 223100043 с.Момчиловци
  211. 223100044 с.Кутела
  212. 223100045 с.Виево
  213. 223100046 с.Славейно
  214. 223100047 с.Петково
  215. 223100048 с.Белев дол
  216. 223100049 с.Катраница
  217. 223100050 с.Тикале
  218. 223100051 с.Градът
  219. 223100052 с.Река
  220. 223100053 с.Селище
  221. 223100054 с.Требище
  222. 223100055 с.Търън
  223. 223100056 с.Еленска
  224. 223100057 с.Подвис
  225. 223100058 с.Лъка
  226. 223100059 с.Стража
  227. 223100060 с.Орешица
  228. 223100061 с.Кокорково
  229. 223100062 с.Полковник Серафимово
  230. 223100063 с.Фатово
  231. 223100064 с.Чокманово
  232. 223100065 с.Смилян
  233. 223100066 с.Смилян
  234. 223100067 с.Вълчан
  235. 223100068 с.Чеплетен
  236. 223100069 с.Кошница
  237. 223100070 с.Горово
  238. 223100071 с.Букаците
  239. 223100072 с.Сивино
  240. 223100073 с.Горна Арда
  241. 223100074 с.Арда
  242. 223100075 с.Бориково
  243. 223100076 с.Могилица
  244. 223100077 с.Черешово
  245. 223100078 с.Буката
  246. 223100079 с.Киселичево
  247. 223100080 с.Турян
  248. 223100081 с.Кремене
  249. 223100082 с.Мугла
  250. 223100083 с.Гела
  251. 223100084 с.Солища
  252. 223100085 с.Стикъл
  253. 223100086 с.Широка лъка
  254. 223100087 с.Стойките
  255. 223100088 гр.Смолян
  256. 223100089 гр.Смолян
  257. 223100090 гр.Смолян
  258. 223100091 гр.Смолян
  259. 223800001 гр.Чепеларе
  260. 223800002 гр.Чепеларе
  261. 223800003 гр.Чепеларе
  262. 223800004 гр.Чепеларе
  263. 223800005 гр.Чепеларе
  264. 223800006 гр.Чепеларе
  265. 223800007 с.Павелско
  266. 223800008 с.Проглед
  267. 223800009 с.Хвойна
  268. 223800010 с.Малево
  269. 223800011 с.Орехово
  270. 223800012 с.Богутево
  271. 223800013 с.Забърдо
  272. 223800014 с.Острица
  273. 223800015 с.Лилеково
  274. 223800016 с.Зорница
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол