Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия СИЛИСТРА 20
1 | Брой на СИК в района | 223 |
2 | Брой на СИК в района представили протокол от гласуването | 223 |
3 | Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък | 118587 |
7 | Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци (основен и допълнителен) | 57394 |
8 | Брой на намерените в избирателната кутия пликове | 57394 |
12 | Брой на недействителните гласове | 330 |
16 | Брой на действителните гласове | 57064 |
№ | Партия / Коалиция / Независим кандидат | получени гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
1 | Зелена партия | 169 | 0.30% |
2 | Съюз на свободните демократи | 196 | 0.34% |
3 | Никола Петков Иванов | 42 | 0.07% |
4 | Ред, законност и справедливост | 148 | 0.26% |
5 | Коалиция на българските социалдемократи | 950 | 1.66% |
6 | Демократи за силна България | 581 | 1.02% |
7 | ПЕС – БСП и ДСХ | 7925 | 13.89% |
8 | Съюз на демократичните сили | 677 | 1.19% |
9 | Земеделски народен съюз | 367 | 0.64% |
10 | ГЕРБ | 9432 | 16.53% |
11 | НДСВ | 1977 | 3.46% |
12 | Атака | 5599 | 9.81% |
13 | Мария Стоянова Серкеджиева | 117 | 0.21% |
14 | Движение за права и свободи | 28082 | 49.21% |
15 | Комунистическа партия на България | 548 | 0.96% |
16 | Граждански съюз за нова България | 254 | 0.45% |
Зелена партия | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Тома Георгиев Белев | 11 |
Горица Николаева Кръстанова | 1 |
Александър Панайотов Каракачанов | 23 |
Огнян Кръстев Ковачев | 0 |
Борислав Иванов Недев | 0 |
Иван Върбанов Иванов | 0 |
Светлана Димитрова Янкова | 2 |
Иван Петров Мастиков | 0 |
Валентина Статева Костова | 0 |
Георги Борисов Стойчев | 2 |
Милен Маринов Петрушев | 6 |
Силвиа Никова Караникова | 1 |
Красимир Евгениев Казаков | 0 |
Мариян Димитров Курташев | 5 |
Галя Ангелова Петрова | 0 |
Пламен Михайлов Първанов | 0 |
Севдалин Димитров Атанасов | 0 |
Христо Георгиев Бардуков | 0 |
Съюз на свободните демократи | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Стефан Антонов Софиянски | 50 |
Радослав Милев Кацаров | 2 |
Сашо Николов Рангелов | 2 |
Милан Стоянов Миланов | 1 |
Ивайло Тодоров Радославов | 1 |
Ред, законност и справедливост | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Васил Сотиров Сотиров | 17 |
Коалиция на българските социалдемократи | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Константин Димитров Тренчев | 173 |
Здравка Владимирова Кръстева | 82 |
Божидар Николов Томалев | 4 |
Хюлия Айханова Топал | 7 |
Драгомир Павлов Драганов | 24 |
Ганчо Тодоров Ганчев | 3 |
Мерлин Мустафа Шабан | 0 |
Асен Николов Сираков | 2 |
Людмил Бориславов Велчев | 0 |
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова | 5 |
Пламен Вълканов Червенков | 2 |
Мария Янева Недялкова | 0 |
Емел Юсеинова Зейнева | 1 |
Мария Цончева Кръстева-Делина | 5 |
Роза Димитрова Кирова | 0 |
Галина Иванова Николова | 2 |
Любомира Емилова Витанова | 1 |
Чавдар Иванов Николов | 1 |
Демократи за силна България | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Константин Стефанов Димитров | 61 |
Светослав Христов Малинов | 14 |
Иван Николаев Иванов | 6 |
Даниел Павлов Митов | 5 |
Пламен Симеонов Цветков | 0 |
Кина Симеонова Андреева | 14 |
Ивана Иванова Енева | 1 |
Валентина Наумова Христова | 3 |
Цветнен Димитров Цветков | 2 |
Христо Йорданов Даскалов | 3 |
Евелина Борисова Павловска-Живкова | 2 |
Вениамин Вълков Тодоров | 0 |
ПЕС – БСП и ДСХ | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Кристиан Иванов Вигенин | 393 |
Илияна Малинова Йотова | 323 |
Атанас Атанасов Папаризов | 265 |
Маруся Иванова Любчева | 34 |
Евгени Захариев Кирилов | 29 |
Емил Аврамов Кало | 19 |
Георги Петков Близнашки | 286 |
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова | 28 |
Петър Стефанов Филипов | 15 |
Катя Колева Келевска | 11 |
Деница Златкова Златева | 16 |
Георги Димитров Попов | 6 |
Лъчезар Крумов Костов | 5 |
Боян Стефанов Чуков | 8 |
Любомир Ангелов Петков | 4 |
Виолета Александрова Чавдарова | 10 |
Мартин Симеонов Славов | 3 |
Наталия Стоянова Стоянова | 13 |
Съюз на демократичните сили | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Петър Стефанов Стоянов | 140 |
Лъчезар Благовестов Тошев | 3 |
Мартин Димитров Димитров | 63 |
Любов Любенова Панайотова | 4 |
Петър Владиславов Славов | 5 |
Евгений Методиев Кънев | 0 |
Вълчо Иванов Чолаков | 1 |
Христо Йорданов Кирчев | 4 |
Мария Анкова Бойчева | 3 |
Павел Димитров Паунов | 0 |
Богдан Николов Дренски | 0 |
Ивайло Борисов Ръхов | 3 |
Валери Иванов Белчев | 0 |
Тодор Христов Гунчев | 0 |
Ваня Михайлова Дюлгерова | 0 |
Даниел Николов Мирчев | 0 |
Коста Стефанов Костов | 0 |
Андон Василев Гинев | 0 |
Земеделски народен съюз | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Стефан Петров Личев | 20 |
Румен Маринов Йончев | 8 |
Стелиян Иванов Стоянов | 4 |
Константин Димитров Маджаров | 1 |
Емил Емилов Темелков | 1 |
Татяна Благоева Ортоманова | 4 |
Джамал Реджепов Асанов | 2 |
Христина Симеонова Цветкова | 1 |
Васил Донов Тошев | 6 |
Радослав Стойков Христов | 1 |
Райко Василев Масларски | 0 |
Снежанка Богомилова Коларова | 2 |
Чавдар Стоянов Чавдаров | 0 |
Мустафа Мехмед Еюпов | 4 |
Стефан Иванов Цанков | 1 |
Марияна Иванова Спасова | 0 |
Станислав Величков Богданов | 2 |
Борислав Димитров Китов | 3 |
ГЕРБ | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Душана Панайотова Здравкова | 532 |
Владимир Андреев Уручев | 141 |
Николай Евтимов Младенов | 137 |
Петя Ставрева Ставрева | 102 |
Румяна Русева Желева | 81 |
Невена Димитрова Матеева | 36 |
Мария Петрова Кръстева | 59 |
Андрей Андреев Ковачев | 43 |
Илиана Борисова Филипова | 35 |
Ренета Рашева Рашкова | 157 |
Преслав Пламенов Борисов | 39 |
Христина Онник Каспарян | 15 |
Галина Симеонова Симеонова | 39 |
Милен Николаев Врабевски | 24 |
Ирина Иванова Йорданова-Колева | 7 |
Татяна Спасова Кметова | 19 |
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова | 10 |
Милена Цветанова Дамянова | 276 |
НДСВ | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Биляна Илиева Раева | 148 |
Аспарух Аспарухов Панов | 9 |
Антония Стефанова Първанова | 153 |
Радостина Сергеева Иванова | 7 |
Маргарита Николова Хранова-Бойчева | 21 |
Гергана Симеонова Спиридонова | 3 |
Меглена Николова Русенова | 9 |
Любомир Тодоров Георгиев | 3 |
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова | 2 |
Елена Георгиева Канева | 6 |
Людмила Лозанова Андреева | 28 |
Бисер Николов Ялъмов | 7 |
Йордан Светиев Тужаров | 2 |
Петя Живкова Хантова | 3 |
Николай Ангелов Кирилов | 2 |
Мария Димитрова Димитрова | 1 |
Мария Иванова Донева | 11 |
Соломон Исак Паси | 90 |
Атака | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Димитър Кинов Стоянов | 606 |
Славчо Пенчев Бинев | 81 |
Десислав Славов Чуколов | 73 |
Димитър Стефанов Таралежков | 22 |
Данчо Димитров Хаджиев | 13 |
Петър Иванов Хлебаров | 13 |
Митко Иванов Димитров | 29 |
Румен Атанасов Ваташки | 21 |
Цвета Алипиева Георгиева | 24 |
Тодор Петков Христев | 7 |
Боян Цветков Лалов | 4 |
Иван Илиев Ников | 134 |
Камен Маринов Каменов | 6 |
Константин Димитров Костов | 14 |
Пламен Валентинов Трънски | 4 |
Николай Цвятков Николов | 7 |
Валери Цветков Атанасов | 2 |
Биляна Йорданова Гавазка | 15 |
Движение за права и свободи | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Филиз Хакъева Хюсменова | 903 |
Мариелка Величкова Баева | 3 |
Метин Хюсеин Казак | 24 |
Владко Тодоров Панайотов | 5 |
Ваня Лукова Матанова-Колева | 2 |
Милена Иванова Христова | 5 |
Тимур Ахмедов Халилов | 16 |
Корман Якубов Исмаилов | 3 |
Искра Димитрова Михайлова-Копарова | 3 |
Пенчо Николов Загорски | 1 |
Анелия Митева Илиева | 4 |
Атанас Цветанов Кънчев | 12 |
Четин Хюсеин Казак | 4 |
Фатме Муса Илияз | 387 |
Неджми Ниязи Али | 2 |
Алиосман Ибраим Имамов | 4 |
Людмил Дочев Георгиев | 1 |
Юнал Саид Лютфи | 12 |
Комунистическа партия на България | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Ангел Георгиев Иванов | 27 |
Божидар Петров Стоянов | 10 |
Александър Димитров Паунов | 8 |
Симеон Давидов Елазаров | 3 |
Антон Димитров Димов | 3 |
Силвия Левон Абгарян | 6 |
Венцеслав Трифонов Георгиев | 10 |
Илияна Иванова Петрова | 4 |
Стойко Пелов Стойков | 2 |
Спас Димитров Колев | 6 |
Ивайло Петров Велинов | 2 |
Георги Веселинов Шаранков | 4 |
Нели Христова Ангелова | 3 |
Стамен Стоянов Стаменов | 5 |
Владо Славчев Божилов | 6 |
Мария Маринова Белалова | 1 |
Марко Димитров Димитров | 0 |
Красимира Янкова Венкова | 0 |
Граждански съюз за нова България | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Кръстьо Илиев Петков | 14 |
Янка Крумова Такева | 16 |
Диана Петрова Ковачева-Караджова | 0 |
Станчо Георгиев Станчев | 7 |
Сотир Ангелов Немов | 0 |
Ирина Георгиева Терзийска | 4 |
Анета Иванова Димитрова | 3 |
Христо Неделчев Маринов | 0 |
Венцислав Младенов Везиров | 0 |
Елена Недялкова Василева | 1 |
Любомир Ангелов Стайков | 1 |
Йонна Бойчева Чорева | 1 |
Лилия Руменова Илиева | 1 |
Гюлшан Хашимова Мустафова | 8 |
Евелина Георгиева Георгиева | 0 |
Лъчезар Спасов Спасов | 5 |
Мария Кръстанова Иванова | 1 |
Кирил Иванов Обрешков | 0 |
Списък на секционните избирателни комисии
- 200100201 гр.Алфатар
- 200100202 гр.Алфатар
- 200100203 гр.Алфатар
- 200100204 с.Алеково
- 200100205 с.Бистра
- 200100206 с.Васил Левски
- 200100207 с.Кутловица
- 200100208 с.Цар Асен
- 200100209 с.Чуковец
- 200700301 гр.Главиница
- 200700302 гр.Главиница
- 200700303 с.Бащино
- 200700304 с.Богданци
- 200700305 с.Вълкан
- 200700306 с.Дичево
- 200700307 с.Долно Ряхово
- 200700308 с.Зарица
- 200700309 с.Зафирово
- 200700310 с.Зафирово
- 200700311 с.Зебил
- 200700312 с.Звенимир
- 200700313 с.Калугерене
- 200700314 с.Коларово
- 200700315 с.Косара
- 200700316 с.Листец
- 200700317 с.Малък Преславец
- 200700318 с.Ножарево
- 200700319 с.Осен
- 200700320 с.Падина
- 200700321 с.Подлес
- 200700322 с.Сокол
- 200700323 с.Стефан Караджа
- 200700324 с.Суходол
- 200700325 с.Черногор
- 201000401 гр.Дулово
- 201000402 гр.Дулово
- 201000403 гр.Дулово
- 201000404 гр.Дулово
- 201000405 гр.Дулово
- 201000406 гр.Дулово
- 201000407 гр.Дулово
- 201000408 гр.Дулово
- 201000409 с.Черник
- 201000410 с.Черник
- 201000411 с.Черник
- 201000412 гр.Дулово
- 201000413 с.Водно
- 201000414 с.Черковна
- 201000415 с.Грънчарово
- 201000416 с.Прохлада
- 201000417 с.Златоклас
- 201000418 с.Колобър
- 201000419 с.Межден
- 201000420 с.Върбино
- 201000421 с.Полковник Таслаково
- 201000422 с.Козяк
- 201000423 с.Поройно
- 201000424 с.Раздел
- 201000425 с.Секулово
- 201000426 с.Скала
- 201000427 с.Чернолик
- 201000428 с.Чернолик
- 201000429 с.Правда
- 201000430 с.Правда
- 201000431 с.Яребица
- 201000432 с.Яребица
- 201000433 с.Руйно
- 201000434 с.Долец
- 201000435 с.Боил
- 201000436 с.Орешене
- 201000437 с.Паисиево
- 201000438 с.Окорш
- 201000439 с.Окорш
- 201000440 с.Вокил
- 201000441 с.Вокил
- 201000442 с.Овен
- 201500501 с.Войново
- 201500502 с.Голеш
- 201500503 с.Давидово
- 201500504 с.Добруджанка
- 201500505 с.Зарник
- 201500506 с.Кайнарджа
- 201500507 с.Кайнарджа
- 201500508 с.Краново
- 201500509 с.Полковник Чолаково
- 201500510 с.Посев
- 201500511 с.Попрусаново
- 201500512 с.Светослав
- 201500513 с.Средище
- 201500514 с.Средище
- 201500515 с.Господиново
- 201500516 с.Каменци
- 203100101 гр.Силистра
- 203100102 гр.Силистра
- 203100103 гр.Силистра
- 203100104 гр.Силистра
- 203100105 гр.Силистра
- 203100106 гр.Силистра
- 203100107 гр.Силистра
- 203100108 гр.Силистра
- 203100109 гр.Силистра
- 203100110 гр.Силистра
- 203100111 гр.Силистра
- 203100112 гр.Силистра
- 203100113 гр.Силистра
- 203100114 гр.Силистра
- 203100115 гр.Силистра
- 203100116 гр.Силистра
- 203100117 гр.Силистра
- 203100118 гр.Силистра
- 203100119 гр.Силистра
- 203100120 гр.Силистра
- 203100121 гр.Силистра
- 203100122 гр.Силистра
- 203100123 гр.Силистра
- 203100124 гр.Силистра
- 203100125 гр.Силистра
- 203100126 гр.Силистра
- 203100127 гр.Силистра
- 203100128 гр.Силистра
- 203100129 гр.Силистра
- 203100130 гр.Силистра
- 203100131 гр.Силистра
- 203100132 гр.Силистра
- 203100133 гр.Силистра
- 203100134 гр.Силистра
- 203100135 гр.Силистра
- 203100136 гр.Силистра
- 203100137 гр.Силистра
- 203100138 гр.Силистра
- 203100139 гр.Силистра
- 203100140 гр.Силистра
- 203100141 гр.Силистра
- 203100142 гр.Силистра
- 203100143 гр.Силистра
- 203100144 гр.Силистра
- 203100145 гр.Силистра
- 203100146 гр.Силистра
- 203100147 гр.Силистра
- 203100148 гр.Силистра
- 203100149 гр.Силистра
- 203100150 гр.Силистра
- 203100151 гр.Силистра
- 203100152 гр.Силистра
- 203100153 гр.Силистра
- 203100154 гр.Силистра
- 203100155 гр.Силистра
- 203100156 гр.Силистра
- 203100157 гр.Силистра
- 203100158 с.Айдемир
- 203100159 с.Айдемир
- 203100160 с.Айдемир
- 203100161 с.Айдемир
- 203100162 с.Айдемир
- 203100163 с.Айдемир
- 203100164 с.Айдемир
- 203100165 с.Айдемир
- 203100166 с.Айдемир
- 203100167 с.Айдемир
- 203100168 с.Айдемир
- 203100169 с.Бабук
- 203100170 с.Богорово
- 203100171 с.Брадвари
- 203100172 с.Брадвари
- 203100173 с.Българка
- 203100174 с.Ветрен
- 203100175 с.Главан
- 203100176 с.Йорданово
- 203100177 с.Калипетрово
- 203100178 с.Калипетрово
- 203100179 с.Калипетрово
- 203100180 с.Калипетрово
- 203100181 с.Калипетрово
- 203100182 с.Калипетрово
- 203100183 с.Казимир
- 203100184 с.Ценович
- 203100185 с.Полковник Ламбриново
- 203100186 с.Професор Иширково
- 203100187 с.Професор Иширково
- 203100188 с.Попкралево
- 203100189 с.Смилец
- 203100190 с.Срацимир
- 203100191 с.Сребърна
- 203100192 с.Сърпово
- 203200601 с.Ситово
- 203200602 с.Босна
- 203200603 с.Гарван
- 203200604 с.Добротица
- 203200605 с.Ирник
- 203200606 с.Искра
- 203200607 с.Искра
- 203200608 с.Любен
- 203200609 с.Нова Попина
- 203200610 с.Поляна
- 203200611 с.Попина
- 203200612 с.Слатина
- 203400701 гр.Тутракан
- 203400702 гр.Тутракан
- 203400703 гр.Тутракан
- 203400704 гр.Тутракан
- 203400705 гр.Тутракан
- 203400706 гр.Тутракан
- 203400707 гр.Тутракан
- 203400708 гр.Тутракан
- 203400709 гр.Тутракан
- 203400710 гр.Тутракан
- 203400711 с.Белица
- 203400712 с.Нова Черна
- 203400713 с.Нова Черна
- 203400714 с.Сяново
- 203400715 с.Преславци
- 203400716 с.Бреница
- 203400717 с.Старо село
- 203400718 с.Старо село
- 203400719 с.Шуменци
- 203400720 с.Варненци
- 203400721 с.Пожарево
- 203400722 с.Цар Самуил
- 203400723 с.Цар Самуил
- 203400724 с.Търновци
- 203400725 с.Антимово
- 203400726 с.Царев дол
- 203400727 гр.Тутракан