1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия СИЛИСТРА 20

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия СИЛИСТРА 20
1Брой на СИК в района223
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването223
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък118587
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
57394
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове57394
12Брой на недействителните гласове330
16Брой на действителните гласове57064
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия1690.30%
2Съюз на свободните демократи1960.34%
3Никола Петков Иванов420.07%
4Ред, законност и справедливост1480.26%
5Коалиция на българските социалдемократи9501.66%
6Демократи за силна България5811.02%
7ПЕС – БСП и ДСХ792513.89%
8Съюз на демократичните сили6771.19%
9Земеделски народен съюз3670.64%
10ГЕРБ943216.53%
11НДСВ19773.46%
12Атака55999.81%
13Мария Стоянова Серкеджиева1170.21%
14Движение за права и свободи2808249.21%
15Комунистическа партия на България5480.96%
16Граждански съюз за нова България2540.45%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев11
Горица Николаева Кръстанова1
Александър Панайотов Каракачанов23
Огнян Кръстев Ковачев0
Борислав Иванов Недев0
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова2
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев2
Милен Маринов Петрушев6
Силвиа Никова Караникова1
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев5
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов0
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски50
Радослав Милев Кацаров2
Сашо Николов Рангелов2
Милан Стоянов Миланов1
Ивайло Тодоров Радославов1
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров17
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев173
Здравка Владимирова Кръстева82
Божидар Николов Томалев4
Хюлия Айханова Топал7
Драгомир Павлов Драганов24
Ганчо Тодоров Ганчев3
Мерлин Мустафа Шабан0
Асен Николов Сираков2
Людмил Бориславов Велчев0
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова5
Пламен Вълканов Червенков2
Мария Янева Недялкова0
Емел Юсеинова Зейнева1
Мария Цончева Кръстева-Делина5
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова2
Любомира Емилова Витанова1
Чавдар Иванов Николов1
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров61
Светослав Христов Малинов14
Иван Николаев Иванов6
Даниел Павлов Митов5
Пламен Симеонов Цветков0
Кина Симеонова Андреева14
Ивана Иванова Енева1
Валентина Наумова Христова3
Цветнен Димитров Цветков2
Христо Йорданов Даскалов3
Евелина Борисова Павловска-Живкова2
Вениамин Вълков Тодоров0
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин393
Илияна Малинова Йотова323
Атанас Атанасов Папаризов265
Маруся Иванова Любчева34
Евгени Захариев Кирилов29
Емил Аврамов Кало19
Георги Петков Близнашки286
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова28
Петър Стефанов Филипов15
Катя Колева Келевска11
Деница Златкова Златева16
Георги Димитров Попов6
Лъчезар Крумов Костов5
Боян Стефанов Чуков8
Любомир Ангелов Петков4
Виолета Александрова Чавдарова10
Мартин Симеонов Славов3
Наталия Стоянова Стоянова13
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов140
Лъчезар Благовестов Тошев3
Мартин Димитров Димитров63
Любов Любенова Панайотова4
Петър Владиславов Славов5
Евгений Методиев Кънев0
Вълчо Иванов Чолаков1
Христо Йорданов Кирчев4
Мария Анкова Бойчева3
Павел Димитров Паунов0
Богдан Николов Дренски0
Ивайло Борисов Ръхов3
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев0
Ваня Михайлова Дюлгерова0
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов0
Андон Василев Гинев0
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев20
Румен Маринов Йончев8
Стелиян Иванов Стоянов4
Константин Димитров Маджаров1
Емил Емилов Темелков1
Татяна Благоева Ортоманова4
Джамал Реджепов Асанов2
Христина Симеонова Цветкова1
Васил Донов Тошев6
Радослав Стойков Христов1
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова2
Чавдар Стоянов Чавдаров0
Мустафа Мехмед Еюпов4
Стефан Иванов Цанков1
Марияна Иванова Спасова0
Станислав Величков Богданов2
Борислав Димитров Китов3
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова532
Владимир Андреев Уручев141
Николай Евтимов Младенов137
Петя Ставрева Ставрева102
Румяна Русева Желева81
Невена Димитрова Матеева36
Мария Петрова Кръстева59
Андрей Андреев Ковачев43
Илиана Борисова Филипова35
Ренета Рашева Рашкова157
Преслав Пламенов Борисов39
Христина Онник Каспарян15
Галина Симеонова Симеонова39
Милен Николаев Врабевски24
Ирина Иванова Йорданова-Колева7
Татяна Спасова Кметова19
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова10
Милена Цветанова Дамянова276
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева148
Аспарух Аспарухов Панов9
Антония Стефанова Първанова153
Радостина Сергеева Иванова7
Маргарита Николова Хранова-Бойчева21
Гергана Симеонова Спиридонова3
Меглена Николова Русенова9
Любомир Тодоров Георгиев3
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова2
Елена Георгиева Канева6
Людмила Лозанова Андреева28
Бисер Николов Ялъмов7
Йордан Светиев Тужаров2
Петя Живкова Хантова3
Николай Ангелов Кирилов2
Мария Димитрова Димитрова1
Мария Иванова Донева11
Соломон Исак Паси90
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов606
Славчо Пенчев Бинев81
Десислав Славов Чуколов73
Димитър Стефанов Таралежков22
Данчо Димитров Хаджиев13
Петър Иванов Хлебаров13
Митко Иванов Димитров29
Румен Атанасов Ваташки21
Цвета Алипиева Георгиева24
Тодор Петков Христев7
Боян Цветков Лалов4
Иван Илиев Ников134
Камен Маринов Каменов6
Константин Димитров Костов14
Пламен Валентинов Трънски4
Николай Цвятков Николов7
Валери Цветков Атанасов2
Биляна Йорданова Гавазка15
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова903
Мариелка Величкова Баева3
Метин Хюсеин Казак24
Владко Тодоров Панайотов5
Ваня Лукова Матанова-Колева2
Милена Иванова Христова5
Тимур Ахмедов Халилов16
Корман Якубов Исмаилов3
Искра Димитрова Михайлова-Копарова3
Пенчо Николов Загорски1
Анелия Митева Илиева4
Атанас Цветанов Кънчев12
Четин Хюсеин Казак4
Фатме Муса Илияз387
Неджми Ниязи Али2
Алиосман Ибраим Имамов4
Людмил Дочев Георгиев1
Юнал Саид Лютфи12
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов27
Божидар Петров Стоянов10
Александър Димитров Паунов8
Симеон Давидов Елазаров3
Антон Димитров Димов3
Силвия Левон Абгарян6
Венцеслав Трифонов Георгиев10
Илияна Иванова Петрова4
Стойко Пелов Стойков2
Спас Димитров Колев6
Ивайло Петров Велинов2
Георги Веселинов Шаранков4
Нели Христова Ангелова3
Стамен Стоянов Стаменов5
Владо Славчев Божилов6
Мария Маринова Белалова1
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова0
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков14
Янка Крумова Такева16
Диана Петрова Ковачева-Караджова0
Станчо Георгиев Станчев7
Сотир Ангелов Немов0
Ирина Георгиева Терзийска4
Анета Иванова Димитрова3
Христо Неделчев Маринов0
Венцислав Младенов Везиров0
Елена Недялкова Василева1
Любомир Ангелов Стайков1
Йонна Бойчева Чорева1
Лилия Руменова Илиева1
Гюлшан Хашимова Мустафова8
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов5
Мария Кръстанова Иванова1
Кирил Иванов Обрешков0
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 200100201 гр.Алфатар
  2. 200100202 гр.Алфатар
  3. 200100203 гр.Алфатар
  4. 200100204 с.Алеково
  5. 200100205 с.Бистра
  6. 200100206 с.Васил Левски
  7. 200100207 с.Кутловица
  8. 200100208 с.Цар Асен
  9. 200100209 с.Чуковец
  10. 200700301 гр.Главиница
  11. 200700302 гр.Главиница
  12. 200700303 с.Бащино
  13. 200700304 с.Богданци
  14. 200700305 с.Вълкан
  15. 200700306 с.Дичево
  16. 200700307 с.Долно Ряхово
  17. 200700308 с.Зарица
  18. 200700309 с.Зафирово
  19. 200700310 с.Зафирово
  20. 200700311 с.Зебил
  21. 200700312 с.Звенимир
  22. 200700313 с.Калугерене
  23. 200700314 с.Коларово
  24. 200700315 с.Косара
  25. 200700316 с.Листец
  26. 200700317 с.Малък Преславец
  27. 200700318 с.Ножарево
  28. 200700319 с.Осен
  29. 200700320 с.Падина
  30. 200700321 с.Подлес
  31. 200700322 с.Сокол
  32. 200700323 с.Стефан Караджа
  33. 200700324 с.Суходол
  34. 200700325 с.Черногор
  35. 201000401 гр.Дулово
  36. 201000402 гр.Дулово
  37. 201000403 гр.Дулово
  38. 201000404 гр.Дулово
  39. 201000405 гр.Дулово
  40. 201000406 гр.Дулово
  41. 201000407 гр.Дулово
  42. 201000408 гр.Дулово
  43. 201000409 с.Черник
  44. 201000410 с.Черник
  45. 201000411 с.Черник
  46. 201000412 гр.Дулово
  47. 201000413 с.Водно
  48. 201000414 с.Черковна
  49. 201000415 с.Грънчарово
  50. 201000416 с.Прохлада
  51. 201000417 с.Златоклас
  52. 201000418 с.Колобър
  53. 201000419 с.Межден
  54. 201000420 с.Върбино
  55. 201000421 с.Полковник Таслаково
  56. 201000422 с.Козяк
  57. 201000423 с.Поройно
  58. 201000424 с.Раздел
  59. 201000425 с.Секулово
  60. 201000426 с.Скала
  61. 201000427 с.Чернолик
  62. 201000428 с.Чернолик
  63. 201000429 с.Правда
  64. 201000430 с.Правда
  65. 201000431 с.Яребица
  66. 201000432 с.Яребица
  67. 201000433 с.Руйно
  68. 201000434 с.Долец
  69. 201000435 с.Боил
  70. 201000436 с.Орешене
  71. 201000437 с.Паисиево
  72. 201000438 с.Окорш
  73. 201000439 с.Окорш
  74. 201000440 с.Вокил
  75. 201000441 с.Вокил
  76. 201000442 с.Овен
  77. 201500501 с.Войново
  78. 201500502 с.Голеш
  79. 201500503 с.Давидово
  80. 201500504 с.Добруджанка
  81. 201500505 с.Зарник
  82. 201500506 с.Кайнарджа
  83. 201500507 с.Кайнарджа
  84. 201500508 с.Краново
  85. 201500509 с.Полковник Чолаково
  86. 201500510 с.Посев
  87. 201500511 с.Попрусаново
  88. 201500512 с.Светослав
  89. 201500513 с.Средище
  90. 201500514 с.Средище
  91. 201500515 с.Господиново
  92. 201500516 с.Каменци
  93. 203100101 гр.Силистра
  94. 203100102 гр.Силистра
  95. 203100103 гр.Силистра
  96. 203100104 гр.Силистра
  97. 203100105 гр.Силистра
  98. 203100106 гр.Силистра
  99. 203100107 гр.Силистра
  100. 203100108 гр.Силистра
  101. 203100109 гр.Силистра
  102. 203100110 гр.Силистра
  103. 203100111 гр.Силистра
  104. 203100112 гр.Силистра
  105. 203100113 гр.Силистра
  106. 203100114 гр.Силистра
  107. 203100115 гр.Силистра
  108. 203100116 гр.Силистра
  109. 203100117 гр.Силистра
  110. 203100118 гр.Силистра
  111. 203100119 гр.Силистра
  112. 203100120 гр.Силистра
  113. 203100121 гр.Силистра
  114. 203100122 гр.Силистра
  115. 203100123 гр.Силистра
  116. 203100124 гр.Силистра
  117. 203100125 гр.Силистра
  118. 203100126 гр.Силистра
  119. 203100127 гр.Силистра
  120. 203100128 гр.Силистра
  121. 203100129 гр.Силистра
  122. 203100130 гр.Силистра
  123. 203100131 гр.Силистра
  124. 203100132 гр.Силистра
  125. 203100133 гр.Силистра
  126. 203100134 гр.Силистра
  127. 203100135 гр.Силистра
  128. 203100136 гр.Силистра
  129. 203100137 гр.Силистра
  130. 203100138 гр.Силистра
  131. 203100139 гр.Силистра
  132. 203100140 гр.Силистра
  133. 203100141 гр.Силистра
  134. 203100142 гр.Силистра
  135. 203100143 гр.Силистра
  136. 203100144 гр.Силистра
  137. 203100145 гр.Силистра
  138. 203100146 гр.Силистра
  139. 203100147 гр.Силистра
  140. 203100148 гр.Силистра
  141. 203100149 гр.Силистра
  142. 203100150 гр.Силистра
  143. 203100151 гр.Силистра
  144. 203100152 гр.Силистра
  145. 203100153 гр.Силистра
  146. 203100154 гр.Силистра
  147. 203100155 гр.Силистра
  148. 203100156 гр.Силистра
  149. 203100157 гр.Силистра
  150. 203100158 с.Айдемир
  151. 203100159 с.Айдемир
  152. 203100160 с.Айдемир
  153. 203100161 с.Айдемир
  154. 203100162 с.Айдемир
  155. 203100163 с.Айдемир
  156. 203100164 с.Айдемир
  157. 203100165 с.Айдемир
  158. 203100166 с.Айдемир
  159. 203100167 с.Айдемир
  160. 203100168 с.Айдемир
  161. 203100169 с.Бабук
  162. 203100170 с.Богорово
  163. 203100171 с.Брадвари
  164. 203100172 с.Брадвари
  165. 203100173 с.Българка
  166. 203100174 с.Ветрен
  167. 203100175 с.Главан
  168. 203100176 с.Йорданово
  169. 203100177 с.Калипетрово
  170. 203100178 с.Калипетрово
  171. 203100179 с.Калипетрово
  172. 203100180 с.Калипетрово
  173. 203100181 с.Калипетрово
  174. 203100182 с.Калипетрово
  175. 203100183 с.Казимир
  176. 203100184 с.Ценович
  177. 203100185 с.Полковник Ламбриново
  178. 203100186 с.Професор Иширково
  179. 203100187 с.Професор Иширково
  180. 203100188 с.Попкралево
  181. 203100189 с.Смилец
  182. 203100190 с.Срацимир
  183. 203100191 с.Сребърна
  184. 203100192 с.Сърпово
  185. 203200601 с.Ситово
  186. 203200602 с.Босна
  187. 203200603 с.Гарван
  188. 203200604 с.Добротица
  189. 203200605 с.Ирник
  190. 203200606 с.Искра
  191. 203200607 с.Искра
  192. 203200608 с.Любен
  193. 203200609 с.Нова Попина
  194. 203200610 с.Поляна
  195. 203200611 с.Попина
  196. 203200612 с.Слатина
  197. 203400701 гр.Тутракан
  198. 203400702 гр.Тутракан
  199. 203400703 гр.Тутракан
  200. 203400704 гр.Тутракан
  201. 203400705 гр.Тутракан
  202. 203400706 гр.Тутракан
  203. 203400707 гр.Тутракан
  204. 203400708 гр.Тутракан
  205. 203400709 гр.Тутракан
  206. 203400710 гр.Тутракан
  207. 203400711 с.Белица
  208. 203400712 с.Нова Черна
  209. 203400713 с.Нова Черна
  210. 203400714 с.Сяново
  211. 203400715 с.Преславци
  212. 203400716 с.Бреница
  213. 203400717 с.Старо село
  214. 203400718 с.Старо село
  215. 203400719 с.Шуменци
  216. 203400720 с.Варненци
  217. 203400721 с.Пожарево
  218. 203400722 с.Цар Самуил
  219. 203400723 с.Цар Самуил
  220. 203400724 с.Търновци
  221. 203400725 с.Антимово
  222. 203400726 с.Царев дол
  223. 203400727 гр.Тутракан
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол