1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия ТЪРГОВИЩЕ 28

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия ТЪРГОВИЩЕ 28
1Брой на СИК в района264
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването264
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък119892
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
52089
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове52089
12Брой на недействителните гласове550
16Брой на действителните гласове51539
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия1140.22%
2Съюз на свободните демократи1750.34%
3Никола Петков Иванов370.07%
4Ред, законност и справедливост2300.45%
5Коалиция на българските социалдемократи6821.32%
6Демократи за силна България6521.27%
7ПЕС – БСП и ДСХ791715.36%
8Съюз на демократичните сили5381.04%
9Земеделски народен съюз3170.62%
10ГЕРБ628212.19%
11НДСВ15693.04%
12Атака50449.79%
13Мария Стоянова Серкеджиева1050.20%
14Движение за права и свободи2721652.81%
15Комунистическа партия на България4550.88%
16Граждански съюз за нова България2060.40%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев8
Горица Николаева Кръстанова2
Александър Панайотов Каракачанов13
Огнян Кръстев Ковачев0
Борислав Иванов Недев0
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова8
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев1
Милен Маринов Петрушев0
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев1
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов0
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски43
Радослав Милев Кацаров2
Сашо Николов Рангелов0
Милан Стоянов Миланов0
Ивайло Тодоров Радославов1
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров28
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев177
Здравка Владимирова Кръстева4
Божидар Николов Томалев3
Хюлия Айханова Топал5
Драгомир Павлов Драганов12
Ганчо Тодоров Ганчев4
Мерлин Мустафа Шабан2
Асен Николов Сираков1
Людмил Бориславов Велчев2
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова0
Пламен Вълканов Червенков0
Мария Янева Недялкова1
Емел Юсеинова Зейнева1
Мария Цончева Кръстева-Делина0
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов0
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров69
Светослав Христов Малинов14
Иван Николаев Иванов5
Даниел Павлов Митов8
Пламен Симеонов Цветков1
Кина Симеонова Андреева9
Ивана Иванова Енева2
Валентина Наумова Христова1
Цветнен Димитров Цветков2
Христо Йорданов Даскалов2
Евелина Борисова Павловска-Живкова0
Вениамин Вълков Тодоров0
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин419
Илияна Малинова Йотова220
Атанас Атанасов Папаризов255
Маруся Иванова Любчева42
Евгени Захариев Кирилов178
Емил Аврамов Кало19
Георги Петков Близнашки156
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова30
Петър Стефанов Филипов20
Катя Колева Келевска18
Деница Златкова Златева14
Георги Димитров Попов6
Лъчезар Крумов Костов1
Боян Стефанов Чуков11
Любомир Ангелов Петков12
Виолета Александрова Чавдарова11
Мартин Симеонов Славов6
Наталия Стоянова Стоянова11
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов88
Лъчезар Благовестов Тошев9
Мартин Димитров Димитров9
Любов Любенова Панайотова4
Петър Владиславов Славов2
Евгений Методиев Кънев0
Вълчо Иванов Чолаков0
Христо Йорданов Кирчев3
Мария Анкова Бойчева0
Павел Димитров Паунов0
Богдан Николов Дренски0
Ивайло Борисов Ръхов2
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев0
Ваня Михайлова Дюлгерова1
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов0
Андон Василев Гинев0
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев22
Румен Маринов Йончев1
Стелиян Иванов Стоянов2
Константин Димитров Маджаров0
Емил Емилов Темелков1
Татяна Благоева Ортоманова3
Джамал Реджепов Асанов3
Христина Симеонова Цветкова1
Васил Донов Тошев3
Радослав Стойков Христов0
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова0
Чавдар Стоянов Чавдаров0
Мустафа Мехмед Еюпов4
Стефан Иванов Цанков2
Марияна Иванова Спасова1
Станислав Величков Богданов0
Борислав Димитров Китов2
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова438
Владимир Андреев Уручев120
Николай Евтимов Младенов111
Петя Ставрева Ставрева53
Румяна Русева Желева33
Невена Димитрова Матеева31
Мария Петрова Кръстева20
Андрей Андреев Ковачев24
Илиана Борисова Филипова15
Ренета Рашева Рашкова59
Преслав Пламенов Борисов5
Христина Онник Каспарян7
Галина Симеонова Симеонова6
Милен Николаев Врабевски13
Ирина Иванова Йорданова-Колева1
Татяна Спасова Кметова1
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова2
Милена Цветанова Дамянова12
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева98
Аспарух Аспарухов Панов10
Антония Стефанова Първанова136
Радостина Сергеева Иванова6
Маргарита Николова Хранова-Бойчева13
Гергана Симеонова Спиридонова7
Меглена Николова Русенова7
Любомир Тодоров Георгиев2
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова3
Елена Георгиева Канева1
Людмила Лозанова Андреева15
Бисер Николов Ялъмов0
Йордан Светиев Тужаров1
Петя Живкова Хантова0
Николай Ангелов Кирилов0
Мария Димитрова Димитрова3
Мария Иванова Донева4
Соломон Исак Паси61
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов729
Славчо Пенчев Бинев100
Десислав Славов Чуколов81
Димитър Стефанов Таралежков31
Данчо Димитров Хаджиев16
Петър Иванов Хлебаров16
Митко Иванов Димитров22
Румен Атанасов Ваташки12
Цвета Алипиева Георгиева14
Тодор Петков Христев2
Боян Цветков Лалов3
Иван Илиев Ников54
Камен Маринов Каменов6
Константин Димитров Костов8
Пламен Валентинов Трънски2
Николай Цвятков Николов6
Валери Цветков Атанасов1
Биляна Йорданова Гавазка7
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова704
Мариелка Величкова Баева16
Метин Хюсеин Казак223
Владко Тодоров Панайотов5
Ваня Лукова Матанова-Колева2
Милена Иванова Христова10
Тимур Ахмедов Халилов14
Корман Якубов Исмаилов13
Искра Димитрова Михайлова-Копарова6
Пенчо Николов Загорски1
Анелия Митева Илиева4
Атанас Цветанов Кънчев7
Четин Хюсеин Казак77
Фатме Муса Илияз511
Неджми Ниязи Али6
Алиосман Ибраим Имамов11
Людмил Дочев Георгиев3
Юнал Саид Лютфи51
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов28
Божидар Петров Стоянов4
Александър Димитров Паунов9
Симеон Давидов Елазаров5
Антон Димитров Димов5
Силвия Левон Абгарян2
Венцеслав Трифонов Георгиев1
Илияна Иванова Петрова2
Стойко Пелов Стойков2
Спас Димитров Колев1
Ивайло Петров Велинов3
Георги Веселинов Шаранков1
Нели Христова Ангелова4
Стамен Стоянов Стаменов6
Владо Славчев Божилов6
Мария Маринова Белалова0
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова1
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков19
Янка Крумова Такева27
Диана Петрова Ковачева-Караджова0
Станчо Георгиев Станчев1
Сотир Ангелов Немов0
Ирина Георгиева Терзийска0
Анета Иванова Димитрова2
Христо Неделчев Маринов1
Венцислав Младенов Везиров0
Елена Недялкова Василева1
Любомир Ангелов Стайков0
Йонна Бойчева Чорева1
Лилия Руменова Илиева0
Гюлшан Хашимова Мустафова5
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов0
Мария Кръстанова Иванова0
Кирил Иванов Обрешков0
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 280200001 гр.Антоново
  2. 280200002 гр.Антоново
  3. 280200003 гр.Антоново
  4. 280200004 с.Банковец
  5. 280200005 с.Богомолско
  6. 280200006 с.Вельово
  7. 280200007 с.Великовци
  8. 280200008 с.Глашатай
  9. 280200009 с.Горна Златица
  10. 280200010 с.Девино
  11. 280200011 с.Длъжка поляна
  12. 280200012 с.Добротица
  13. 280200013 с.Долна Златица
  14. 280200014 с.Изворово
  15. 280200015 с.Капище
  16. 280200016 с.Китино
  17. 280200017 с.Коноп
  18. 280200018 с.Крушолак
  19. 280200019 с.Кьосевци
  20. 280200020 с.Любичево
  21. 280200021 с.Малоградец
  22. 280200022 с.Милино
  23. 280200023 с.Моравица
  24. 280200024 с.Моравка
  25. 280200025 с.Орач
  26. 280200026 с.Равно село
  27. 280200027 с.Разделци
  28. 280200028 с.Свирчово
  29. 280200029 с.Свободица
  30. 280200030 с.Семерци
  31. 280200031 с.Стара речка
  32. 280200032 с.Старчище
  33. 280200033 с.Стеврек
  34. 280200034 с.Стойново
  35. 280200035 с.Таймище
  36. 280200036 с.Трескавец
  37. 280200037 с.Чеканци
  38. 280200038 с.Черна вода
  39. 280200039 с.Черни бряг
  40. 280200040 с.Шишковица
  41. 280200041 с.Ястребино
  42. 282200001 гр.Омуртаг
  43. 282200002 гр.Омуртаг
  44. 282200003 гр.Омуртаг
  45. 282200004 гр.Омуртаг
  46. 282200005 гр.Омуртаг
  47. 282200006 гр.Омуртаг
  48. 282200007 гр.Омуртаг
  49. 282200008 гр.Омуртаг
  50. 282200009 гр.Омуртаг
  51. 282200010 гр.Омуртаг
  52. 282200011 гр.Омуртаг
  53. 282200012 с.Беломорци
  54. 282200013 с.Българаново
  55. 282200014 с.Великденче
  56. 282200015 с.Величка
  57. 282200016 с.Веренци
  58. 282200017 с.Веселец
  59. 282200018 с.Висок
  60. 282200019 с.Врани кон
  61. 282200020 с.Голямо църквище
  62. 282200021 с.Горна Хубавка
  63. 282200022 с.Горно Козарево
  64. 282200023 с.Горно Новково
  65. 282200024 с.Горско село
  66. 282200025 с.Долна Хубавка
  67. 282200026 с.Долно Козарево
  68. 282200027 с.Долно Новково
  69. 282200028 с.Звездица
  70. 282200029 с.Зелена морава
  71. 282200030 с.Змейно
  72. 282200031 с.Илийно
  73. 282200032 с.Камбурово
  74. 282200033 с.Камбурово
  75. 282200034 с.Кестеново
  76. 282200035 с.Козма презвитер
  77. 282200036 с.Красноселци
  78. 282200037 с.Могилец
  79. 282200038 с.Обител
  80. 282200039 с.Обител
  81. 282200040 с.Панайот Хитово
  82. 282200041 с.Паничино
  83. 282200042 с.Петрино
  84. 282200043 с.Плъстина
  85. 282200044 с.Птичево
  86. 282200045 с.Пъдарино
  87. 282200046 с.Първан
  88. 282200047 с.Рътлина
  89. 282200048 с.Станец
  90. 282200049 с.Тъпчилещово
  91. 282200050 с.Угледно
  92. 282200051 с.Царевци
  93. 282200052 с.Церовище
  94. 282200053 с.Чернокапци
  95. 282200054 гр.Омуртаг
  96. 282300001 гр.Опака
  97. 282300002 гр.Опака
  98. 282300003 гр.Опака
  99. 282300004 гр.Опака
  100. 282300005 с.Крепча
  101. 282300006 с.Крепча
  102. 282300007 с.Голямо градище
  103. 282300008 с.Голямо градище
  104. 282300009 с.Горско Абланово
  105. 282300010 с.Гърчиново
  106. 282300011 с.Люблен
  107. 282400001 гр.Попово
  108. 282400002 гр.Попово
  109. 282400003 гр.Попово
  110. 282400004 гр.Попово
  111. 282400005 гр.Попово
  112. 282400006 гр.Попово
  113. 282400007 гр.Попово
  114. 282400008 гр.Попово
  115. 282400009 гр.Попово
  116. 282400010 гр.Попово
  117. 282400011 гр.Попово
  118. 282400012 гр.Попово
  119. 282400013 гр.Попово
  120. 282400014 гр.Попово
  121. 282400015 гр.Попово
  122. 282400016 гр.Попово
  123. 282400017 гр.Попово
  124. 282400018 гр.Попово
  125. 282400019 гр.Попово
  126. 282400020 гр.Попово
  127. 282400021 гр.Попово
  128. 282400022 с.Априлово
  129. 282400023 с.Баба Тонка
  130. 282400024 с.Берковски
  131. 282400025 с.Бракница
  132. 282400026 с.Водица
  133. 282400027 с.Гагово
  134. 282400028 с.Глогинка
  135. 282400029 с.Горица
  136. 282400030 с.Долец
  137. 282400031 с.Долна Кабда
  138. 282400032 с.Дриново
  139. 282400033 с.Еленово
  140. 282400034 с.Заветно
  141. 282400035 с.Зараево
  142. 282400036 с.Захари Стояново
  143. 282400037 с.Звезда
  144. 282400038 с.Иванча
  145. 282400039 с.Кардам
  146. 282400040 с.Кардам
  147. 282400041 с.Ковачевец
  148. 282400042 с.Козица
  149. 282400043 с.Конак
  150. 282400044 с.Ломци
  151. 282400045 с.Манастирица
  152. 282400046 с.Марчино
  153. 282400047 с.Медовина
  154. 282400048 с.Осиково
  155. 282400049 с.Паламарца
  156. 282400050 с.Помощица
  157. 282400051 с.Посабина
  158. 282400052 с.Садина
  159. 282400053 с.Садина
  160. 282400054 с.Светлен
  161. 282400055 с.Славяново
  162. 282400056 с.Тръстика
  163. 282400057 с.Цар Асен
  164. 283500001 гр.Търговище
  165. 283500002 гр.Търговище
  166. 283500003 гр.Търговище
  167. 283500004 гр.Търговище
  168. 283500005 гр.Търговище
  169. 283500006 гр.Търговище
  170. 283500007 гр.Търговище
  171. 283500008 гр.Търговище
  172. 283500009 гр.Търговище
  173. 283500010 гр.Търговище
  174. 283500011 гр.Търговище
  175. 283500012 гр.Търговище
  176. 283500013 гр.Търговище
  177. 283500014 гр.Търговище
  178. 283500015 гр.Търговище
  179. 283500016 гр.Търговище
  180. 283500017 гр.Търговище
  181. 283500018 гр.Търговище
  182. 283500019 гр.Търговище
  183. 283500020 гр.Търговище
  184. 283500021 гр.Търговище
  185. 283500022 гр.Търговище
  186. 283500023 гр.Търговище
  187. 283500024 гр.Търговище
  188. 283500025 гр.Търговище
  189. 283500026 гр.Търговище
  190. 283500027 гр.Търговище
  191. 283500028 гр.Търговище
  192. 283500029 гр.Търговище
  193. 283500030 гр.Търговище
  194. 283500031 гр.Търговище
  195. 283500032 гр.Търговище
  196. 283500033 гр.Търговище
  197. 283500034 гр.Търговище
  198. 283500035 гр.Търговище
  199. 283500036 гр.Търговище
  200. 283500037 гр.Търговище
  201. 283500038 гр.Търговище
  202. 283500039 гр.Търговище
  203. 283500040 гр.Търговище
  204. 283500041 гр.Търговище
  205. 283500042 гр.Търговище
  206. 283500043 гр.Търговище
  207. 283500044 гр.Търговище
  208. 283500045 гр.Търговище
  209. 283500046 гр.Търговище
  210. 283500047 гр.Търговище
  211. 283500048 с.Александрово
  212. 283500049 с.Алваново
  213. 283500050 с.Баячево
  214. 283500051 с.Бистра
  215. 283500052 с.Братово
  216. 283500053 с.Божурка
  217. 283500054 с.Буховци
  218. 283500055 с.Буйново
  219. 283500056 с.Васил Левски
  220. 283500057 с.Вардун
  221. 283500058 с.Голямо Соколово
  222. 283500059 с.Голямо ново
  223. 283500060 с.Горна Кабда
  224. 283500061 с.Давидово
  225. 283500062 с.Дългач
  226. 283500063 с.Драгановец
  227. 283500064 с.Дралфа
  228. 283500065 с.Здравец
  229. 283500066 с.Кралево
  230. 283500067 с.Кралево
  231. 283500068 с.Копрец
  232. 283500069 с.Кошничари
  233. 283500070 с.Кръшно
  234. 283500071 с.Лиляк
  235. 283500072 с.Лиляк
  236. 283500073 с.Ловец
  237. 283500074 с.Момино
  238. 283500075 с.Макариополско
  239. 283500076 с.Маково
  240. 283500077 с.Миладиновци
  241. 283500078 с.Мировец
  242. 283500079 с.Надарево
  243. 283500080 с.Овчарово
  244. 283500081 с.Осен
  245. 283500082 с.Острец
  246. 283500083 с.Подгорица
  247. 283500084 с.Пресяк
  248. 283500085 с.Пробуда
  249. 283500086 с.Пайдушко
  250. 283500087 с.Пресиян
  251. 283500088 с.Преселец
  252. 283500089 с.Пролаз
  253. 283500090 с.Певец
  254. 283500091 с.Разбойна
  255. 283500092 с.Ралица
  256. 283500093 с.Руец
  257. 283500094 с.Росина
  258. 283500095 с.Стража
  259. 283500096 с.Съединение
  260. 283500097 с.Търновца
  261. 283500098 с.Твърдинци
  262. 283500099 с.Цветница
  263. 283500100 с.Черковна
  264. 283500101 гр.Търговище
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол