1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия ЛОВЕЧ 11

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия ЛОВЕЧ 11
1Брой на СИК в района271
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването271
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък136048
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
37700
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове37700
12Брой на недействителните гласове441
16Брой на действителните гласове37259
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия1500.40%
2Съюз на свободните демократи3010.81%
3Никола Петков Иванов580.16%
4Ред, законност и справедливост2370.64%
5Коалиция на българските социалдемократи10532.83%
6Демократи за силна България16394.40%
7ПЕС – БСП и ДСХ1012027.16%
8Съюз на демократичните сили16324.38%
9Земеделски народен съюз7071.90%
10ГЕРБ768620.63%
11НДСВ25766.91%
12Атака579515.55%
13Мария Стоянова Серкеджиева980.26%
14Движение за права и свободи453212.16%
15Комунистическа партия на България4721.27%
16Граждански съюз за нова България2030.54%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев13
Горица Николаева Кръстанова6
Александър Панайотов Каракачанов13
Огнян Кръстев Ковачев1
Борислав Иванов Недев1
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова1
Иван Петров Мастиков1
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев1
Милен Маринов Петрушев0
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев0
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов0
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски71
Радослав Милев Кацаров5
Сашо Николов Рангелов1
Милан Стоянов Миланов4
Ивайло Тодоров Радославов1
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров22
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев189
Здравка Владимирова Кръстева4
Божидар Николов Томалев5
Хюлия Айханова Топал3
Драгомир Павлов Драганов21
Ганчо Тодоров Ганчев0
Мерлин Мустафа Шабан1
Асен Николов Сираков0
Людмил Бориславов Велчев0
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова1
Пламен Вълканов Червенков2
Мария Янева Недялкова0
Емел Юсеинова Зейнева1
Мария Цончева Кръстева-Делина0
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов0
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров163
Светослав Христов Малинов37
Иван Николаев Иванов15
Даниел Павлов Митов5
Пламен Симеонов Цветков5
Кина Симеонова Андреева33
Ивана Иванова Енева6
Валентина Наумова Христова4
Цветнен Димитров Цветков1
Христо Йорданов Даскалов2
Евелина Борисова Павловска-Живкова2
Вениамин Вълков Тодоров0
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин479
Илияна Малинова Йотова353
Атанас Атанасов Папаризов226
Маруся Иванова Любчева28
Евгени Захариев Кирилов32
Емил Аврамов Кало21
Георги Петков Близнашки306
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова24
Петър Стефанов Филипов7
Катя Колева Келевска15
Деница Златкова Златева13
Георги Димитров Попов6
Лъчезар Крумов Костов2
Боян Стефанов Чуков2
Любомир Ангелов Петков7
Виолета Александрова Чавдарова3
Мартин Симеонов Славов0
Наталия Стоянова Стоянова10
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов296
Лъчезар Благовестов Тошев15
Мартин Димитров Димитров47
Любов Любенова Панайотова1
Петър Владиславов Славов3
Евгений Методиев Кънев4
Вълчо Иванов Чолаков1
Христо Йорданов Кирчев5
Мария Анкова Бойчева2
Павел Димитров Паунов1
Богдан Николов Дренски0
Ивайло Борисов Ръхов0
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев0
Ваня Михайлова Дюлгерова0
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов0
Андон Василев Гинев0
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев56
Румен Маринов Йончев9
Стелиян Иванов Стоянов0
Константин Димитров Маджаров2
Емил Емилов Темелков1
Татяна Благоева Ортоманова5
Джамал Реджепов Асанов0
Христина Симеонова Цветкова5
Васил Донов Тошев13
Радослав Стойков Христов3
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова1
Чавдар Стоянов Чавдаров0
Мустафа Мехмед Еюпов1
Стефан Иванов Цанков0
Марияна Иванова Спасова1
Станислав Величков Богданов1
Борислав Димитров Китов3
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова472
Владимир Андреев Уручев97
Николай Евтимов Младенов121
Петя Ставрева Ставрева97
Румяна Русева Желева50
Невена Димитрова Матеева27
Мария Петрова Кръстева19
Андрей Андреев Ковачев20
Илиана Борисова Филипова19
Ренета Рашева Рашкова64
Преслав Пламенов Борисов26
Христина Онник Каспарян10
Галина Симеонова Симеонова33
Милен Николаев Врабевски16
Ирина Иванова Йорданова-Колева13
Татяна Спасова Кметова7
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова4
Милена Цветанова Дамянова5
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева187
Аспарух Аспарухов Панов17
Антония Стефанова Първанова215
Радостина Сергеева Иванова6
Маргарита Николова Хранова-Бойчева21
Гергана Симеонова Спиридонова7
Меглена Николова Русенова12
Любомир Тодоров Георгиев7
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова1
Елена Георгиева Канева5
Людмила Лозанова Андреева24
Бисер Николов Ялъмов3
Йордан Светиев Тужаров0
Петя Живкова Хантова4
Николай Ангелов Кирилов2
Мария Димитрова Димитрова0
Мария Иванова Донева0
Соломон Исак Паси99
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов569
Славчо Пенчев Бинев65
Десислав Славов Чуколов52
Димитър Стефанов Таралежков28
Данчо Димитров Хаджиев7
Петър Иванов Хлебаров9
Митко Иванов Димитров12
Румен Атанасов Ваташки15
Цвета Алипиева Георгиева10
Тодор Петков Христев3
Боян Цветков Лалов3
Иван Илиев Ников56
Камен Маринов Каменов2
Константин Димитров Костов4
Пламен Валентинов Трънски0
Николай Цвятков Николов2
Валери Цветков Атанасов4
Биляна Йорданова Гавазка9
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова188
Мариелка Величкова Баева14
Метин Хюсеин Казак14
Владко Тодоров Панайотов9
Ваня Лукова Матанова-Колева6
Милена Иванова Христова25
Тимур Ахмедов Халилов10
Корман Якубов Исмаилов2
Искра Димитрова Михайлова-Копарова3
Пенчо Николов Загорски1
Анелия Митева Илиева3
Атанас Цветанов Кънчев2
Четин Хюсеин Казак3
Фатме Муса Илияз203
Неджми Ниязи Али4
Алиосман Ибраим Имамов1
Людмил Дочев Георгиев0
Юнал Саид Лютфи19
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов25
Божидар Петров Стоянов9
Александър Димитров Паунов13
Симеон Давидов Елазаров4
Антон Димитров Димов3
Силвия Левон Абгарян1
Венцеслав Трифонов Георгиев7
Илияна Иванова Петрова1
Стойко Пелов Стойков11
Спас Димитров Колев1
Ивайло Петров Велинов2
Георги Веселинов Шаранков0
Нели Христова Ангелова4
Стамен Стоянов Стаменов1
Владо Славчев Божилов4
Мария Маринова Белалова2
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова4
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков21
Янка Крумова Такева22
Диана Петрова Ковачева-Караджова3
Станчо Георгиев Станчев1
Сотир Ангелов Немов0
Ирина Георгиева Терзийска1
Анета Иванова Димитрова4
Христо Неделчев Маринов1
Венцислав Младенов Везиров1
Елена Недялкова Василева0
Любомир Ангелов Стайков0
Йонна Бойчева Чорева4
Лилия Руменова Илиева1
Гюлшан Хашимова Мустафова0
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов0
Мария Кръстанова Иванова0
Кирил Иванов Обрешков0
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 110200001 гр.Априлци
  2. 110200002 гр.Априлци
  3. 110200003 гр.Априлци
  4. 110200004 гр.Априлци
  5. 110200005 с.Скандалото
  6. 110200006 с.Велчево
  7. 110200007 с.Драшкова поляна
  8. 111700001 гр.Летница
  9. 111700002 гр.Летница
  10. 111700003 гр.Летница
  11. 111700004 гр.Летница
  12. 111700005 гр.Летница
  13. 111700006 с.Горско Сливово
  14. 111700007 с.Крушуна
  15. 111700008 с.Кърпачево
  16. 111800001 гр.Ловеч
  17. 111800002 гр.Ловеч
  18. 111800003 гр.Ловеч
  19. 111800004 гр.Ловеч
  20. 111800005 гр.Ловеч
  21. 111800006 гр.Ловеч
  22. 111800007 гр.Ловеч
  23. 111800008 гр.Ловеч
  24. 111800009 гр.Ловеч
  25. 111800010 гр.Ловеч
  26. 111800011 гр.Ловеч
  27. 111800012 гр.Ловеч
  28. 111800013 гр.Ловеч
  29. 111800014 гр.Ловеч
  30. 111800015 гр.Ловеч
  31. 111800016 гр.Ловеч
  32. 111800017 гр.Ловеч
  33. 111800018 гр.Ловеч
  34. 111800019 гр.Ловеч
  35. 111800020 гр.Ловеч
  36. 111800021 гр.Ловеч
  37. 111800022 гр.Ловеч
  38. 111800023 гр.Ловеч
  39. 111800024 гр.Ловеч
  40. 111800025 гр.Ловеч
  41. 111800026 гр.Ловеч
  42. 111800027 гр.Ловеч
  43. 111800028 гр.Ловеч
  44. 111800029 гр.Ловеч
  45. 111800030 гр.Ловеч
  46. 111800031 гр.Ловеч
  47. 111800032 гр.Ловеч
  48. 111800033 гр.Ловеч
  49. 111800034 гр.Ловеч
  50. 111800035 гр.Ловеч
  51. 111800036 гр.Ловеч
  52. 111800037 с.Скобелево
  53. 111800038 с.Слатина
  54. 111800040 с.Горан
  55. 111800041 с.Умаревци
  56. 111800042 с.Баховица
  57. 111800044 с.Лисец
  58. 111800046 с.Славяни
  59. 111800048 с.Радювене
  60. 111800050 с.Къкрина
  61. 111800051 с.Брестово
  62. 111800052 с.Малиново
  63. 111800054 с.Българене
  64. 111800055 с.Стефаново
  65. 111800056 с.Дъбрава
  66. 111800057 с.Прелом
  67. 111800058 с.Казачево
  68. 111800059 с.Горно Павликене
  69. 111800060 с.Сливек
  70. 111800061 с.Лешница
  71. 111800062 с.Абланица
  72. 111800063 с.Хлевене
  73. 111800064 с.Пресяка
  74. 111800065 с.Смочан
  75. 111800066 с.Гостиня
  76. 111800067 гр.Ловеч
  77. 111800068 гр.Ловеч
  78. 111800069 гр.Ловеч
  79. 111800070 гр.Ловеч
  80. 111800071 с.Александрово
  81. 111800072 с.Александрово
  82. 111800074 с.Владиня
  83. 111800075 с.Дренов
  84. 111800076 с.Дойренци
  85. 111800078 с.Деветаки
  86. 111800079 с.Чавдарци
  87. 111800080 с.Йоглав
  88. 111800081 с.Тепава
  89. 111800082 гр.Ловеч
  90. 111800083 гр.Ловеч
  91. 111800084 гр.Ловеч
  92. 111800085 гр.Ловеч
  93. 111800086 гр.Ловеч
  94. 111800087 гр.Ловеч
  95. 111800088 гр.Ловеч
  96. 111800089 гр.Ловеч
  97. 111800090 гр.Ловеч
  98. 111800091 гр.Ловеч
  99. 111800092 гр.Ловеч
  100. 111800093 гр.Ловеч
  101. 111800094 гр.Ловеч
  102. 111800096 гр.Ловеч
  103. 111800097 с.Соколово
  104. 111800098 с.Изворче
  105. 111800099 гр.Ловеч
  106. 111800100 гр.Ловеч
  107. 111800101 гр.Ловеч
  108. 111800102 гр.Ловеч
  109. 111800103 гр.Ловеч
  110. 111800104 с.Сливек
  111. 111800105 гр.Ловеч
  112. 111900001 гр.Луковит
  113. 111900002 гр.Луковит
  114. 111900003 гр.Луковит
  115. 111900004 гр.Луковит
  116. 111900005 гр.Луковит
  117. 111900006 гр.Луковит
  118. 111900007 гр.Луковит
  119. 111900008 гр.Луковит
  120. 111900009 гр.Луковит
  121. 111900010 гр.Луковит
  122. 111900011 с.Карлуково
  123. 111900012 с.Беленци
  124. 111900013 с.Румянцево
  125. 111900014 с.Петревене
  126. 111900015 с.Тодоричене
  127. 111900016 с.Дъбен
  128. 111900017 с.Пещерна
  129. 111900018 с.Торос
  130. 111900019 с.Торос
  131. 111900020 с.Дерманци
  132. 111900021 с.Дерманци
  133. 111900022 с.Дерманци
  134. 111900023 с.Ъглен
  135. 111900024 с.Бежаново
  136. 111900025 с.Бежаново
  137. 113300001 с.Бабинци
  138. 113300002 с.Български извор
  139. 113300003 с.Български извор
  140. 113300004 с.Васильово
  141. 113300005 с.Галата
  142. 113300006 с.Галата
  143. 113300007 с.Галата
  144. 113300008 с.Глогово
  145. 113300009 с.Глогово
  146. 113300010 с.Гложене
  147. 113300011 с.Гложене
  148. 113300012 с.Гложене
  149. 113300013 с.Голям извор
  150. 113300014 с.Голям извор
  151. 113300015 с.Голям извор
  152. 113300016 с.Градежница
  153. 113300017 с.Градежница
  154. 113300018 с.Дивчовото
  155. 113300019 с.Малка Желязна
  156. 113300020 с.Рибарица
  157. 113300021 с.Рибарица
  158. 113300022 с.Рибарица
  159. 113300023 гр.Тетевен
  160. 113300024 гр.Тетевен
  161. 113300025 гр.Тетевен
  162. 113300026 гр.Тетевен
  163. 113300027 гр.Тетевен
  164. 113300028 гр.Тетевен
  165. 113300029 гр.Тетевен
  166. 113300030 гр.Тетевен
  167. 113300031 гр.Тетевен
  168. 113300032 гр.Тетевен
  169. 113300033 гр.Тетевен
  170. 113300034 гр.Тетевен
  171. 113300035 гр.Тетевен
  172. 113300036 гр.Тетевен
  173. 113300037 гр.Тетевен
  174. 113300038 с.Черни Вит
  175. 113300039 с.Черни Вит
  176. 113300040 с.Черни Вит
  177. 113300041 гр.Тетевен
  178. 113400001 гр.Троян
  179. 113400002 гр.Троян
  180. 113400003 гр.Троян
  181. 113400004 гр.Троян
  182. 113400005 гр.Троян
  183. 113400006 гр.Троян
  184. 113400007 гр.Троян
  185. 113400008 гр.Троян
  186. 113400009 гр.Троян
  187. 113400010 гр.Троян
  188. 113400011 гр.Троян
  189. 113400012 гр.Троян
  190. 113400013 гр.Троян
  191. 113400014 гр.Троян
  192. 113400015 гр.Троян
  193. 113400016 гр.Троян
  194. 113400017 гр.Троян
  195. 113400018 гр.Троян
  196. 113400019 гр.Троян
  197. 113400020 гр.Троян
  198. 113400021 гр.Троян
  199. 113400022 гр.Троян
  200. 113400023 гр.Троян
  201. 113400024 гр.Троян
  202. 113400025 гр.Троян
  203. 113400026 гр.Троян
  204. 113400027 гр.Троян
  205. 113400028 гр.Троян
  206. 113400029 гр.Троян
  207. 113400030 гр.Троян
  208. 113400032 с.Балканец
  209. 113400033 с.Калейца
  210. 113400035 с.Горно трапе
  211. 113400037 с.Балабанско
  212. 113400038 с.Белиш
  213. 113400039 с.Чифлик
  214. 113400041 с.Терзийско
  215. 113400043 с.Бели Осъм
  216. 113400044 с.Бели Осъм
  217. 113400045 с.Бели Осъм
  218. 113400046 с.Шипково
  219. 113400047 с.Шипково
  220. 113400048 с.Шипково
  221. 113400050 с.Орешак
  222. 113400051 с.Орешак
  223. 113400052 с.Черни Осъм
  224. 113400053 с.Черни Осъм
  225. 113400054 с.Патрешко
  226. 113400055 с.Дебнево
  227. 113400058 с.Гумощник
  228. 113400059 с.Врабево
  229. 113400060 с.Врабево
  230. 113400061 с.Добродан
  231. 113400062 с.Дълбок дол
  232. 113400063 с.Ломец
  233. 113400064 с.Борима
  234. 113400065 с.Борима
  235. 113400066 с.Старо село
  236. 113400067 с.Голяма Желязна
  237. 113400069 гр.Троян
  238. 113400070 гр.Троян
  239. 113400071 гр.Троян
  240. 113400072 гр.Троян
  241. 113400073 гр.Троян
  242. 113400074 гр.Троян
  243. 113400075 гр.Троян
  244. 113400076 гр.Троян
  245. 113600001 гр.Угърчин
  246. 113600002 гр.Угърчин
  247. 113600003 гр.Угърчин
  248. 113600004 с.Драгана
  249. 113600005 с.Катунец
  250. 113600006 с.Каленик
  251. 113600007 с.Орляне
  252. 113600008 с.Лесидрен
  253. 113600009 с.Лесидрен
  254. 113600010 с.Кирчево
  255. 113600011 с.Славщица
  256. 113600012 с.Сопот
  257. 113600013 с.Микре
  258. 113600014 с.Голец
  259. 113800001 гр.Ябланица
  260. 113800002 гр.Ябланица
  261. 113800003 гр.Ябланица
  262. 113800004 гр.Ябланица
  263. 113800005 гр.Ябланица
  264. 113800006 с.Батулци
  265. 113800007 с.Брестница
  266. 113800008 с.Голяма Брестница
  267. 113800009 с.Добревци
  268. 113800010 с.Дъбравата
  269. 113800011 с.Златна Панега
  270. 113800012 с.Малък извор
  271. 113800013 с.Орешене
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол