1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия ШУМЕН 30

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия ШУМЕН 30
1Брой на СИК в района302
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването302
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък171369
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
70599
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове70599
12Брой на недействителните гласове499
16Брой на действителните гласове70100
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия1760.25%
2Съюз на свободните демократи2320.33%
3Никола Петков Иванов630.09%
4Ред, законност и справедливост2030.29%
5Коалиция на българските социалдемократи6750.96%
6Демократи за силна България11201.60%
7ПЕС – БСП и ДСХ973013.88%
8Съюз на демократичните сили13561.93%
9Земеделски народен съюз3900.56%
10ГЕРБ1198717.10%
11НДСВ37365.33%
12Атака1031314.71%
13Мария Стоянова Серкеджиева1380.20%
14Движение за права и свободи2925641.73%
15Комунистическа партия на България5200.74%
16Граждански съюз за нова България2050.29%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев7
Горица Николаева Кръстанова4
Александър Панайотов Каракачанов17
Огнян Кръстев Ковачев0
Борислав Иванов Недев1
Иван Върбанов Иванов2
Светлана Димитрова Янкова0
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев0
Милен Маринов Петрушев1
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев0
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов0
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков1
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски39
Радослав Милев Кацаров3
Сашо Николов Рангелов0
Милан Стоянов Миланов1
Ивайло Тодоров Радославов1
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров19
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев93
Здравка Владимирова Кръстева8
Божидар Николов Томалев3
Хюлия Айханова Топал8
Драгомир Павлов Драганов15
Ганчо Тодоров Ганчев1
Мерлин Мустафа Шабан2
Асен Николов Сираков1
Людмил Бориславов Велчев1
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова1
Пламен Вълканов Червенков0
Мария Янева Недялкова5
Емел Юсеинова Зейнева0
Мария Цончева Кръстева-Делина4
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова1
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов0
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров81
Светослав Христов Малинов27
Иван Николаев Иванов5
Даниел Павлов Митов7
Пламен Симеонов Цветков7
Кина Симеонова Андреева9
Ивана Иванова Енева0
Валентина Наумова Христова0
Цветнен Димитров Цветков1
Христо Йорданов Даскалов0
Евелина Борисова Павловска-Живкова2
Вениамин Вълков Тодоров1
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин314
Илияна Малинова Йотова277
Атанас Атанасов Папаризов426
Маруся Иванова Любчева42
Евгени Захариев Кирилов27
Емил Аврамов Кало21
Георги Петков Близнашки175
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова11
Петър Стефанов Филипов14
Катя Колева Келевска8
Деница Златкова Златева5
Георги Димитров Попов1
Лъчезар Крумов Костов2
Боян Стефанов Чуков7
Любомир Ангелов Петков0
Виолета Александрова Чавдарова10
Мартин Симеонов Славов2
Наталия Стоянова Стоянова8
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов159
Лъчезар Благовестов Тошев5
Мартин Димитров Димитров147
Любов Любенова Панайотова4
Петър Владиславов Славов4
Евгений Методиев Кънев1
Вълчо Иванов Чолаков2
Христо Йорданов Кирчев11
Мария Анкова Бойчева2
Павел Димитров Паунов0
Богдан Николов Дренски1
Ивайло Борисов Ръхов2
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев3
Ваня Михайлова Дюлгерова0
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов0
Андон Василев Гинев1
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев14
Румен Маринов Йончев6
Стелиян Иванов Стоянов5
Константин Димитров Маджаров1
Емил Емилов Темелков2
Татяна Благоева Ортоманова5
Джамал Реджепов Асанов0
Христина Симеонова Цветкова0
Васил Донов Тошев4
Радослав Стойков Христов5
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова0
Чавдар Стоянов Чавдаров2
Мустафа Мехмед Еюпов5
Стефан Иванов Цанков0
Марияна Иванова Спасова1
Станислав Величков Богданов1
Борислав Димитров Китов1
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова452
Владимир Андреев Уручев133
Николай Евтимов Младенов147
Петя Ставрева Ставрева69
Румяна Русева Желева118
Невена Димитрова Матеева35
Мария Петрова Кръстева48
Андрей Андреев Ковачев38
Илиана Борисова Филипова36
Ренета Рашева Рашкова89
Преслав Пламенов Борисов37
Христина Онник Каспарян11
Галина Симеонова Симеонова22
Милен Николаев Врабевски14
Ирина Иванова Йорданова-Колева14
Татяна Спасова Кметова10
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова6
Милена Цветанова Дамянова22
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева165
Аспарух Аспарухов Панов21
Антония Стефанова Първанова243
Радостина Сергеева Иванова9
Маргарита Николова Хранова-Бойчева32
Гергана Симеонова Спиридонова2
Меглена Николова Русенова23
Любомир Тодоров Георгиев5
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова5
Елена Георгиева Канева3
Людмила Лозанова Андреева43
Бисер Николов Ялъмов2
Йордан Светиев Тужаров2
Петя Живкова Хантова2
Николай Ангелов Кирилов0
Мария Димитрова Димитрова6
Мария Иванова Донева0
Соломон Исак Паси143
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов818
Славчо Пенчев Бинев160
Десислав Славов Чуколов139
Димитър Стефанов Таралежков41
Данчо Димитров Хаджиев18
Петър Иванов Хлебаров23
Митко Иванов Димитров34
Румен Атанасов Ваташки33
Цвета Алипиева Георгиева23
Тодор Петков Христев9
Боян Цветков Лалов13
Иван Илиев Ников117
Камен Маринов Каменов5
Константин Димитров Костов4
Пламен Валентинов Трънски0
Николай Цвятков Николов5
Валери Цветков Атанасов5
Биляна Йорданова Гавазка16
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова440
Мариелка Величкова Баева7
Метин Хюсеин Казак143
Владко Тодоров Панайотов6
Ваня Лукова Матанова-Колева6
Милена Иванова Христова23
Тимур Ахмедов Халилов40
Корман Якубов Исмаилов37
Искра Димитрова Михайлова-Копарова2
Пенчо Николов Загорски10
Анелия Митева Илиева12
Атанас Цветанов Кънчев3
Четин Хюсеин Казак95
Фатме Муса Илияз420
Неджми Ниязи Али10
Алиосман Ибраим Имамов19
Людмил Дочев Георгиев3
Юнал Саид Лютфи83
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов22
Божидар Петров Стоянов15
Александър Димитров Паунов8
Симеон Давидов Елазаров3
Антон Димитров Димов0
Силвия Левон Абгарян1
Венцеслав Трифонов Георгиев1
Илияна Иванова Петрова6
Стойко Пелов Стойков0
Спас Димитров Колев2
Ивайло Петров Велинов1
Георги Веселинов Шаранков1
Нели Христова Ангелова0
Стамен Стоянов Стаменов5
Владо Славчев Божилов3
Мария Маринова Белалова1
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова0
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков18
Янка Крумова Такева8
Диана Петрова Ковачева-Караджова0
Станчо Георгиев Станчев0
Сотир Ангелов Немов0
Ирина Георгиева Терзийска0
Анета Иванова Димитрова3
Христо Неделчев Маринов3
Венцислав Младенов Везиров0
Елена Недялкова Василева2
Любомир Ангелов Стайков0
Йонна Бойчева Чорева4
Лилия Руменова Илиева0
Гюлшан Хашимова Мустафова3
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов3
Мария Кръстанова Иванова2
Кирил Иванов Обрешков0
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 300700001 с.Борци
  2. 300700002 с.Боян
  3. 300700003 с.Буйновица
  4. 300700004 с.Венец
  5. 300700005 с.Габрица
  6. 300700006 с.Денница
  7. 300700007 с.Дренци
  8. 300700008 с.Изгрев
  9. 300700009 с.Капитан Петко
  10. 300700010 с.Осеновец
  11. 300700011 с.Страхилица
  12. 300700012 с.Черноглавци
  13. 300700013 с.Ясенково
  14. 300700014 с.Ясенково
  15. 300700015 с.Ясенково
  16. 301000001 с.Божурово
  17. 301000002 с.Бяла река
  18. 301000003 с.Бяла река
  19. 301000004 гр.Върбица
  20. 301000005 гр.Върбица
  21. 301000006 гр.Върбица
  22. 301000007 с.Иваново
  23. 301000008 с.Крайгорци
  24. 301000009 с.Конево
  25. 301000010 с.Кьолмен
  26. 301000011 с.Ловец
  27. 301000012 с.Маломир
  28. 301000013 с.Менгишево
  29. 301000014 с.Методиево
  30. 301000015 с.Нова бяла река
  31. 301000016 с.Станянци
  32. 301000017 с.Сушина
  33. 301000018 с.Тушовица
  34. 301000019 с.Чернооково
  35. 301100001 с.Байково
  36. 301100002 с.Близнаци
  37. 301100003 с.Висока поляна
  38. 301100004 с.Върбак
  39. 301100005 с.Хитрино
  40. 301100006 с.Длъжко
  41. 301100007 с.Добри Войниково
  42. 301100008 с.Единаковци
  43. 301100009 с.Живково
  44. 301100010 с.Звегор
  45. 301100011 с.Иглика
  46. 301100012 с.Калино
  47. 301100013 с.Каменяк
  48. 301100014 с.Тимарево
  49. 301100015 с.Развигорово
  50. 301100016 с.Сливак
  51. 301100018 с.Студеница
  52. 301100019 с.Тервел
  53. 301100020 с.Трем
  54. 301100021 с.Черна
  55. 301800001 с.Браничево
  56. 301800002 с.Браничево
  57. 301800003 с.Гусла
  58. 301800004 с.Дойранци
  59. 301800005 с.Долина
  60. 301800006 с.Загориче
  61. 301800007 гр.Каолиново
  62. 301800008 гр.Каолиново
  63. 301800009 гр.Каолиново
  64. 301800010 с.Климент
  65. 301800011 с.Климент
  66. 301800012 с.Лиси връх
  67. 301800013 с.Лятно
  68. 301800014 с.Наум
  69. 301800015 с.Омарчево
  70. 301800016 с.Пристое
  71. 301800017 с.Пристое
  72. 301800018 с.Сини вир
  73. 301800019 с.Средковец
  74. 301800020 с.Тодор Икономово
  75. 301800021 с.Тодор Икономово
  76. 301800022 с.Тодор Икономово
  77. 301800023 с.Тъкач
  78. 301900001 гр.Каспичан
  79. 301900002 гр.Каспичан
  80. 301900003 гр.Каспичан
  81. 301900004 гр.Каспичан
  82. 301900005 с.Каспичан
  83. 301900006 с.Каспичан
  84. 301900007 гр.Каспичан
  85. 301900008 с.Могила
  86. 301900009 гр.Плиска
  87. 301900010 гр.Плиска
  88. 301900011 с.Златна нива
  89. 301900012 с.Върбяне
  90. 301900013 с.Кюлевча
  91. 301900014 с.Марково
  92. 301900015 с.Марково
  93. 301900016 с.Косово
  94. 302100001 с.Векилски
  95. 302100002 с.Вълнари
  96. 302100003 с.Вълнари
  97. 302100004 с.Каравелово
  98. 302100005 с.Красен дол
  99. 302100006 с.Крива река
  100. 302100007 с.Никола Козлево
  101. 302100008 с.Пет могили
  102. 302100009 с.Пет могили
  103. 302100010 с.Ружица
  104. 302100011 с.Хърсово
  105. 302100012 с.Цани Гинчево
  106. 302100013 с.Църквица
  107. 302200001 гр.Нови пазар
  108. 302200002 гр.Нови пазар
  109. 302200003 гр.Нови пазар
  110. 302200004 гр.Нови пазар
  111. 302200005 гр.Нови пазар
  112. 302200006 гр.Нови пазар
  113. 302200007 гр.Нови пазар
  114. 302200008 гр.Нови пазар
  115. 302200009 гр.Нови пазар
  116. 302200010 гр.Нови пазар
  117. 302200011 гр.Нови пазар
  118. 302200012 гр.Нови пазар
  119. 302200013 гр.Нови пазар
  120. 302200014 гр.Нови пазар
  121. 302200015 гр.Нови пазар
  122. 302200016 гр.Нови пазар
  123. 302200017 гр.Нови пазар
  124. 302200018 гр.Нови пазар
  125. 302200019 гр.Нови пазар
  126. 302200020 с.Стоян Михайловски
  127. 302200021 с.Беджене
  128. 302200022 с.Войвода
  129. 302200023 с.Енево
  130. 302200024 с.Жилино
  131. 302200025 с.Зайчино ореше
  132. 302200026 с.Избул
  133. 302200027 с.Мировци
  134. 302200028 с.Памукчии
  135. 302200029 с.Памукчии
  136. 302200030 с.Писарево
  137. 302200031 с.Правенци
  138. 302200032 с.Преселка
  139. 302200033 с.Сечище
  140. 302200034 с.Стан
  141. 302200035 с.Тръница
  142. 302300001 гр.Велики Преслав
  143. 302300002 гр.Велики Преслав
  144. 302300003 гр.Велики Преслав
  145. 302300004 гр.Велики Преслав
  146. 302300005 гр.Велики Преслав
  147. 302300006 гр.Велики Преслав
  148. 302300007 гр.Велики Преслав
  149. 302300008 гр.Велики Преслав
  150. 302300009 гр.Велики Преслав
  151. 302300010 гр.Велики Преслав
  152. 302300011 с.Драгоево
  153. 302300012 с.Златар
  154. 302300013 с.Имренчево
  155. 302300014 с.Кочово
  156. 302300015 с.Миланово
  157. 302300016 с.Мокреш
  158. 302300017 с.Мостич
  159. 302300018 с.Осмар
  160. 302300019 с.Суха река
  161. 302300020 с.Троица
  162. 302300021 с.Хан Крум
  163. 302300022 гр.Велики Преслав
  164. 302500001 гр.Смядово
  165. 302500002 гр.Смядово
  166. 302500003 гр.Смядово
  167. 302500004 гр.Смядово
  168. 302500005 гр.Смядово
  169. 302500006 с.Александрово
  170. 302500007 с.Бял бряг
  171. 302500008 с.Веселиново
  172. 302500009 с.Желъд
  173. 302500010 с.Кълново
  174. 302500011 с.Ново Янково
  175. 302500012 с.Риш
  176. 302500013 с.Черни връх
  177. 302500014 с.Янково
  178. 303000001 гр.Шумен
  179. 303000002 гр.Шумен
  180. 303000003 гр.Шумен
  181. 303000004 гр.Шумен
  182. 303000005 гр.Шумен
  183. 303000006 гр.Шумен
  184. 303000007 гр.Шумен
  185. 303000008 гр.Шумен
  186. 303000009 гр.Шумен
  187. 303000010 гр.Шумен
  188. 303000011 гр.Шумен
  189. 303000012 гр.Шумен
  190. 303000013 гр.Шумен
  191. 303000014 гр.Шумен
  192. 303000015 гр.Шумен
  193. 303000016 гр.Шумен
  194. 303000017 гр.Шумен
  195. 303000018 гр.Шумен
  196. 303000019 гр.Шумен
  197. 303000020 гр.Шумен
  198. 303000021 гр.Шумен
  199. 303000022 гр.Шумен
  200. 303000023 гр.Шумен
  201. 303000024 гр.Шумен
  202. 303000025 гр.Шумен
  203. 303000026 гр.Шумен
  204. 303000027 гр.Шумен
  205. 303000028 гр.Шумен
  206. 303000029 гр.Шумен
  207. 303000030 гр.Шумен
  208. 303000031 гр.Шумен
  209. 303000032 гр.Шумен
  210. 303000033 гр.Шумен
  211. 303000034 гр.Шумен
  212. 303000035 гр.Шумен
  213. 303000036 гр.Шумен
  214. 303000037 гр.Шумен
  215. 303000038 гр.Шумен
  216. 303000039 гр.Шумен
  217. 303000040 гр.Шумен
  218. 303000041 гр.Шумен
  219. 303000042 гр.Шумен
  220. 303000043 гр.Шумен
  221. 303000044 гр.Шумен
  222. 303000045 гр.Шумен
  223. 303000046 гр.Шумен
  224. 303000047 гр.Шумен
  225. 303000048 гр.Шумен
  226. 303000049 гр.Шумен
  227. 303000050 гр.Шумен
  228. 303000051 гр.Шумен
  229. 303000052 гр.Шумен
  230. 303000053 гр.Шумен
  231. 303000054 гр.Шумен
  232. 303000055 гр.Шумен
  233. 303000056 гр.Шумен
  234. 303000057 гр.Шумен
  235. 303000058 гр.Шумен
  236. 303000059 гр.Шумен
  237. 303000060 гр.Шумен
  238. 303000061 гр.Шумен
  239. 303000062 гр.Шумен
  240. 303000063 гр.Шумен
  241. 303000064 гр.Шумен
  242. 303000065 гр.Шумен
  243. 303000066 гр.Шумен
  244. 303000067 гр.Шумен
  245. 303000068 гр.Шумен
  246. 303000069 гр.Шумен
  247. 303000070 гр.Шумен
  248. 303000071 гр.Шумен
  249. 303000072 гр.Шумен
  250. 303000073 гр.Шумен
  251. 303000074 гр.Шумен
  252. 303000075 гр.Шумен
  253. 303000076 гр.Шумен
  254. 303000077 гр.Шумен
  255. 303000078 гр.Шумен
  256. 303000079 гр.Шумен
  257. 303000080 гр.Шумен
  258. 303000081 гр.Шумен
  259. 303000082 гр.Шумен
  260. 303000083 гр.Шумен
  261. 303000084 гр.Шумен
  262. 303000085 гр.Шумен
  263. 303000086 гр.Шумен
  264. 303000087 гр.Шумен
  265. 303000088 гр.Шумен
  266. 303000089 гр.Шумен
  267. 303000090 гр.Шумен
  268. 303000091 гр.Шумен
  269. 303000092 гр.Шумен
  270. 303000093 гр.Шумен
  271. 303000094 гр.Шумен
  272. 303000095 гр.Шумен
  273. 303000096 с.Белокопитово
  274. 303000097 с.Благово
  275. 303000098 с.Васил Друмев
  276. 303000099 с.Велино
  277. 303000100 с.Ветрище
  278. 303000101 с.Вехтово
  279. 303000102 с.Градище
  280. 303000103 с.Дибич
  281. 303000104 с.Друмево
  282. 303000105 с.Ивански
  283. 303000106 с.Ивански
  284. 303000107 с.Илия Блъсково
  285. 303000108 с.Кладенец
  286. 303000109 с.Коньовец
  287. 303000110 с.Костена река
  288. 303000111 с.Лозево
  289. 303000112 с.Мадара
  290. 303000113 с.Мараш
  291. 303000114 с.Новосел
  292. 303000115 с.Овчарово
  293. 303000116 с.Панайот Волово
  294. 303000117 с.Радко Димитриево
  295. 303000118 с.Салманово
  296. 303000119 с.Средня
  297. 303000120 с.Струино
  298. 303000121 с.Царев брод
  299. 303000122 с.Царев брод
  300. 303000123 с.Черенча
  301. 303000124 гр.Шумен
  302. 303000125 с.Царев брод
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол