1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия ПЕРНИК 14

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия ПЕРНИК 14
1Брой на СИК в района276
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването276
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък125308
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
27216
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове27216
12Брой на недействителните гласове358
16Брой на действителните гласове26858
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия1040.39%
2Съюз на свободните демократи4101.53%
3Никола Петков Иванов500.19%
4Ред, законност и справедливост1390.52%
5Коалиция на българските социалдемократи10083.75%
6Демократи за силна България12594.69%
7ПЕС – БСП и ДСХ746827.81%
8Съюз на демократичните сили14335.34%
9Земеделски народен съюз339612.64%
10ГЕРБ414215.42%
11НДСВ285710.64%
12Атака311311.59%
13Мария Стоянова Серкеджиева1130.42%
14Движение за права и свободи8073.00%
15Комунистическа партия на България4011.49%
16Граждански съюз за нова България1580.59%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев5
Горица Николаева Кръстанова1
Александър Панайотов Каракачанов13
Огнян Кръстев Ковачев1
Борислав Иванов Недев0
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова5
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова1
Георги Борисов Стойчев1
Милен Маринов Петрушев1
Силвиа Никова Караникова1
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев1
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов0
Севдалин Димитров Атанасов1
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски83
Радослав Милев Кацаров6
Сашо Николов Рангелов0
Милан Стоянов Миланов5
Ивайло Тодоров Радославов1
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров11
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев226
Здравка Владимирова Кръстева10
Божидар Николов Томалев5
Хюлия Айханова Топал1
Драгомир Павлов Драганов12
Ганчо Тодоров Ганчев4
Мерлин Мустафа Шабан1
Асен Николов Сираков2
Людмил Бориславов Велчев1
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова1
Пламен Вълканов Червенков8
Мария Янева Недялкова1
Емел Юсеинова Зейнева0
Мария Цончева Кръстева-Делина0
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов2
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров124
Светослав Христов Малинов47
Иван Николаев Иванов11
Даниел Павлов Митов5
Пламен Симеонов Цветков5
Кина Симеонова Андреева8
Ивана Иванова Енева7
Валентина Наумова Христова0
Цветнен Димитров Цветков2
Христо Йорданов Даскалов1
Евелина Борисова Павловска-Живкова1
Вениамин Вълков Тодоров0
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин269
Илияна Малинова Йотова333
Атанас Атанасов Папаризов173
Маруся Иванова Любчева32
Евгени Захариев Кирилов34
Емил Аврамов Кало17
Георги Петков Близнашки168
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова12
Петър Стефанов Филипов10
Катя Колева Келевска11
Деница Златкова Златева10
Георги Димитров Попов8
Лъчезар Крумов Костов5
Боян Стефанов Чуков19
Любомир Ангелов Петков1
Виолета Александрова Чавдарова11
Мартин Симеонов Славов3
Наталия Стоянова Стоянова14
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов218
Лъчезар Благовестов Тошев26
Мартин Димитров Димитров91
Любов Любенова Панайотова4
Петър Владиславов Славов2
Евгений Методиев Кънев2
Вълчо Иванов Чолаков1
Христо Йорданов Кирчев14
Мария Анкова Бойчева5
Павел Димитров Паунов0
Богдан Николов Дренски2
Ивайло Борисов Ръхов0
Валери Иванов Белчев1
Тодор Христов Гунчев2
Ваня Михайлова Дюлгерова1
Даниел Николов Мирчев1
Коста Стефанов Костов0
Андон Василев Гинев1
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев107
Румен Маринов Йончев15
Стелиян Иванов Стоянов7
Константин Димитров Маджаров8
Емил Емилов Темелков10
Татяна Благоева Ортоманова7
Джамал Реджепов Асанов4
Христина Симеонова Цветкова5
Васил Донов Тошев288
Радослав Стойков Христов3
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова4
Чавдар Стоянов Чавдаров1
Мустафа Мехмед Еюпов0
Стефан Иванов Цанков1
Марияна Иванова Спасова7
Станислав Величков Богданов0
Борислав Димитров Китов5
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова231
Владимир Андреев Уручев46
Николай Евтимов Младенов44
Петя Ставрева Ставрева39
Румяна Русева Желева33
Невена Димитрова Матеева16
Мария Петрова Кръстева21
Андрей Андреев Ковачев31
Илиана Борисова Филипова15
Ренета Рашева Рашкова30
Преслав Пламенов Борисов13
Христина Онник Каспарян3
Галина Симеонова Симеонова2
Милен Николаев Врабевски5
Ирина Иванова Йорданова-Колева2
Татяна Спасова Кметова3
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова0
Милена Цветанова Дамянова10
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева131
Аспарух Аспарухов Панов18
Антония Стефанова Първанова203
Радостина Сергеева Иванова6
Маргарита Николова Хранова-Бойчева27
Гергана Симеонова Спиридонова8
Меглена Николова Русенова18
Любомир Тодоров Георгиев3
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова10
Елена Георгиева Канева7
Людмила Лозанова Андреева38
Бисер Николов Ялъмов3
Йордан Светиев Тужаров3
Петя Живкова Хантова1
Николай Ангелов Кирилов5
Мария Димитрова Димитрова1
Мария Иванова Донева1
Соломон Исак Паси127
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов302
Славчо Пенчев Бинев55
Десислав Славов Чуколов33
Димитър Стефанов Таралежков10
Данчо Димитров Хаджиев8
Петър Иванов Хлебаров12
Митко Иванов Димитров7
Румен Атанасов Ваташки84
Цвета Алипиева Георгиева24
Тодор Петков Христев1
Боян Цветков Лалов0
Иван Илиев Ников37
Камен Маринов Каменов4
Константин Димитров Костов2
Пламен Валентинов Трънски4
Николай Цвятков Николов2
Валери Цветков Атанасов1
Биляна Йорданова Гавазка5
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова33
Мариелка Величкова Баева11
Метин Хюсеин Казак8
Владко Тодоров Панайотов9
Ваня Лукова Матанова-Колева12
Милена Иванова Христова13
Тимур Ахмедов Халилов5
Корман Якубов Исмаилов4
Искра Димитрова Михайлова-Копарова7
Пенчо Николов Загорски7
Анелия Митева Илиева4
Атанас Цветанов Кънчев4
Четин Хюсеин Казак0
Фатме Муса Илияз27
Неджми Ниязи Али1
Алиосман Ибраим Имамов0
Людмил Дочев Георгиев6
Юнал Саид Лютфи3
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов27
Божидар Петров Стоянов2
Александър Димитров Паунов8
Симеон Давидов Елазаров1
Антон Димитров Димов5
Силвия Левон Абгарян2
Венцеслав Трифонов Георгиев10
Илияна Иванова Петрова0
Стойко Пелов Стойков3
Спас Димитров Колев1
Ивайло Петров Велинов0
Георги Веселинов Шаранков0
Нели Христова Ангелова1
Стамен Стоянов Стаменов2
Владо Славчев Божилов5
Мария Маринова Белалова1
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова1
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков11
Янка Крумова Такева26
Диана Петрова Ковачева-Караджова0
Станчо Георгиев Станчев1
Сотир Ангелов Немов0
Ирина Георгиева Терзийска2
Анета Иванова Димитрова5
Христо Неделчев Маринов2
Венцислав Младенов Везиров10
Елена Недялкова Василева1
Любомир Ангелов Стайков0
Йонна Бойчева Чорева3
Лилия Руменова Илиева0
Гюлшан Хашимова Мустафова4
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов0
Мария Кръстанова Иванова0
Кирил Иванов Обрешков0
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 140800001 гр.Брезник
  2. 140800002 гр.Брезник
  3. 140800003 гр.Брезник
  4. 140800004 гр.Брезник
  5. 140800006 с.Бабица
  6. 140800007 с.Арзан
  7. 140800008 с.Красава
  8. 140800009 с.Гърло
  9. 140800010 с.Ребро
  10. 140800011 с.Брезнишки извор
  11. 140800012 с.Садовик
  12. 140800013 с.Конска
  13. 140800014 с.Режанци
  14. 140800015 с.Бегуновци
  15. 140800016 с.Банище
  16. 140800017 с.Станьовци
  17. 140800018 с.Ръжавец
  18. 140800019 с.Долна Секирна
  19. 140800020 с.Кошарево
  20. 140800021 с.Гигинци
  21. 140800022 с.Непразненци
  22. 140800023 с.Ноевци
  23. 140800024 с.Велковци
  24. 140800025 с.Сопица
  25. 140800026 с.Слаковци
  26. 141900001 гр.Земен
  27. 141900002 гр.Земен
  28. 141900003 гр.Земен
  29. 141900004 с.Блатешница
  30. 141900005 с.Жабляно
  31. 141900006 с.Пещера
  32. 141900007 с.Враня стена
  33. 141900008 с.Калотинци
  34. 141900009 с.Дивля
  35. 141900010 с.Горна Глоговица
  36. 141900011 с.Долна Врабча
  37. 141900012 с.Горна Врабча
  38. 141900013 с.Мурено
  39. 141900014 с.Еловдол
  40. 141900015 с.Габровдол
  41. 141900016 с.Беренде
  42. 142200001 с.Косача
  43. 142200002 с.Светля
  44. 142200003 с.Сирищник
  45. 142200004 с.Ковачевци
  46. 142200005 с.Ракиловци
  47. 142200006 с.Лобош
  48. 142200007 с.Калище
  49. 142200008 с.Егълница
  50. 142200009 с.Чепино
  51. 143200001 гр.Перник
  52. 143200002 гр.Перник
  53. 143200003 гр.Перник
  54. 143200004 гр.Перник
  55. 143200005 гр.Перник
  56. 143200006 гр.Перник
  57. 143200007 гр.Перник
  58. 143200008 гр.Перник
  59. 143200009 гр.Перник
  60. 143200010 гр.Перник
  61. 143200011 гр.Перник
  62. 143200012 гр.Перник
  63. 143200013 гр.Перник
  64. 143200014 гр.Перник
  65. 143200015 гр.Перник
  66. 143200016 гр.Перник
  67. 143200017 гр.Перник
  68. 143200018 гр.Перник
  69. 143200019 гр.Перник
  70. 143200020 гр.Перник
  71. 143200021 гр.Перник
  72. 143200022 гр.Перник
  73. 143200023 гр.Перник
  74. 143200024 гр.Перник
  75. 143200025 гр.Перник
  76. 143200026 гр.Перник
  77. 143200027 гр.Перник
  78. 143200028 гр.Перник
  79. 143200029 гр.Перник
  80. 143200030 гр.Перник
  81. 143200031 гр.Перник
  82. 143200032 гр.Перник
  83. 143200033 гр.Перник
  84. 143200034 гр.Перник
  85. 143200035 с.Големо Бучино
  86. 143200036 с.Драгичево
  87. 143200037 с.Драгичево
  88. 143200038 с.Драгичево
  89. 143200039 гр.Перник
  90. 143200040 гр.Перник
  91. 143200041 гр.Перник
  92. 143200042 гр.Перник
  93. 143200043 гр.Перник
  94. 143200044 гр.Перник
  95. 143200045 гр.Перник
  96. 143200046 с.Студена
  97. 143200047 с.Студена
  98. 143200048 с.Кралев дол
  99. 143200049 с.Рударци
  100. 143200050 с.Кладница
  101. 143200051 с.Боснек
  102. 143200052 с.Чуйпетлово
  103. 143200053 гр.Перник
  104. 143200054 гр.Перник
  105. 143200055 гр.Перник
  106. 143200056 гр.Перник
  107. 143200057 гр.Перник
  108. 143200058 гр.Перник
  109. 143200059 гр.Перник
  110. 143200060 гр.Перник
  111. 143200061 гр.Перник
  112. 143200062 гр.Перник
  113. 143200063 гр.Перник
  114. 143200064 гр.Перник
  115. 143200065 гр.Перник
  116. 143200066 гр.Перник
  117. 143200067 гр.Перник
  118. 143200068 гр.Перник
  119. 143200069 гр.Перник
  120. 143200070 гр.Перник
  121. 143200071 гр.Перник
  122. 143200072 гр.Перник
  123. 143200073 гр.Перник
  124. 143200074 гр.Перник
  125. 143200075 гр.Перник
  126. 143200076 гр.Перник
  127. 143200077 гр.Перник
  128. 143200078 гр.Перник
  129. 143200079 гр.Перник
  130. 143200080 гр.Перник
  131. 143200081 гр.Перник
  132. 143200082 гр.Перник
  133. 143200083 гр.Перник
  134. 143200084 гр.Перник
  135. 143200085 гр.Перник
  136. 143200086 гр.Перник
  137. 143200087 гр.Перник
  138. 143200088 гр.Перник
  139. 143200089 гр.Перник
  140. 143200090 гр.Перник
  141. 143200091 гр.Перник
  142. 143200092 гр.Перник
  143. 143200093 гр.Перник
  144. 143200094 гр.Перник
  145. 143200095 гр.Перник
  146. 143200096 гр.Перник
  147. 143200097 гр.Перник
  148. 143200098 гр.Перник
  149. 143200099 гр.Перник
  150. 143200100 гр.Перник
  151. 143200101 гр.Перник
  152. 143200102 гр.Перник
  153. 143200103 гр.Перник
  154. 143200104 гр.Перник
  155. 143200105 гр.Перник
  156. 143200106 гр.Перник
  157. 143200107 гр.Перник
  158. 143200108 гр.Перник
  159. 143200109 гр.Перник
  160. 143200110 гр.Перник
  161. 143200111 гр.Перник
  162. 143200112 гр.Перник
  163. 143200113 гр.Перник
  164. 143200114 гр.Перник
  165. 143200115 гр.Перник
  166. 143200116 гр.Перник
  167. 143200117 гр.Перник
  168. 143200118 с.Люлин
  169. 143200119 с.Дивотино
  170. 143200120 с.Дивотино
  171. 143200121 с.Мещица
  172. 143200122 с.Витановци
  173. 143200123 с.Расник
  174. 143200124 с.Вискяр
  175. 143200125 с.Радуй
  176. 143200126 гр.Батановци
  177. 143200127 гр.Батановци
  178. 143200128 гр.Батановци
  179. 143200129 с.Черна гора
  180. 143200130 с.Богданов дол
  181. 143200131 с.Ярджиловци
  182. 143200132 с.Ярджиловци
  183. 143200133 с.Зидарци
  184. 143200134 с.Лесковец
  185. 143200135 с.Селищен дол
  186. 143200136 гр.Перник
  187. 143200137 гр.Перник
  188. 143200138 гр.Перник
  189. 143600001 гр.Радомир
  190. 143600002 гр.Радомир
  191. 143600003 гр.Радомир
  192. 143600004 гр.Радомир
  193. 143600005 гр.Радомир
  194. 143600006 гр.Радомир
  195. 143600007 гр.Радомир
  196. 143600008 гр.Радомир
  197. 143600009 гр.Радомир
  198. 143600010 гр.Радомир
  199. 143600011 гр.Радомир
  200. 143600012 гр.Радомир
  201. 143600013 гр.Радомир
  202. 143600014 гр.Радомир
  203. 143600015 гр.Радомир
  204. 143600016 гр.Радомир
  205. 143600017 гр.Радомир
  206. 143600018 гр.Радомир
  207. 143600019 с.Дрен
  208. 143600020 с.Дрен
  209. 143600021 с.Дрен
  210. 143600022 с.Долна Диканя
  211. 143600023 с.Горна Диканя
  212. 143600024 с.Гълъбник
  213. 143600025 с.Друган
  214. 143600026 с.Старо село
  215. 143600027 с.Владимир
  216. 143600028 с.Чуковец
  217. 143600029 с.Кондофрей
  218. 143600030 с.Касилаг
  219. 143600031 с.Жедна
  220. 143600032 с.Долни Раковец
  221. 143600033 с.Стефаново
  222. 143600034 с.Стефаново
  223. 143600035 с.Житуша
  224. 143600036 с.Кленовик
  225. 143600037 с.Извор
  226. 143600038 с.Негованци
  227. 143600039 с.Углярци
  228. 143600040 с.Байкалско
  229. 143600041 с.Дебели лаг
  230. 143600042 с.Прибой
  231. 143600043 с.Кошарите
  232. 143600044 с.Бобораци
  233. 143600045 с.Поцърненци
  234. 143600046 с.Копаница
  235. 143600047 с.Радибош
  236. 143600048 с.Николаево
  237. 143600049 с.Борнарево
  238. 143600050 с.Червена могила
  239. 143600051 гр.Радомир
  240. 145100001 гр.Трън
  241. 145100002 гр.Трън
  242. 145100003 гр.Трън
  243. 145100004 гр.Трън
  244. 145100005 с.Туроковци
  245. 145100006 с.Забел
  246. 145100007 с.Зелениград
  247. 145100008 с.Милославци
  248. 145100009 с.Рани луг
  249. 145100010 с.Слишовци
  250. 145100011 с.Бохова
  251. 145100012 с.Главановци
  252. 145100013 с.Ярловци
  253. 145100014 с.Радово
  254. 145100015 с.Костуринци
  255. 145100016 с.Еловица
  256. 145100017 с.Стайчовци
  257. 145100018 с.Долна Мелна
  258. 145100019 с.Пенкьовци
  259. 145100020 с.Докьовци
  260. 145100021 с.Лева река
  261. 145100022 с.Горочевци
  262. 145100023 с.Кожинци
  263. 145100024 с.Ерул
  264. 145100025 с.Мрамор
  265. 145100026 с.Бусинци
  266. 145100027 с.Глоговица
  267. 145100028 с.Велиново
  268. 145100029 с.Милкьовци
  269. 145100030 с.Лялинци
  270. 145100031 с.Неделково
  271. 145100032 с.Парамун
  272. 145100033 с.Филиповци
  273. 145100034 с.Бутроинци
  274. 145100035 с.Врабча
  275. 145100036 с.Ездимирци
  276. 145100037 с.Ломница
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол