1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия РАЗГРАД 18

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия РАЗГРАД 18
1Брой на СИК в района196
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването196
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък119363
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
55160
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове55160
12Брой на недействителните гласове347
16Брой на действителните гласове54813
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия920.17%
2Съюз на свободните демократи1190.22%
3Никола Петков Иванов320.06%
4Ред, законност и справедливост1180.22%
5Коалиция на българските социалдемократи5090.93%
6Демократи за силна България3940.72%
7ПЕС – БСП и ДСХ49339.00%
8Съюз на демократичните сили5260.96%
9Земеделски народен съюз3190.58%
10ГЕРБ54329.91%
11НДСВ12232.23%
12Атака551410.06%
13Мария Стоянова Серкеджиева890.16%
14Движение за права и свободи3509664.03%
15Комунистическа партия на България2460.45%
16Граждански съюз за нова България1710.31%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев0
Горица Николаева Кръстанова0
Александър Панайотов Каракачанов18
Огнян Кръстев Ковачев1
Борислав Иванов Недев0
Иван Върбанов Иванов1
Светлана Димитрова Янкова1
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев0
Милен Маринов Петрушев0
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев1
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов1
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски21
Радослав Милев Кацаров1
Сашо Николов Рангелов0
Милан Стоянов Миланов0
Ивайло Тодоров Радославов0
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров8
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев64
Здравка Владимирова Кръстева6
Божидар Николов Томалев1
Хюлия Айханова Топал1
Драгомир Павлов Драганов8
Ганчо Тодоров Ганчев0
Мерлин Мустафа Шабан2
Асен Николов Сираков0
Людмил Бориславов Велчев0
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова2
Пламен Вълканов Червенков0
Мария Янева Недялкова0
Емел Юсеинова Зейнева0
Мария Цончева Кръстева-Делина2
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов0
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров41
Светослав Христов Малинов8
Иван Николаев Иванов2
Даниел Павлов Митов2
Пламен Симеонов Цветков1
Кина Симеонова Андреева8
Ивана Иванова Енева0
Валентина Наумова Христова2
Цветнен Димитров Цветков0
Христо Йорданов Даскалов1
Евелина Борисова Павловска-Живкова0
Вениамин Вълков Тодоров1
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин169
Илияна Малинова Йотова144
Атанас Атанасов Папаризов109
Маруся Иванова Любчева17
Евгени Захариев Кирилов17
Емил Аврамов Кало15
Георги Петков Близнашки66
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова23
Петър Стефанов Филипов20
Катя Колева Келевска2
Деница Златкова Златева4
Георги Димитров Попов4
Лъчезар Крумов Костов0
Боян Стефанов Чуков9
Любомир Ангелов Петков0
Виолета Александрова Чавдарова3
Мартин Симеонов Славов2
Наталия Стоянова Стоянова5
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов58
Лъчезар Благовестов Тошев6
Мартин Димитров Димитров24
Любов Любенова Панайотова1
Петър Владиславов Славов0
Евгений Методиев Кънев0
Вълчо Иванов Чолаков1
Христо Йорданов Кирчев1
Мария Анкова Бойчева1
Павел Димитров Паунов0
Богдан Николов Дренски3
Ивайло Борисов Ръхов1
Валери Иванов Белчев3
Тодор Христов Гунчев0
Ваня Михайлова Дюлгерова0
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов0
Андон Василев Гинев0
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев21
Румен Маринов Йончев0
Стелиян Иванов Стоянов2
Константин Димитров Маджаров1
Емил Емилов Темелков0
Татяна Благоева Ортоманова2
Джамал Реджепов Асанов1
Христина Симеонова Цветкова0
Васил Донов Тошев1
Радослав Стойков Христов0
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова1
Чавдар Стоянов Чавдаров0
Мустафа Мехмед Еюпов1
Стефан Иванов Цанков0
Марияна Иванова Спасова1
Станислав Величков Богданов1
Борислав Димитров Китов2
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова258
Владимир Андреев Уручев72
Николай Евтимов Младенов89
Петя Ставрева Ставрева23
Румяна Русева Желева25
Невена Димитрова Матеева19
Мария Петрова Кръстева18
Андрей Андреев Ковачев11
Илиана Борисова Филипова10
Ренета Рашева Рашкова34
Преслав Пламенов Борисов21
Христина Онник Каспарян5
Галина Симеонова Симеонова7
Милен Николаев Врабевски6
Ирина Иванова Йорданова-Колева4
Татяна Спасова Кметова5
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова0
Милена Цветанова Дамянова5
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева60
Аспарух Аспарухов Панов2
Антония Стефанова Първанова81
Радостина Сергеева Иванова1
Маргарита Николова Хранова-Бойчева4
Гергана Симеонова Спиридонова2
Меглена Николова Русенова1
Любомир Тодоров Георгиев0
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова2
Елена Георгиева Канева2
Людмила Лозанова Андреева7
Бисер Николов Ялъмов2
Йордан Светиев Тужаров1
Петя Живкова Хантова1
Николай Ангелов Кирилов0
Мария Димитрова Димитрова0
Мария Иванова Донева2
Соломон Исак Паси36
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов410
Славчо Пенчев Бинев91
Десислав Славов Чуколов63
Димитър Стефанов Таралежков20
Данчо Димитров Хаджиев11
Петър Иванов Хлебаров8
Митко Иванов Димитров10
Румен Атанасов Ваташки6
Цвета Алипиева Георгиева14
Тодор Петков Христев6
Боян Цветков Лалов2
Иван Илиев Ников57
Камен Маринов Каменов6
Константин Димитров Костов7
Пламен Валентинов Трънски1
Николай Цвятков Николов2
Валери Цветков Атанасов1
Биляна Йорданова Гавазка5
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова687
Мариелка Величкова Баева13
Метин Хюсеин Казак52
Владко Тодоров Панайотов2
Ваня Лукова Матанова-Колева1
Милена Иванова Христова104
Тимур Ахмедов Халилов32
Корман Якубов Исмаилов5
Искра Димитрова Михайлова-Копарова2
Пенчо Николов Загорски2
Анелия Митева Илиева6
Атанас Цветанов Кънчев1
Четин Хюсеин Казак13
Фатме Муса Илияз393
Неджми Ниязи Али4
Алиосман Ибраим Имамов10
Людмил Дочев Георгиев1
Юнал Саид Лютфи53
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов5
Божидар Петров Стоянов2
Александър Димитров Паунов3
Симеон Давидов Елазаров1
Антон Димитров Димов1
Силвия Левон Абгарян0
Венцеслав Трифонов Георгиев2
Илияна Иванова Петрова1
Стойко Пелов Стойков1
Спас Димитров Колев1
Ивайло Петров Велинов0
Георги Веселинов Шаранков0
Нели Христова Ангелова1
Стамен Стоянов Стаменов1
Владо Славчев Божилов5
Мария Маринова Белалова0
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова3
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков11
Янка Крумова Такева30
Диана Петрова Ковачева-Караджова1
Станчо Георгиев Станчев0
Сотир Ангелов Немов1
Ирина Георгиева Терзийска0
Анета Иванова Димитрова1
Христо Неделчев Маринов0
Венцислав Младенов Везиров0
Елена Недялкова Василева0
Любомир Ангелов Стайков1
Йонна Бойчева Чорева0
Лилия Руменова Илиева0
Гюлшан Хашимова Мустафова2
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов0
Мария Кръстанова Иванова1
Кирил Иванов Обрешков0
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 181100001 с.Брестовене
  2. 181100002 с.Брестовене
  3. 181100003 с.Брестовене
  4. 181100004 с.Веселец
  5. 181100005 гр.Завет
  6. 181100006 гр.Завет
  7. 181100007 гр.Завет
  8. 181100008 гр.Завет
  9. 181100009 с.Иван Шишманово
  10. 181100010 с.Острово
  11. 181100011 с.Острово
  12. 181100012 с.Острово
  13. 181100013 с.Прелез
  14. 181100014 с.Сушево
  15. 181400001 с.Белинци
  16. 181400002 с.Бърдоква
  17. 181400003 с.Вазово
  18. 181400004 с.Голям Поровец
  19. 181400005 с.Духовец
  20. 181400006 с.Делчево
  21. 181400007 гр.Исперих
  22. 181400008 гр.Исперих
  23. 181400009 гр.Исперих
  24. 181400010 гр.Исперих
  25. 181400011 гр.Исперих
  26. 181400012 гр.Исперих
  27. 181400013 гр.Исперих
  28. 181400014 гр.Исперих
  29. 181400015 гр.Исперих
  30. 181400016 гр.Исперих
  31. 181400017 с.Йонково
  32. 181400018 с.Малко Йонково
  33. 181400019 с.Китанчево
  34. 181400020 с.Китанчево
  35. 181400021 с.Конево
  36. 181400022 с.Къпиновци
  37. 181400023 с.Лудогорци
  38. 181400024 с.Лъвино
  39. 181400025 с.Лъвино
  40. 181400026 с.Драгомъж
  41. 181400027 с.Малък Поровец
  42. 181400028 с.Подайва
  43. 181400029 с.Подайва
  44. 181400030 с.Печеница
  45. 181400031 с.Райнино
  46. 181400032 с.Свещари
  47. 181400033 с.Старо селище
  48. 181400034 с.Средоселци
  49. 181400035 с.Тодорово
  50. 181400036 с.Яким Груево
  51. 181600001 с.Беловец
  52. 181600002 с.Беловец
  53. 181600003 с.Бисерци
  54. 181600004 с.Бисерци
  55. 181600005 с.Божурово
  56. 181600006 с.Горичево
  57. 181600007 с.Задруга
  58. 181600008 с.Звънарци
  59. 181600009 с.Каменово
  60. 181600010 гр.Кубрат
  61. 181600011 гр.Кубрат
  62. 181600012 гр.Кубрат
  63. 181600013 гр.Кубрат
  64. 181600014 гр.Кубрат
  65. 181600015 гр.Кубрат
  66. 181600016 гр.Кубрат
  67. 181600017 гр.Кубрат
  68. 181600018 гр.Кубрат
  69. 181600019 с.Медовене
  70. 181600020 с.Мъдрево
  71. 181600021 с.Мъдрево
  72. 181600022 с.Равно
  73. 181600023 с.Савин
  74. 181600024 с.Севар
  75. 181600025 с.Севар
  76. 181600026 с.Сеслав
  77. 181600027 с.Тертер
  78. 181600028 с.Точилари
  79. 181600029 с.Юпер
  80. 181600030 гр.Кубрат
  81. 181600031 с.Тертер
  82. 181700001 с.Бели Лом
  83. 181700002 с.Веселина
  84. 181700003 с.Гороцвет
  85. 181700004 с.Градина
  86. 181700005 с.Каменар
  87. 181700006 с.Крояч
  88. 181700007 гр.Лозница
  89. 181700008 гр.Лозница
  90. 181700009 гр.Лозница
  91. 181700010 с.Ловско
  92. 181700011 с.Манастирци
  93. 181700012 с.Манастирско
  94. 181700013 с.Сейдол
  95. 181700014 с.Синя вода
  96. 181700015 с.Студенец
  97. 181700016 с.Трапище
  98. 181700017 с.Тръбач
  99. 181700018 с.Чудомир
  100. 181700019 с.Ловско
  101. 182600001 с.Балкански
  102. 182600002 с.Благоево
  103. 182600003 с.Гецово
  104. 182600004 с.Гецово
  105. 182600005 с.Дряновец
  106. 182600006 с.Дянково
  107. 182600007 с.Дянково
  108. 182600008 с.Дянково
  109. 182600009 с.Киченица
  110. 182600010 с.Липник
  111. 182600011 с.Мортагоново
  112. 182600012 с.Недоклан
  113. 182600013 с.Осенец
  114. 182600014 с.Островче
  115. 182600015 с.Побит камък
  116. 182600016 с.Пороище
  117. 182600017 с.Просторно
  118. 182600018 с.Радинград
  119. 182600019 с.Раковски
  120. 182600020 с.Раковски
  121. 182600021 с.Раковски
  122. 182600022 с.Стражец
  123. 182600023 с.Стражец
  124. 182600024 с.Топчии
  125. 182600025 с.Ушинци
  126. 182600026 с.Черковна
  127. 182600027 с.Ясеновец
  128. 182600028 с.Ясеновец
  129. 182600029 с.Ясеновец
  130. 182600030 гр.Разград
  131. 182600031 гр.Разград
  132. 182600032 гр.Разград
  133. 182600033 гр.Разград
  134. 182600034 гр.Разград
  135. 182600035 гр.Разград
  136. 182600036 гр.Разград
  137. 182600037 гр.Разград
  138. 182600038 гр.Разград
  139. 182600039 гр.Разград
  140. 182600040 гр.Разград
  141. 182600041 гр.Разград
  142. 182600042 гр.Разград
  143. 182600043 гр.Разград
  144. 182600044 гр.Разград
  145. 182600045 гр.Разград
  146. 182600046 гр.Разград
  147. 182600047 гр.Разград
  148. 182600048 гр.Разград
  149. 182600049 гр.Разград
  150. 182600050 гр.Разград
  151. 182600051 гр.Разград
  152. 182600052 гр.Разград
  153. 182600053 гр.Разград
  154. 182600054 гр.Разград
  155. 182600055 гр.Разград
  156. 182600056 гр.Разград
  157. 182600057 гр.Разград
  158. 182600058 гр.Разград
  159. 182600059 гр.Разград
  160. 182600060 гр.Разград
  161. 182600061 гр.Разград
  162. 182600062 гр.Разград
  163. 182600063 гр.Разград
  164. 182600064 гр.Разград
  165. 182600065 гр.Разград
  166. 182600066 гр.Разград
  167. 182600067 гр.Разград
  168. 182600068 гр.Разград
  169. 182600069 гр.Разград
  170. 182600070 гр.Разград
  171. 182900001 с.Богданци
  172. 182900002 с.Богомилци
  173. 182900003 с.Владимировци
  174. 182900004 с.Владимировци
  175. 182900005 с.Голяма вода
  176. 182900006 с.Голям извор
  177. 182900007 с.Желязковец
  178. 182900008 с.Здравец
  179. 182900009 с.Кривица
  180. 182900010 с.Ножарово
  181. 182900011 с.Пчелина
  182. 182900012 с.Кара Михал
  183. 182900013 с.Хума
  184. 182900014 с.Хърсово
  185. 182900015 с.Хърсово
  186. 182900016 с.Самуил
  187. 182900017 с.Самуил
  188. 183600001 с.Езерче
  189. 183600002 с.Езерче
  190. 183600003 с.Езерче
  191. 183600004 с.Костанденец
  192. 183600005 гр.Цар Калоян
  193. 183600006 гр.Цар Калоян
  194. 183600007 гр.Цар Калоян
  195. 183600008 гр.Цар Калоян
  196. 183600009 гр.Цар Калоян
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол