Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия КЮСТЕНДИЛ 10
1 | Брой на СИК в района | 290 |
2 | Брой на СИК в района представили протокол от гласуването | 290 |
3 | Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък | 136524 |
7 | Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци (основен и допълнителен) | 32285 |
8 | Брой на намерените в избирателната кутия пликове | 32285 |
12 | Брой на недействителните гласове | 489 |
16 | Брой на действителните гласове | 31796 |
№ | Партия / Коалиция / Независим кандидат | получени гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
1 | Зелена партия | 135 | 0.42% |
2 | Съюз на свободните демократи | 239 | 0.75% |
3 | Никола Петков Иванов | 52 | 0.16% |
4 | Ред, законност и справедливост | 180 | 0.57% |
5 | Коалиция на българските социалдемократи | 704 | 2.21% |
6 | Демократи за силна България | 1307 | 4.11% |
7 | ПЕС – БСП и ДСХ | 10244 | 32.22% |
8 | Съюз на демократичните сили | 1906 | 5.99% |
9 | Земеделски народен съюз | 752 | 2.37% |
10 | ГЕРБ | 6467 | 20.34% |
11 | НДСВ | 3986 | 12.54% |
12 | Атака | 3813 | 11.99% |
13 | Мария Стоянова Серкеджиева | 78 | 0.25% |
14 | Движение за права и свободи | 1185 | 3.73% |
15 | Комунистическа партия на България | 558 | 1.75% |
16 | Граждански съюз за нова България | 190 | 0.60% |
Зелена партия | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Тома Георгиев Белев | 8 |
Горица Николаева Кръстанова | 6 |
Александър Панайотов Каракачанов | 12 |
Огнян Кръстев Ковачев | 1 |
Борислав Иванов Недев | 2 |
Иван Върбанов Иванов | 0 |
Светлана Димитрова Янкова | 1 |
Иван Петров Мастиков | 0 |
Валентина Статева Костова | 0 |
Георги Борисов Стойчев | 0 |
Милен Маринов Петрушев | 0 |
Силвиа Никова Караникова | 0 |
Красимир Евгениев Казаков | 0 |
Мариян Димитров Курташев | 0 |
Галя Ангелова Петрова | 1 |
Пламен Михайлов Първанов | 2 |
Севдалин Димитров Атанасов | 1 |
Христо Георгиев Бардуков | 1 |
Съюз на свободните демократи | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Стефан Антонов Софиянски | 53 |
Радослав Милев Кацаров | 4 |
Сашо Николов Рангелов | 0 |
Милан Стоянов Миланов | 1 |
Ивайло Тодоров Радославов | 1 |
Ред, законност и справедливост | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Васил Сотиров Сотиров | 18 |
Коалиция на българските социалдемократи | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Константин Димитров Тренчев | 146 |
Здравка Владимирова Кръстева | 5 |
Божидар Николов Томалев | 8 |
Хюлия Айханова Топал | 1 |
Драгомир Павлов Драганов | 9 |
Ганчо Тодоров Ганчев | 9 |
Мерлин Мустафа Шабан | 2 |
Асен Николов Сираков | 0 |
Людмил Бориславов Велчев | 1 |
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова | 2 |
Пламен Вълканов Червенков | 1 |
Мария Янева Недялкова | 0 |
Емел Юсеинова Зейнева | 0 |
Мария Цончева Кръстева-Делина | 1 |
Роза Димитрова Кирова | 0 |
Галина Иванова Николова | 0 |
Любомира Емилова Витанова | 2 |
Чавдар Иванов Николов | 3 |
Демократи за силна България | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Константин Стефанов Димитров | 113 |
Светослав Христов Малинов | 58 |
Иван Николаев Иванов | 13 |
Даниел Павлов Митов | 9 |
Пламен Симеонов Цветков | 2 |
Кина Симеонова Андреева | 7 |
Ивана Иванова Енева | 5 |
Валентина Наумова Христова | 2 |
Цветнен Димитров Цветков | 2 |
Христо Йорданов Даскалов | 0 |
Евелина Борисова Павловска-Живкова | 1 |
Вениамин Вълков Тодоров | 1 |
ПЕС – БСП и ДСХ | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Кристиан Иванов Вигенин | 369 |
Илияна Малинова Йотова | 278 |
Атанас Атанасов Папаризов | 201 |
Маруся Иванова Любчева | 32 |
Евгени Захариев Кирилов | 38 |
Емил Аврамов Кало | 17 |
Георги Петков Близнашки | 192 |
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова | 17 |
Петър Стефанов Филипов | 57 |
Катя Колева Келевска | 23 |
Деница Златкова Златева | 9 |
Георги Димитров Попов | 8 |
Лъчезар Крумов Костов | 0 |
Боян Стефанов Чуков | 8 |
Любомир Ангелов Петков | 4 |
Виолета Александрова Чавдарова | 86 |
Мартин Симеонов Славов | 2 |
Наталия Стоянова Стоянова | 9 |
Съюз на демократичните сили | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Петър Стефанов Стоянов | 325 |
Лъчезар Благовестов Тошев | 12 |
Мартин Димитров Димитров | 81 |
Любов Любенова Панайотова | 9 |
Петър Владиславов Славов | 5 |
Евгений Методиев Кънев | 0 |
Вълчо Иванов Чолаков | 1 |
Христо Йорданов Кирчев | 19 |
Мария Анкова Бойчева | 4 |
Павел Димитров Паунов | 6 |
Богдан Николов Дренски | 3 |
Ивайло Борисов Ръхов | 0 |
Валери Иванов Белчев | 0 |
Тодор Христов Гунчев | 3 |
Ваня Михайлова Дюлгерова | 1 |
Даниел Николов Мирчев | 0 |
Коста Стефанов Костов | 1 |
Андон Василев Гинев | 1 |
Земеделски народен съюз | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Стефан Петров Личев | 36 |
Румен Маринов Йончев | 9 |
Стелиян Иванов Стоянов | 5 |
Константин Димитров Маджаров | 5 |
Емил Емилов Темелков | 3 |
Татяна Благоева Ортоманова | 2 |
Джамал Реджепов Асанов | 0 |
Христина Симеонова Цветкова | 2 |
Васил Донов Тошев | 11 |
Радослав Стойков Христов | 1 |
Райко Василев Масларски | 0 |
Снежанка Богомилова Коларова | 3 |
Чавдар Стоянов Чавдаров | 2 |
Мустафа Мехмед Еюпов | 0 |
Стефан Иванов Цанков | 1 |
Марияна Иванова Спасова | 1 |
Станислав Величков Богданов | 0 |
Борислав Димитров Китов | 7 |
ГЕРБ | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Душана Панайотова Здравкова | 317 |
Владимир Андреев Уручев | 89 |
Николай Евтимов Младенов | 126 |
Петя Ставрева Ставрева | 84 |
Румяна Русева Желева | 37 |
Невена Димитрова Матеева | 28 |
Мария Петрова Кръстева | 25 |
Андрей Андреев Ковачев | 32 |
Илиана Борисова Филипова | 22 |
Ренета Рашева Рашкова | 60 |
Преслав Пламенов Борисов | 17 |
Христина Онник Каспарян | 8 |
Галина Симеонова Симеонова | 13 |
Милен Николаев Врабевски | 60 |
Ирина Иванова Йорданова-Колева | 5 |
Татяна Спасова Кметова | 5 |
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова | 5 |
Милена Цветанова Дамянова | 14 |
НДСВ | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Биляна Илиева Раева | 169 |
Аспарух Аспарухов Панов | 13 |
Антония Стефанова Първанова | 218 |
Радостина Сергеева Иванова | 10 |
Маргарита Николова Хранова-Бойчева | 31 |
Гергана Симеонова Спиридонова | 15 |
Меглена Николова Русенова | 10 |
Любомир Тодоров Георгиев | 0 |
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова | 2 |
Елена Георгиева Канева | 12 |
Людмила Лозанова Андреева | 41 |
Бисер Николов Ялъмов | 3 |
Йордан Светиев Тужаров | 72 |
Петя Живкова Хантова | 9 |
Николай Ангелов Кирилов | 15 |
Мария Димитрова Димитрова | 4 |
Мария Иванова Донева | 2 |
Соломон Исак Паси | 106 |
Атака | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Димитър Кинов Стоянов | 340 |
Славчо Пенчев Бинев | 77 |
Десислав Славов Чуколов | 66 |
Димитър Стефанов Таралежков | 14 |
Данчо Димитров Хаджиев | 13 |
Петър Иванов Хлебаров | 20 |
Митко Иванов Димитров | 19 |
Румен Атанасов Ваташки | 8 |
Цвета Алипиева Георгиева | 9 |
Тодор Петков Христев | 5 |
Боян Цветков Лалов | 1 |
Иван Илиев Ников | 43 |
Камен Маринов Каменов | 3 |
Константин Димитров Костов | 3 |
Пламен Валентинов Трънски | 3 |
Николай Цвятков Николов | 3 |
Валери Цветков Атанасов | 4 |
Биляна Йорданова Гавазка | 9 |
Движение за права и свободи | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Филиз Хакъева Хюсменова | 34 |
Мариелка Величкова Баева | 27 |
Метин Хюсеин Казак | 7 |
Владко Тодоров Панайотов | 4 |
Ваня Лукова Матанова-Колева | 10 |
Милена Иванова Христова | 14 |
Тимур Ахмедов Халилов | 5 |
Корман Якубов Исмаилов | 2 |
Искра Димитрова Михайлова-Копарова | 2 |
Пенчо Николов Загорски | 5 |
Анелия Митева Илиева | 1 |
Атанас Цветанов Кънчев | 5 |
Четин Хюсеин Казак | 1 |
Фатме Муса Илияз | 42 |
Неджми Ниязи Али | 0 |
Алиосман Ибраим Имамов | 6 |
Людмил Дочев Георгиев | 18 |
Юнал Саид Лютфи | 1 |
Комунистическа партия на България | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Ангел Георгиев Иванов | 29 |
Божидар Петров Стоянов | 10 |
Александър Димитров Паунов | 15 |
Симеон Давидов Елазаров | 3 |
Антон Димитров Димов | 2 |
Силвия Левон Абгарян | 0 |
Венцеслав Трифонов Георгиев | 6 |
Илияна Иванова Петрова | 4 |
Стойко Пелов Стойков | 2 |
Спас Димитров Колев | 3 |
Ивайло Петров Велинов | 5 |
Георги Веселинов Шаранков | 2 |
Нели Христова Ангелова | 2 |
Стамен Стоянов Стаменов | 2 |
Владо Славчев Божилов | 2 |
Мария Маринова Белалова | 1 |
Марко Димитров Димитров | 0 |
Красимира Янкова Венкова | 2 |
Граждански съюз за нова България | |
---|---|
Кандидатска листа | преференциални гласове |
Кръстьо Илиев Петков | 20 |
Янка Крумова Такева | 20 |
Диана Петрова Ковачева-Караджова | 1 |
Станчо Георгиев Станчев | 0 |
Сотир Ангелов Немов | 1 |
Ирина Георгиева Терзийска | 0 |
Анета Иванова Димитрова | 6 |
Христо Неделчев Маринов | 0 |
Венцислав Младенов Везиров | 0 |
Елена Недялкова Василева | 1 |
Любомир Ангелов Стайков | 3 |
Йонна Бойчева Чорева | 8 |
Лилия Руменова Илиева | 7 |
Гюлшан Хашимова Мустафова | 1 |
Евелина Георгиева Георгиева | 0 |
Лъчезар Спасов Спасов | 5 |
Мария Кръстанова Иванова | 0 |
Кирил Иванов Обрешков | 1 |
Списък на секционните избирателни комисии
- 100400001 гр.Бобов дол
- 100400002 гр.Бобов дол
- 100400003 гр.Бобов дол
- 100400004 гр.Бобов дол
- 100400005 гр.Бобов дол
- 100400006 гр.Бобов дол
- 100400007 гр.Бобов дол
- 100400008 гр.Бобов дол
- 100400009 с.Мламолово
- 100400010 с.Мало село
- 100400011 с.Големо село
- 100400012 с.Долистово
- 100400013 с.Бабинска река
- 100400014 с.Бабино
- 100400015 с.Голема Фуча
- 100400016 с.Мала Фуча
- 100400017 с.Коркина
- 100400018 с.Горна Козница
- 100400019 с.Новоселяне
- 100400020 с.Шатрово
- 100400021 с.Паничарево
- 100400022 с.Мали Върбовник
- 100400023 с.Голям Върбовник
- 100400024 с.Блато
- 100400025 гр.Бобов дол
- 100500001 гр.Бобошево
- 100500002 гр.Бобошево
- 100500003 с.Слатино
- 100500004 с.Усойка
- 100500005 с.Блажиево
- 100500006 с.Сопово
- 100500007 с.Висока могила
- 100500008 с.Вуково
- 100500009 с.Доброво
- 100500010 с.Скрино
- 100500011 с.Бадино
- 102700001 гр.Кочериново
- 102700002 гр.Кочериново
- 102700003 гр.Кочериново
- 102700004 гр.Кочериново
- 102700005 с.Бараково
- 102700006 с.Стоб
- 102700007 с.Стоб
- 102700008 с.Пороминово
- 102700009 с.Мурсалево
- 102700010 с.Крумово
- 102700011 с.Бураново
- 102700012 с.Боровец
- 102700013 с.Драгодан
- 102700014 с.Цървище
- 102700015 с.Цървище
- 102700016 с.Фролош
- 102700017 гр.Кочериново
- 102900001 гр.Кюстендил
- 102900002 гр.Кюстендил
- 102900003 гр.Кюстендил
- 102900004 гр.Кюстендил
- 102900005 гр.Кюстендил
- 102900006 гр.Кюстендил
- 102900007 гр.Кюстендил
- 102900008 гр.Кюстендил
- 102900009 гр.Кюстендил
- 102900010 гр.Кюстендил
- 102900011 гр.Кюстендил
- 102900012 гр.Кюстендил
- 102900013 гр.Кюстендил
- 102900014 гр.Кюстендил
- 102900015 гр.Кюстендил
- 102900016 гр.Кюстендил
- 102900017 гр.Кюстендил
- 102900018 гр.Кюстендил
- 102900019 гр.Кюстендил
- 102900020 гр.Кюстендил
- 102900021 гр.Кюстендил
- 102900022 гр.Кюстендил
- 102900023 гр.Кюстендил
- 102900024 гр.Кюстендил
- 102900025 гр.Кюстендил
- 102900026 гр.Кюстендил
- 102900027 гр.Кюстендил
- 102900028 гр.Кюстендил
- 102900029 гр.Кюстендил
- 102900030 гр.Кюстендил
- 102900031 гр.Кюстендил
- 102900032 гр.Кюстендил
- 102900033 гр.Кюстендил
- 102900034 гр.Кюстендил
- 102900035 гр.Кюстендил
- 102900036 гр.Кюстендил
- 102900037 гр.Кюстендил
- 102900038 гр.Кюстендил
- 102900039 гр.Кюстендил
- 102900040 гр.Кюстендил
- 102900041 гр.Кюстендил
- 102900042 гр.Кюстендил
- 102900043 гр.Кюстендил
- 102900044 гр.Кюстендил
- 102900045 гр.Кюстендил
- 102900046 гр.Кюстендил
- 102900047 гр.Кюстендил
- 102900048 гр.Кюстендил
- 102900049 гр.Кюстендил
- 102900050 гр.Кюстендил
- 102900051 гр.Кюстендил
- 102900052 гр.Кюстендил
- 102900053 гр.Кюстендил
- 102900054 гр.Кюстендил
- 102900055 гр.Кюстендил
- 102900056 гр.Кюстендил
- 102900057 гр.Кюстендил
- 102900058 гр.Кюстендил
- 102900059 гр.Кюстендил
- 102900060 гр.Кюстендил
- 102900061 гр.Кюстендил
- 102900062 гр.Кюстендил
- 102900063 гр.Кюстендил
- 102900064 с.Гюешево
- 102900065 с.Каменичка Скакавица
- 102900066 с.Преколница
- 102900067 с.Раненци
- 102900068 с.Долно село
- 102900069 с.Бобешино
- 102900070 с.Ръсово
- 102900071 с.Гърляно
- 102900072 с.Вратца
- 102900073 с.Горна Брестница
- 102900074 с.Жиленци
- 102900075 с.Жиленци
- 102900076 с.Грамаждано
- 102900077 с.Богослов
- 102900078 с.Савойски
- 102900079 с.Ново село
- 102900080 с.Слокощица
- 102900081 с.Слокощица
- 102900082 с.Граница
- 102900083 с.Лелинци
- 102900084 с.Берсин
- 102900085 с.Нови чифлик
- 102900086 с.Търновлаг
- 102900087 с.Багренци
- 102900088 с.Пиперков чифлик
- 102900089 с.Гирчевци
- 102900090 с.Жабокрът
- 102900091 с.Ябълково
- 102900092 с.Дворище
- 102900093 с.Коняво
- 102900094 с.Цървеняно
- 102900095 с.Буново
- 102900096 с.Горна Гращица
- 102900097 с.Долна Гращица
- 102900098 с.Таваличево
- 102900099 с.Катрище
- 102900100 с.Николичевци
- 102900101 с.Скриняно
- 102900102 с.Копиловци
- 102900103 с.Шипочано
- 102900104 с.Шишковци
- 102900105 с.Раждавица
- 102900106 с.Лозно
- 102900107 с.Радловци
- 102900108 с.Ломница
- 102900109 с.Мазарачево
- 102900110 с.Соволяно
- 102900111 с.Стенско
- 102900112 с.Драговищица
- 102900113 с.Горановци
- 102900114 с.Долно Уйно
- 102900115 с.Полска Скакавица
- 102900116 гр.Кюстендил
- 102900117 гр.Кюстендил
- 102900118 гр.Кюстендил
- 103100001 с.Ваксево
- 103100002 с.Църварица
- 103100003 с.Четирци
- 103100004 с.Долна Козница
- 103100005 с.Друмохар
- 103100006 с.Еремия
- 103100007 с.Згурово
- 103100008 с.Илия
- 103100009 с.Кадровица
- 103100010 с.Лиляч
- 103100011 с.Мърводол
- 103100012 с.Невестино
- 103100013 с.Неделкова Гращица
- 103100014 с.Пастух
- 103100015 с.Пелатиково
- 103100016 с.Раково
- 103100017 с.Рашка Гращица
- 103100018 с.Смоличано
- 103100019 с.Страдалово
- 103100020 с.Тишаново
- 103800001 гр.Рила
- 103800002 гр.Рила
- 103800003 гр.Рила
- 103800004 гр.Рила
- 103800005 с.Смочево
- 103800006 с.Пастра
- 103800007 с.Падала
- 103800008 ман.Рилски манастир
- 104100001 с.Сапарево
- 104100002 с.Сапарево
- 104100003 гр.Сапарева баня
- 104100004 гр.Сапарева баня
- 104100005 гр.Сапарева баня
- 104100006 гр.Сапарева баня
- 104100007 с.Овчарци
- 104100008 с.Ресилово
- 104100009 с.Ресилово
- 104800001 гр.Дупница
- 104800002 гр.Дупница
- 104800003 гр.Дупница
- 104800004 гр.Дупница
- 104800005 гр.Дупница
- 104800006 гр.Дупница
- 104800007 гр.Дупница
- 104800008 гр.Дупница
- 104800009 гр.Дупница
- 104800010 гр.Дупница
- 104800011 гр.Дупница
- 104800012 гр.Дупница
- 104800013 гр.Дупница
- 104800014 гр.Дупница
- 104800015 гр.Дупница
- 104800016 гр.Дупница
- 104800017 гр.Дупница
- 104800018 гр.Дупница
- 104800019 гр.Дупница
- 104800020 гр.Дупница
- 104800021 гр.Дупница
- 104800022 гр.Дупница
- 104800023 гр.Дупница
- 104800024 гр.Дупница
- 104800025 гр.Дупница
- 104800026 гр.Дупница
- 104800027 гр.Дупница
- 104800028 гр.Дупница
- 104800029 гр.Дупница
- 104800030 гр.Дупница
- 104800031 гр.Дупница
- 104800032 гр.Дупница
- 104800033 гр.Дупница
- 104800034 гр.Дупница
- 104800035 гр.Дупница
- 104800036 гр.Дупница
- 104800037 гр.Дупница
- 104800038 гр.Дупница
- 104800039 гр.Дупница
- 104800040 гр.Дупница
- 104800041 гр.Дупница
- 104800042 гр.Дупница
- 104800043 гр.Дупница
- 104800044 гр.Дупница
- 104800045 гр.Дупница
- 104800046 гр.Дупница
- 104800047 гр.Дупница
- 104800048 с.Бистрица
- 104800049 с.Бистрица
- 104800050 с.Джерман
- 104800051 с.Джерман
- 104800052 с.Крайни дол
- 104800053 с.Самораново
- 104800054 с.Самораново
- 104800055 с.Пиперево
- 104800056 с.Блатино
- 104800057 с.Яхиново
- 104800058 с.Яхиново
- 104800059 с.Яхиново
- 104800060 с.Баланово
- 104800061 с.Палатово
- 104800062 с.Грамаде
- 104800063 с.Дяково
- 104800064 с.Кременик
- 104800065 с.Делян
- 104800066 с.Тополница
- 104800067 с.Червен брег
- 104800068 с.Червен брег
- 104800069 с.Крайници
- 104800070 с.Крайници
- 104800071 с.Крайници
- 105000001 с.Трекляно
- 105000002 с.Габрешевци
- 105000003 с.Косово
- 105000004 с.Горни Коритен
- 105000005 с.Средорек
- 105000006 с.Драгойчинци
- 105000007 с.Чешлянци
- 105000008 с.Долно Кобиле
- 105000009 с.Злогош
- 105000010 с.Добри дол
- 105000011 с.Сушица