1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина

XML Разпределение на гласовете в Районна избирателна комисия КЮСТЕНДИЛ 10

Извлечение от протокол на Районна избирателна комисия КЮСТЕНДИЛ 10
1Брой на СИК в района290
2Брой на СИК в района представили протокол от гласуването290
3Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък136524
7Брой на гласувалите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
32285
8Брой на намерените в избирателната кутия пликове32285
12Брой на недействителните гласове489
16Брой на действителните гласове31796
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласовеРазпределение
1Зелена партия1350.42%
2Съюз на свободните демократи2390.75%
3Никола Петков Иванов520.16%
4Ред, законност и справедливост1800.57%
5Коалиция на българските социалдемократи7042.21%
6Демократи за силна България13074.11%
7ПЕС – БСП и ДСХ1024432.22%
8Съюз на демократичните сили19065.99%
9Земеделски народен съюз7522.37%
10ГЕРБ646720.34%
11НДСВ398612.54%
12Атака381311.99%
13Мария Стоянова Серкеджиева780.25%
14Движение за права и свободи11853.73%
15Комунистическа партия на България5581.75%
16Граждански съюз за нова България1900.60%
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев8
Горица Николаева Кръстанова6
Александър Панайотов Каракачанов12
Огнян Кръстев Ковачев1
Борислав Иванов Недев2
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова1
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев0
Милен Маринов Петрушев0
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев0
Галя Ангелова Петрова1
Пламен Михайлов Първанов2
Севдалин Димитров Атанасов1
Христо Георгиев Бардуков1
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски53
Радослав Милев Кацаров4
Сашо Николов Рангелов0
Милан Стоянов Миланов1
Ивайло Тодоров Радославов1
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров18
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев146
Здравка Владимирова Кръстева5
Божидар Николов Томалев8
Хюлия Айханова Топал1
Драгомир Павлов Драганов9
Ганчо Тодоров Ганчев9
Мерлин Мустафа Шабан2
Асен Николов Сираков0
Людмил Бориславов Велчев1
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова2
Пламен Вълканов Червенков1
Мария Янева Недялкова0
Емел Юсеинова Зейнева0
Мария Цончева Кръстева-Делина1
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова2
Чавдар Иванов Николов3
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров113
Светослав Христов Малинов58
Иван Николаев Иванов13
Даниел Павлов Митов9
Пламен Симеонов Цветков2
Кина Симеонова Андреева7
Ивана Иванова Енева5
Валентина Наумова Христова2
Цветнен Димитров Цветков2
Христо Йорданов Даскалов0
Евелина Борисова Павловска-Живкова1
Вениамин Вълков Тодоров1
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин369
Илияна Малинова Йотова278
Атанас Атанасов Папаризов201
Маруся Иванова Любчева32
Евгени Захариев Кирилов38
Емил Аврамов Кало17
Георги Петков Близнашки192
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова17
Петър Стефанов Филипов57
Катя Колева Келевска23
Деница Златкова Златева9
Георги Димитров Попов8
Лъчезар Крумов Костов0
Боян Стефанов Чуков8
Любомир Ангелов Петков4
Виолета Александрова Чавдарова86
Мартин Симеонов Славов2
Наталия Стоянова Стоянова9
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов325
Лъчезар Благовестов Тошев12
Мартин Димитров Димитров81
Любов Любенова Панайотова9
Петър Владиславов Славов5
Евгений Методиев Кънев0
Вълчо Иванов Чолаков1
Христо Йорданов Кирчев19
Мария Анкова Бойчева4
Павел Димитров Паунов6
Богдан Николов Дренски3
Ивайло Борисов Ръхов0
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев3
Ваня Михайлова Дюлгерова1
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов1
Андон Василев Гинев1
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев36
Румен Маринов Йончев9
Стелиян Иванов Стоянов5
Константин Димитров Маджаров5
Емил Емилов Темелков3
Татяна Благоева Ортоманова2
Джамал Реджепов Асанов0
Христина Симеонова Цветкова2
Васил Донов Тошев11
Радослав Стойков Христов1
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова3
Чавдар Стоянов Чавдаров2
Мустафа Мехмед Еюпов0
Стефан Иванов Цанков1
Марияна Иванова Спасова1
Станислав Величков Богданов0
Борислав Димитров Китов7
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова317
Владимир Андреев Уручев89
Николай Евтимов Младенов126
Петя Ставрева Ставрева84
Румяна Русева Желева37
Невена Димитрова Матеева28
Мария Петрова Кръстева25
Андрей Андреев Ковачев32
Илиана Борисова Филипова22
Ренета Рашева Рашкова60
Преслав Пламенов Борисов17
Христина Онник Каспарян8
Галина Симеонова Симеонова13
Милен Николаев Врабевски60
Ирина Иванова Йорданова-Колева5
Татяна Спасова Кметова5
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова5
Милена Цветанова Дамянова14
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева169
Аспарух Аспарухов Панов13
Антония Стефанова Първанова218
Радостина Сергеева Иванова10
Маргарита Николова Хранова-Бойчева31
Гергана Симеонова Спиридонова15
Меглена Николова Русенова10
Любомир Тодоров Георгиев0
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова2
Елена Георгиева Канева12
Людмила Лозанова Андреева41
Бисер Николов Ялъмов3
Йордан Светиев Тужаров72
Петя Живкова Хантова9
Николай Ангелов Кирилов15
Мария Димитрова Димитрова4
Мария Иванова Донева2
Соломон Исак Паси106
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов340
Славчо Пенчев Бинев77
Десислав Славов Чуколов66
Димитър Стефанов Таралежков14
Данчо Димитров Хаджиев13
Петър Иванов Хлебаров20
Митко Иванов Димитров19
Румен Атанасов Ваташки8
Цвета Алипиева Георгиева9
Тодор Петков Христев5
Боян Цветков Лалов1
Иван Илиев Ников43
Камен Маринов Каменов3
Константин Димитров Костов3
Пламен Валентинов Трънски3
Николай Цвятков Николов3
Валери Цветков Атанасов4
Биляна Йорданова Гавазка9
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова34
Мариелка Величкова Баева27
Метин Хюсеин Казак7
Владко Тодоров Панайотов4
Ваня Лукова Матанова-Колева10
Милена Иванова Христова14
Тимур Ахмедов Халилов5
Корман Якубов Исмаилов2
Искра Димитрова Михайлова-Копарова2
Пенчо Николов Загорски5
Анелия Митева Илиева1
Атанас Цветанов Кънчев5
Четин Хюсеин Казак1
Фатме Муса Илияз42
Неджми Ниязи Али0
Алиосман Ибраим Имамов6
Людмил Дочев Георгиев18
Юнал Саид Лютфи1
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов29
Божидар Петров Стоянов10
Александър Димитров Паунов15
Симеон Давидов Елазаров3
Антон Димитров Димов2
Силвия Левон Абгарян0
Венцеслав Трифонов Георгиев6
Илияна Иванова Петрова4
Стойко Пелов Стойков2
Спас Димитров Колев3
Ивайло Петров Велинов5
Георги Веселинов Шаранков2
Нели Христова Ангелова2
Стамен Стоянов Стаменов2
Владо Славчев Божилов2
Мария Маринова Белалова1
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова2
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков20
Янка Крумова Такева20
Диана Петрова Ковачева-Караджова1
Станчо Георгиев Станчев0
Сотир Ангелов Немов1
Ирина Георгиева Терзийска0
Анета Иванова Димитрова6
Христо Неделчев Маринов0
Венцислав Младенов Везиров0
Елена Недялкова Василева1
Любомир Ангелов Стайков3
Йонна Бойчева Чорева8
Лилия Руменова Илиева7
Гюлшан Хашимова Мустафова1
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов5
Мария Кръстанова Иванова0
Кирил Иванов Обрешков1
 

Списък на секционните избирателни комисии

  1. 100400001 гр.Бобов дол
  2. 100400002 гр.Бобов дол
  3. 100400003 гр.Бобов дол
  4. 100400004 гр.Бобов дол
  5. 100400005 гр.Бобов дол
  6. 100400006 гр.Бобов дол
  7. 100400007 гр.Бобов дол
  8. 100400008 гр.Бобов дол
  9. 100400009 с.Мламолово
  10. 100400010 с.Мало село
  11. 100400011 с.Големо село
  12. 100400012 с.Долистово
  13. 100400013 с.Бабинска река
  14. 100400014 с.Бабино
  15. 100400015 с.Голема Фуча
  16. 100400016 с.Мала Фуча
  17. 100400017 с.Коркина
  18. 100400018 с.Горна Козница
  19. 100400019 с.Новоселяне
  20. 100400020 с.Шатрово
  21. 100400021 с.Паничарево
  22. 100400022 с.Мали Върбовник
  23. 100400023 с.Голям Върбовник
  24. 100400024 с.Блато
  25. 100400025 гр.Бобов дол
  26. 100500001 гр.Бобошево
  27. 100500002 гр.Бобошево
  28. 100500003 с.Слатино
  29. 100500004 с.Усойка
  30. 100500005 с.Блажиево
  31. 100500006 с.Сопово
  32. 100500007 с.Висока могила
  33. 100500008 с.Вуково
  34. 100500009 с.Доброво
  35. 100500010 с.Скрино
  36. 100500011 с.Бадино
  37. 102700001 гр.Кочериново
  38. 102700002 гр.Кочериново
  39. 102700003 гр.Кочериново
  40. 102700004 гр.Кочериново
  41. 102700005 с.Бараково
  42. 102700006 с.Стоб
  43. 102700007 с.Стоб
  44. 102700008 с.Пороминово
  45. 102700009 с.Мурсалево
  46. 102700010 с.Крумово
  47. 102700011 с.Бураново
  48. 102700012 с.Боровец
  49. 102700013 с.Драгодан
  50. 102700014 с.Цървище
  51. 102700015 с.Цървище
  52. 102700016 с.Фролош
  53. 102700017 гр.Кочериново
  54. 102900001 гр.Кюстендил
  55. 102900002 гр.Кюстендил
  56. 102900003 гр.Кюстендил
  57. 102900004 гр.Кюстендил
  58. 102900005 гр.Кюстендил
  59. 102900006 гр.Кюстендил
  60. 102900007 гр.Кюстендил
  61. 102900008 гр.Кюстендил
  62. 102900009 гр.Кюстендил
  63. 102900010 гр.Кюстендил
  64. 102900011 гр.Кюстендил
  65. 102900012 гр.Кюстендил
  66. 102900013 гр.Кюстендил
  67. 102900014 гр.Кюстендил
  68. 102900015 гр.Кюстендил
  69. 102900016 гр.Кюстендил
  70. 102900017 гр.Кюстендил
  71. 102900018 гр.Кюстендил
  72. 102900019 гр.Кюстендил
  73. 102900020 гр.Кюстендил
  74. 102900021 гр.Кюстендил
  75. 102900022 гр.Кюстендил
  76. 102900023 гр.Кюстендил
  77. 102900024 гр.Кюстендил
  78. 102900025 гр.Кюстендил
  79. 102900026 гр.Кюстендил
  80. 102900027 гр.Кюстендил
  81. 102900028 гр.Кюстендил
  82. 102900029 гр.Кюстендил
  83. 102900030 гр.Кюстендил
  84. 102900031 гр.Кюстендил
  85. 102900032 гр.Кюстендил
  86. 102900033 гр.Кюстендил
  87. 102900034 гр.Кюстендил
  88. 102900035 гр.Кюстендил
  89. 102900036 гр.Кюстендил
  90. 102900037 гр.Кюстендил
  91. 102900038 гр.Кюстендил
  92. 102900039 гр.Кюстендил
  93. 102900040 гр.Кюстендил
  94. 102900041 гр.Кюстендил
  95. 102900042 гр.Кюстендил
  96. 102900043 гр.Кюстендил
  97. 102900044 гр.Кюстендил
  98. 102900045 гр.Кюстендил
  99. 102900046 гр.Кюстендил
  100. 102900047 гр.Кюстендил
  101. 102900048 гр.Кюстендил
  102. 102900049 гр.Кюстендил
  103. 102900050 гр.Кюстендил
  104. 102900051 гр.Кюстендил
  105. 102900052 гр.Кюстендил
  106. 102900053 гр.Кюстендил
  107. 102900054 гр.Кюстендил
  108. 102900055 гр.Кюстендил
  109. 102900056 гр.Кюстендил
  110. 102900057 гр.Кюстендил
  111. 102900058 гр.Кюстендил
  112. 102900059 гр.Кюстендил
  113. 102900060 гр.Кюстендил
  114. 102900061 гр.Кюстендил
  115. 102900062 гр.Кюстендил
  116. 102900063 гр.Кюстендил
  117. 102900064 с.Гюешево
  118. 102900065 с.Каменичка Скакавица
  119. 102900066 с.Преколница
  120. 102900067 с.Раненци
  121. 102900068 с.Долно село
  122. 102900069 с.Бобешино
  123. 102900070 с.Ръсово
  124. 102900071 с.Гърляно
  125. 102900072 с.Вратца
  126. 102900073 с.Горна Брестница
  127. 102900074 с.Жиленци
  128. 102900075 с.Жиленци
  129. 102900076 с.Грамаждано
  130. 102900077 с.Богослов
  131. 102900078 с.Савойски
  132. 102900079 с.Ново село
  133. 102900080 с.Слокощица
  134. 102900081 с.Слокощица
  135. 102900082 с.Граница
  136. 102900083 с.Лелинци
  137. 102900084 с.Берсин
  138. 102900085 с.Нови чифлик
  139. 102900086 с.Търновлаг
  140. 102900087 с.Багренци
  141. 102900088 с.Пиперков чифлик
  142. 102900089 с.Гирчевци
  143. 102900090 с.Жабокрът
  144. 102900091 с.Ябълково
  145. 102900092 с.Дворище
  146. 102900093 с.Коняво
  147. 102900094 с.Цървеняно
  148. 102900095 с.Буново
  149. 102900096 с.Горна Гращица
  150. 102900097 с.Долна Гращица
  151. 102900098 с.Таваличево
  152. 102900099 с.Катрище
  153. 102900100 с.Николичевци
  154. 102900101 с.Скриняно
  155. 102900102 с.Копиловци
  156. 102900103 с.Шипочано
  157. 102900104 с.Шишковци
  158. 102900105 с.Раждавица
  159. 102900106 с.Лозно
  160. 102900107 с.Радловци
  161. 102900108 с.Ломница
  162. 102900109 с.Мазарачево
  163. 102900110 с.Соволяно
  164. 102900111 с.Стенско
  165. 102900112 с.Драговищица
  166. 102900113 с.Горановци
  167. 102900114 с.Долно Уйно
  168. 102900115 с.Полска Скакавица
  169. 102900116 гр.Кюстендил
  170. 102900117 гр.Кюстендил
  171. 102900118 гр.Кюстендил
  172. 103100001 с.Ваксево
  173. 103100002 с.Църварица
  174. 103100003 с.Четирци
  175. 103100004 с.Долна Козница
  176. 103100005 с.Друмохар
  177. 103100006 с.Еремия
  178. 103100007 с.Згурово
  179. 103100008 с.Илия
  180. 103100009 с.Кадровица
  181. 103100010 с.Лиляч
  182. 103100011 с.Мърводол
  183. 103100012 с.Невестино
  184. 103100013 с.Неделкова Гращица
  185. 103100014 с.Пастух
  186. 103100015 с.Пелатиково
  187. 103100016 с.Раково
  188. 103100017 с.Рашка Гращица
  189. 103100018 с.Смоличано
  190. 103100019 с.Страдалово
  191. 103100020 с.Тишаново
  192. 103800001 гр.Рила
  193. 103800002 гр.Рила
  194. 103800003 гр.Рила
  195. 103800004 гр.Рила
  196. 103800005 с.Смочево
  197. 103800006 с.Пастра
  198. 103800007 с.Падала
  199. 103800008 ман.Рилски манастир
  200. 104100001 с.Сапарево
  201. 104100002 с.Сапарево
  202. 104100003 гр.Сапарева баня
  203. 104100004 гр.Сапарева баня
  204. 104100005 гр.Сапарева баня
  205. 104100006 гр.Сапарева баня
  206. 104100007 с.Овчарци
  207. 104100008 с.Ресилово
  208. 104100009 с.Ресилово
  209. 104800001 гр.Дупница
  210. 104800002 гр.Дупница
  211. 104800003 гр.Дупница
  212. 104800004 гр.Дупница
  213. 104800005 гр.Дупница
  214. 104800006 гр.Дупница
  215. 104800007 гр.Дупница
  216. 104800008 гр.Дупница
  217. 104800009 гр.Дупница
  218. 104800010 гр.Дупница
  219. 104800011 гр.Дупница
  220. 104800012 гр.Дупница
  221. 104800013 гр.Дупница
  222. 104800014 гр.Дупница
  223. 104800015 гр.Дупница
  224. 104800016 гр.Дупница
  225. 104800017 гр.Дупница
  226. 104800018 гр.Дупница
  227. 104800019 гр.Дупница
  228. 104800020 гр.Дупница
  229. 104800021 гр.Дупница
  230. 104800022 гр.Дупница
  231. 104800023 гр.Дупница
  232. 104800024 гр.Дупница
  233. 104800025 гр.Дупница
  234. 104800026 гр.Дупница
  235. 104800027 гр.Дупница
  236. 104800028 гр.Дупница
  237. 104800029 гр.Дупница
  238. 104800030 гр.Дупница
  239. 104800031 гр.Дупница
  240. 104800032 гр.Дупница
  241. 104800033 гр.Дупница
  242. 104800034 гр.Дупница
  243. 104800035 гр.Дупница
  244. 104800036 гр.Дупница
  245. 104800037 гр.Дупница
  246. 104800038 гр.Дупница
  247. 104800039 гр.Дупница
  248. 104800040 гр.Дупница
  249. 104800041 гр.Дупница
  250. 104800042 гр.Дупница
  251. 104800043 гр.Дупница
  252. 104800044 гр.Дупница
  253. 104800045 гр.Дупница
  254. 104800046 гр.Дупница
  255. 104800047 гр.Дупница
  256. 104800048 с.Бистрица
  257. 104800049 с.Бистрица
  258. 104800050 с.Джерман
  259. 104800051 с.Джерман
  260. 104800052 с.Крайни дол
  261. 104800053 с.Самораново
  262. 104800054 с.Самораново
  263. 104800055 с.Пиперево
  264. 104800056 с.Блатино
  265. 104800057 с.Яхиново
  266. 104800058 с.Яхиново
  267. 104800059 с.Яхиново
  268. 104800060 с.Баланово
  269. 104800061 с.Палатово
  270. 104800062 с.Грамаде
  271. 104800063 с.Дяково
  272. 104800064 с.Кременик
  273. 104800065 с.Делян
  274. 104800066 с.Тополница
  275. 104800067 с.Червен брег
  276. 104800068 с.Червен брег
  277. 104800069 с.Крайници
  278. 104800070 с.Крайници
  279. 104800071 с.Крайници
  280. 105000001 с.Трекляно
  281. 105000002 с.Габрешевци
  282. 105000003 с.Косово
  283. 105000004 с.Горни Коритен
  284. 105000005 с.Средорек
  285. 105000006 с.Драгойчинци
  286. 105000007 с.Чешлянци
  287. 105000008 с.Долно Кобиле
  288. 105000009 с.Злогош
  289. 105000010 с.Добри дол
  290. 105000011 с.Сушица
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол