1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина
Извлечение от протокол на Секционна избирателна комисия
В избирателна секция № 234610076
Населено мястогр.София
Кметство
ОбщинаСтолична
Административен район10
Избирателен районСОФИЯ-ГРАД
1Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък858
13Брой на избирателите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
185
14Брой на намерените в избирателната кутия пликове185
18Брой на недействителните гласове0
22Брой на действителните гласове185
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласове
Зелена партия0
Съюз на свободните демократи0
Никола Петков Иванов0
Ред, законност и справедливост0
Коалиция на българските социалдемократи1
Демократи за силна България31
ПЕС – БСП и ДСХ30
Съюз на демократичните сили16
Земеделски народен съюз2
ГЕРБ70
НДСВ13
Атака18
Мария Стоянова Серкеджиева0
Движение за права и свободи1
Комунистическа партия на България1
Граждански съюз за нова България2
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев0
Горица Николаева Кръстанова0
Александър Панайотов Каракачанов0
Огнян Кръстев Ковачев0
Борислав Иванов Недев0
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова0
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев0
Милен Маринов Петрушев0
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев0
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов0
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски0
Радослав Милев Кацаров0
Сашо Николов Рангелов0
Милан Стоянов Миланов0
Ивайло Тодоров Радославов0
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров0
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев0
Здравка Владимирова Кръстева0
Божидар Николов Томалев0
Хюлия Айханова Топал0
Драгомир Павлов Драганов0
Ганчо Тодоров Ганчев0
Мерлин Мустафа Шабан0
Асен Николов Сираков0
Людмил Бориславов Велчев0
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова0
Пламен Вълканов Червенков0
Мария Янева Недялкова0
Емел Юсеинова Зейнева0
Мария Цончева Кръстева-Делина0
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов0
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров7
Светослав Христов Малинов2
Иван Николаев Иванов0
Даниел Павлов Митов0
Пламен Симеонов Цветков0
Кина Симеонова Андреева0
Ивана Иванова Енева0
Валентина Наумова Христова0
Цветнен Димитров Цветков0
Христо Йорданов Даскалов0
Евелина Борисова Павловска-Живкова0
Вениамин Вълков Тодоров0
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин2
Илияна Малинова Йотова1
Атанас Атанасов Папаризов2
Маруся Иванова Любчева0
Евгени Захариев Кирилов1
Емил Аврамов Кало2
Георги Петков Близнашки0
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова0
Петър Стефанов Филипов0
Катя Колева Келевска0
Деница Златкова Златева0
Георги Димитров Попов1
Лъчезар Крумов Костов0
Боян Стефанов Чуков0
Любомир Ангелов Петков0
Виолета Александрова Чавдарова0
Мартин Симеонов Славов0
Наталия Стоянова Стоянова0
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов5
Лъчезар Благовестов Тошев1
Мартин Димитров Димитров2
Любов Любенова Панайотова0
Петър Владиславов Славов0
Евгений Методиев Кънев0
Вълчо Иванов Чолаков0
Христо Йорданов Кирчев0
Мария Анкова Бойчева0
Павел Димитров Паунов0
Богдан Николов Дренски0
Ивайло Борисов Ръхов0
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев0
Ваня Михайлова Дюлгерова0
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов0
Андон Василев Гинев0
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев0
Румен Маринов Йончев0
Стелиян Иванов Стоянов0
Константин Димитров Маджаров0
Емил Емилов Темелков0
Татяна Благоева Ортоманова0
Джамал Реджепов Асанов0
Христина Симеонова Цветкова0
Васил Донов Тошев0
Радослав Стойков Христов0
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова0
Чавдар Стоянов Чавдаров0
Мустафа Мехмед Еюпов0
Стефан Иванов Цанков0
Марияна Иванова Спасова0
Станислав Величков Богданов0
Борислав Димитров Китов0
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова6
Владимир Андреев Уручев2
Николай Евтимов Младенов3
Петя Ставрева Ставрева1
Румяна Русева Желева3
Невена Димитрова Матеева0
Мария Петрова Кръстева0
Андрей Андреев Ковачев1
Илиана Борисова Филипова0
Ренета Рашева Рашкова1
Преслав Пламенов Борисов0
Христина Онник Каспарян0
Галина Симеонова Симеонова0
Милен Николаев Врабевски0
Ирина Иванова Йорданова-Колева0
Татяна Спасова Кметова0
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова0
Милена Цветанова Дамянова0
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева4
Аспарух Аспарухов Панов0
Антония Стефанова Първанова0
Радостина Сергеева Иванова0
Маргарита Николова Хранова-Бойчева0
Гергана Симеонова Спиридонова0
Меглена Николова Русенова0
Любомир Тодоров Георгиев0
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова0
Елена Георгиева Канева0
Людмила Лозанова Андреева0
Бисер Николов Ялъмов0
Йордан Светиев Тужаров0
Петя Живкова Хантова0
Николай Ангелов Кирилов0
Мария Димитрова Димитрова0
Мария Иванова Донева0
Соломон Исак Паси3
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов5
Славчо Пенчев Бинев2
Десислав Славов Чуколов0
Димитър Стефанов Таралежков0
Данчо Димитров Хаджиев0
Петър Иванов Хлебаров0
Митко Иванов Димитров0
Румен Атанасов Ваташки0
Цвета Алипиева Георгиева0
Тодор Петков Христев0
Боян Цветков Лалов0
Иван Илиев Ников0
Камен Маринов Каменов0
Константин Димитров Костов0
Пламен Валентинов Трънски0
Николай Цвятков Николов0
Валери Цветков Атанасов0
Биляна Йорданова Гавазка0
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова0
Мариелка Величкова Баева0
Метин Хюсеин Казак0
Владко Тодоров Панайотов0
Ваня Лукова Матанова-Колева0
Милена Иванова Христова0
Тимур Ахмедов Халилов0
Корман Якубов Исмаилов0
Искра Димитрова Михайлова-Копарова0
Пенчо Николов Загорски0
Анелия Митева Илиева0
Атанас Цветанов Кънчев0
Четин Хюсеин Казак0
Фатме Муса Илияз0
Неджми Ниязи Али0
Алиосман Ибраим Имамов0
Людмил Дочев Георгиев0
Юнал Саид Лютфи0
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов1
Божидар Петров Стоянов0
Александър Димитров Паунов0
Симеон Давидов Елазаров0
Антон Димитров Димов0
Силвия Левон Абгарян0
Венцеслав Трифонов Георгиев0
Илияна Иванова Петрова0
Стойко Пелов Стойков0
Спас Димитров Колев0
Ивайло Петров Велинов0
Георги Веселинов Шаранков0
Нели Христова Ангелова0
Стамен Стоянов Стаменов0
Владо Славчев Божилов0
Мария Маринова Белалова0
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова0
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков0
Янка Крумова Такева0
Диана Петрова Ковачева-Караджова0
Станчо Георгиев Станчев0
Сотир Ангелов Немов0
Ирина Георгиева Терзийска0
Анета Иванова Димитрова0
Христо Неделчев Маринов0
Венцислав Младенов Везиров0
Елена Недялкова Василева0
Любомир Ангелов Стайков0
Йонна Бойчева Чорева2
Лилия Руменова Илиева0
Гюлшан Хашимова Мустафова0
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов0
Мария Кръстанова Иванова0
Кирил Иванов Обрешков0
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол