1. За страната
  2. Благоевград
  3. Бургас
  4. Варна
  5. Велико Търново
  6. Видин
  7. Враца
  8. Габрово
  9. Добрич
  10. Кърджали
  11. Кюстендил
  12. Ловеч
  13. Монтана
  14. Пазарджик
  15. Перник
  16. Плевен
  17. Пловдив 16
  18. Пловдив 17
  19. Разград
  20. Русе
  21. Силистра
  22. Сливен
  23. Смолян
  24. София 23
  25. София 24
  26. София 25
  27. Софийска област
  28. Стара Загора
  29. Търговище
  30. Хасково
  31. Шумен
  32. Ямбол
  33. Чужбина
Извлечение от протокол на Секционна избирателна комисия
В избирателна секция № 192700094
Населено мястогр.Русе
Кметство
ОбщинаРусе
Избирателен районРУСЕ
1Брой на избирателите в основния и допълнителния избирателен списък217
13Брой на избирателите според подписите в избирателните списъци
(основен и допълнителен)
217
14Брой на намерените в избирателната кутия пликове217
18Брой на недействителните гласове1
22Брой на действителните гласове216
Разпределение на действителните гласове по кандидатски листи
Партия / Коалиция / Независим кандидатполучени гласове
Зелена партия2
Съюз на свободните демократи3
Никола Петков Иванов0
Ред, законност и справедливост1
Коалиция на българските социалдемократи7
Демократи за силна България6
ПЕС – БСП и ДСХ16
Съюз на демократичните сили9
Земеделски народен съюз0
ГЕРБ84
НДСВ15
Атака32
Мария Стоянова Серкеджиева0
Движение за права и свободи39
Комунистическа партия на България2
Граждански съюз за нова България0
Зелена партия
Кандидатска листапреференциални гласове
Тома Георгиев Белев0
Горица Николаева Кръстанова0
Александър Панайотов Каракачанов2
Огнян Кръстев Ковачев0
Борислав Иванов Недев0
Иван Върбанов Иванов0
Светлана Димитрова Янкова0
Иван Петров Мастиков0
Валентина Статева Костова0
Георги Борисов Стойчев0
Милен Маринов Петрушев0
Силвиа Никова Караникова0
Красимир Евгениев Казаков0
Мариян Димитров Курташев0
Галя Ангелова Петрова0
Пламен Михайлов Първанов0
Севдалин Димитров Атанасов0
Христо Георгиев Бардуков0
Съюз на свободните демократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Антонов Софиянски1
Радослав Милев Кацаров0
Сашо Николов Рангелов0
Милан Стоянов Миланов0
Ивайло Тодоров Радославов0
 
Ред, законност и справедливост
Кандидатска листапреференциални гласове
Васил Сотиров Сотиров0
Коалиция на българските социалдемократи
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Димитров Тренчев4
Здравка Владимирова Кръстева0
Божидар Николов Томалев0
Хюлия Айханова Топал1
Драгомир Павлов Драганов0
Ганчо Тодоров Ганчев0
Мерлин Мустафа Шабан0
Асен Николов Сираков0
Людмил Бориславов Велчев0
Мария Борисова Жайгарова-Йорданова0
Пламен Вълканов Червенков0
Мария Янева Недялкова0
Емел Юсеинова Зейнева0
Мария Цончева Кръстева-Делина0
Роза Димитрова Кирова0
Галина Иванова Николова0
Любомира Емилова Витанова0
Чавдар Иванов Николов0
 
Демократи за силна България
Кандидатска листапреференциални гласове
Константин Стефанов Димитров3
Светослав Христов Малинов0
Иван Николаев Иванов0
Даниел Павлов Митов0
Пламен Симеонов Цветков0
Кина Симеонова Андреева0
Ивана Иванова Енева0
Валентина Наумова Христова0
Цветнен Димитров Цветков0
Христо Йорданов Даскалов0
Евелина Борисова Павловска-Живкова0
Вениамин Вълков Тодоров0
ПЕС – БСП и ДСХ
Кандидатска листапреференциални гласове
Кристиан Иванов Вигенин2
Илияна Малинова Йотова2
Атанас Атанасов Папаризов1
Маруся Иванова Любчева0
Евгени Захариев Кирилов0
Емил Аврамов Кало0
Георги Петков Близнашки0
Жасмина Желязкова Мирчева-Сиракова0
Петър Стефанов Филипов0
Катя Колева Келевска0
Деница Златкова Златева0
Георги Димитров Попов0
Лъчезар Крумов Костов0
Боян Стефанов Чуков0
Любомир Ангелов Петков0
Виолета Александрова Чавдарова0
Мартин Симеонов Славов0
Наталия Стоянова Стоянова0
 
Съюз на демократичните сили
Кандидатска листапреференциални гласове
Петър Стефанов Стоянов2
Лъчезар Благовестов Тошев3
Мартин Димитров Димитров0
Любов Любенова Панайотова0
Петър Владиславов Славов0
Евгений Методиев Кънев0
Вълчо Иванов Чолаков0
Христо Йорданов Кирчев0
Мария Анкова Бойчева0
Павел Димитров Паунов0
Богдан Николов Дренски0
Ивайло Борисов Ръхов0
Валери Иванов Белчев0
Тодор Христов Гунчев0
Ваня Михайлова Дюлгерова0
Даниел Николов Мирчев0
Коста Стефанов Костов0
Андон Василев Гинев0
Земеделски народен съюз
Кандидатска листапреференциални гласове
Стефан Петров Личев0
Румен Маринов Йончев0
Стелиян Иванов Стоянов0
Константин Димитров Маджаров0
Емил Емилов Темелков0
Татяна Благоева Ортоманова0
Джамал Реджепов Асанов0
Христина Симеонова Цветкова0
Васил Донов Тошев0
Радослав Стойков Христов0
Райко Василев Масларски0
Снежанка Богомилова Коларова0
Чавдар Стоянов Чавдаров0
Мустафа Мехмед Еюпов0
Стефан Иванов Цанков0
Марияна Иванова Спасова0
Станислав Величков Богданов0
Борислав Димитров Китов0
 
ГЕРБ
Кандидатска листапреференциални гласове
Душана Панайотова Здравкова3
Владимир Андреев Уручев0
Николай Евтимов Младенов0
Петя Ставрева Ставрева0
Румяна Русева Желева0
Невена Димитрова Матеева3
Мария Петрова Кръстева0
Андрей Андреев Ковачев1
Илиана Борисова Филипова0
Ренета Рашева Рашкова0
Преслав Пламенов Борисов1
Христина Онник Каспарян1
Галина Симеонова Симеонова0
Милен Николаев Врабевски0
Ирина Иванова Йорданова-Колева0
Татяна Спасова Кметова0
Нина Любомирова Стоянова-Вараджакова0
Милена Цветанова Дамянова1
НДСВ
Кандидатска листапреференциални гласове
Биляна Илиева Раева0
Аспарух Аспарухов Панов0
Антония Стефанова Първанова1
Радостина Сергеева Иванова0
Маргарита Николова Хранова-Бойчева0
Гергана Симеонова Спиридонова0
Меглена Николова Русенова0
Любомир Тодоров Георгиев0
Наталия Маринова Къснеделчева-Казакова2
Елена Георгиева Канева0
Людмила Лозанова Андреева0
Бисер Николов Ялъмов0
Йордан Светиев Тужаров0
Петя Живкова Хантова0
Николай Ангелов Кирилов0
Мария Димитрова Димитрова0
Мария Иванова Донева0
Соломон Исак Паси2
 
Атака
Кандидатска листапреференциални гласове
Димитър Кинов Стоянов3
Славчо Пенчев Бинев0
Десислав Славов Чуколов0
Димитър Стефанов Таралежков0
Данчо Димитров Хаджиев0
Петър Иванов Хлебаров0
Митко Иванов Димитров1
Румен Атанасов Ваташки0
Цвета Алипиева Георгиева0
Тодор Петков Христев0
Боян Цветков Лалов0
Иван Илиев Ников1
Камен Маринов Каменов0
Константин Димитров Костов0
Пламен Валентинов Трънски0
Николай Цвятков Николов0
Валери Цветков Атанасов0
Биляна Йорданова Гавазка0
Движение за права и свободи
Кандидатска листапреференциални гласове
Филиз Хакъева Хюсменова6
Мариелка Величкова Баева0
Метин Хюсеин Казак2
Владко Тодоров Панайотов0
Ваня Лукова Матанова-Колева0
Милена Иванова Христова0
Тимур Ахмедов Халилов1
Корман Якубов Исмаилов0
Искра Димитрова Михайлова-Копарова0
Пенчо Николов Загорски0
Анелия Митева Илиева0
Атанас Цветанов Кънчев0
Четин Хюсеин Казак1
Фатме Муса Илияз2
Неджми Ниязи Али0
Алиосман Ибраим Имамов0
Людмил Дочев Георгиев0
Юнал Саид Лютфи1
 
Комунистическа партия на България
Кандидатска листапреференциални гласове
Ангел Георгиев Иванов0
Божидар Петров Стоянов0
Александър Димитров Паунов0
Симеон Давидов Елазаров0
Антон Димитров Димов0
Силвия Левон Абгарян1
Венцеслав Трифонов Георгиев0
Илияна Иванова Петрова0
Стойко Пелов Стойков0
Спас Димитров Колев0
Ивайло Петров Велинов0
Георги Веселинов Шаранков0
Нели Христова Ангелова0
Стамен Стоянов Стаменов0
Владо Славчев Божилов0
Мария Маринова Белалова0
Марко Димитров Димитров0
Красимира Янкова Венкова0
Граждански съюз за нова България
Кандидатска листапреференциални гласове
Кръстьо Илиев Петков0
Янка Крумова Такева0
Диана Петрова Ковачева-Караджова0
Станчо Георгиев Станчев0
Сотир Ангелов Немов0
Ирина Георгиева Терзийска0
Анета Иванова Димитрова0
Христо Неделчев Маринов0
Венцислав Младенов Везиров0
Елена Недялкова Василева0
Любомир Ангелов Стайков0
Йонна Бойчева Чорева0
Лилия Руменова Илиева0
Гюлшан Хашимова Мустафова0
Евелина Георгиева Георгиева0
Лъчезар Спасов Спасов0
Мария Кръстанова Иванова0
Кирил Иванов Обрешков0
 
Благоевград Бургас Варна Велико Търново Видин Враца Габрово Добрич Кърджали Кюстендил Ловеч Монтана Пазарджик Перник Плевен Пловдив град Пловдив окръг Разград Русе Силистра Сливен Смолян София 23 София 23 София 24 София 25 София окръг Стара Загора Търговище Хасково Шумен Ямбол